Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
12. apr 2012

Tak Kubko bude mat z Ivankou Sex a Nataly omylom milenecký mail pre Masláka pošle jeho manželke Dominike.

janka.janegova
12. apr 2012

@mamartinka čožééé???
tuším prestanem tú farmu pozerať a budem pozerať Panelák ako sa patrí a nie až ráno v repríze... 😉

mamartinka
12. apr 2012

@janka.janegova mne sa zacina Panelak pacit teraz.Uz sa neviem vecera dockat ako to dopadne a zas na Dudkove hlasky.

kvojtanikova
12. apr 2012

baby to co je za herca ten pan Urban z panelaku? fuuu to by som si hned dala povedat, pre mna bezkonkurencne najsexi zjav za cely serial od zaciatku az doteraz... a je mi nejaky povedomy - to je cesky herec nie? kto to je?

sari24
12. apr 2012

No toto s Mirkou a tym 15-ročným bolo úplne odveci 😅 Som aspoň čakala, že tam daju staršieho chlapca alebo staršie vyzerajúceho, že by to aj sedelo a potom by som nič nepovedala nato, že Mirka po ňom ide, ale po takom vyslovene mláďatku 😀

@mamartinka ojojoj, pekne sa to zamotá, tiež teraz mám väčšiu chuť to pozerať 🙂

@kvojtanikova Netuším ako sa volá, nepoznám ho, ale tiež som si povedala, že veľmi charizmatický a sympatický 🙂

monline
12. apr 2012

@kvojtanikova hral v ordinácii myslím riaditeľa nejaký čas..

lussy23
12. apr 2012

@sari24 ten chalan mohol byť naozaj starší. ale dlhé vlásky chlapcov dosť omladzujú. Ale bol zlatučký a veľmi 🙂

kilino1
13. apr 2012

ahoj ja ho nesledujem lebo to je odpad slovenských televízii. Na tak zvané epízódy sa dívam každý deň u nás v paneláku , tak prečo to sledovať ešte v nejakej telke!!

kacickah
13. apr 2012

Maslák to je kapacita v tom kostole nemal chybu a ako dával farárkovi 500 eur.xexe a dudko ten tiež nemá chybu.bože a pani Janka ja by som ju zabila xaxa 😀 strašne otravná..a zas sa vrátila gambana no nechápem načo aj tak tam nič nerobí,,,, 😵

atinka22
13. apr 2012

No podľa mňa bol ten krst úplne mimo reality. Veď my keď sme chceli pokrstiť naše dietky, normálne sme museli chodiť na náuku, aj ako krstní rodičia. Či v Blave je to inak? A krstný rodič by mal byť katolík, resp. veriaci, pretože jeho hlavnou úlohou je starať sa o "duchovno" krstňaťa. No, keď už môže byť krstným Maslák, tak to cirkev riadne ubrala z náročnosti.
Nataly ako revala, čo čakala nádhera, keď si klofla ženatého. Najprv mala plnú hubu rečí o exkluzívnej milenke, žiadne záväzky...bla bla. A teraz si ide oči vyplakať, chúďatko 😝 .
A na záver, Gambaňa sa nám vrátila 😠 ako mi bolo bez nej dobre.

ciusinka
13. apr 2012

@atinka22 Ja ked som isla za krstnu, tak som bola raz na takom posedeni s knazom, tam len tak vseobecne hovoril o krste, ako to bude prebiehat a tak a najlepsie bolo to, ked si chcel prejst desatoro a ja som mu ich tam vsetky odrecitovala, lebo nikto iny nemal ani tucha..Takze ono je to dnes cele uz asi len o tom, ze krst je zvyk alebo co, ked uz rodicia ani krstni neovladaju ani desatoro..

Najlepsi bol Maslak, ako sa stale pytal, kedy sa uz dary budu davat 😀 a inac v tom obleku vyzeral uplne neskutocne brutalne 😅 😀

moonlightka
13. apr 2012

Mne sa najviac pacil Imro ked pozdravil pana Emila ako vchadzal do baru, hoci ho este nevidel lebo bol otoceny k stolicke...asi ma na zadku oci 😀 😀 😀 ved on je cely taky netradicny 😉

moonlightka
13. apr 2012

A este jak Studenkova odpadla...no bomba...som sa davno tak nezasmiala 😀

lubenka131
13. apr 2012

babyyyy ja vas zanedbavam a aj cely panelak ja kukam farmu a rano mi maly kriciiii pri reprize cize som total mimo s celeho panelaku pomooooooooc

mamartinka
13. apr 2012

Pondelok 16.04(Monca na suchu) V paneláku vrcholí oslava Sebastiánových krstín, Imro v bare nalieva prezlečený za Frankensteina. Pani Janku nepozvali, ale aj tak Jančovcom prináša dary – malú bibliu pre nevinné krstňa a veľku bibliu pre hriešneho otecka Dušana. Jurij a Maslák ratujú Viktóriu, ktorá zamdlela, keď na papieri uvidela sumu, čo jej chcú poslať na účet. Viktória to pochopila ako svadobný dar. Imro dobrosrdečne varuje Jurija, nech na jeho svokru nič neprepisuje, lebo tá mu všetok majetok prehajdáka. Mončine obchody krachujú, hrozia finančné suchoty. Paťko privádza domov Zuzku aj s malou, lebo ostali na dlažbe. Danica vnukne Karolovi vynikajúci nápad. Chce, aby sa z Angie dohodli na striedavej starostlivosti o malého Lukáša. Utorok 17.04(Miska zasahuje) Malá intrigánka Miška tasí všetky svoje detské zbrane, len aby mohla prespať u Ivany. Prehovorí Egona, aby Michalovi zaklamal, že na ňu nemá čas. Keď si zariadi u Ivany nocľah, celkom si ju podmaní a omotá. Monča s Fedorom sú zavalení hrncami, obchody krachujú. Paťo doviedol domov Zuzku s dcérou, ktoré sa ocitli na ulici. Na kolenách prosí Soňu, aby ich nevyhadzovala. Ale ako sa v malom byte pomestia šiesti? Monča sa vracia domov vo chvíli, keď sa Fedor chystá vymasírovať jej polonahú kolegyňu, a to, čo uvidí, ju nepoteší.Karol s Danicou chcú zariadiť striedavú starostlivosť o Lukáša, čo Angie s Milanom nesmierne vytočí. Streda 18.04(Rozdeleny Lukas) Karol prichádza za Angie s papiermi kvôli striedavej výchove Lukáša a chce, aby ich ihneď podpísala. Milan s Karolom aj jeho papiermi urobí krátky proces a poradí mu, aby si s Danicou spravili vlastné dieťa. Miškina snaha obmäkčiť Ivanu vychádza navnivoč. Ivana jej ocka už nemiluje, návrat k nej je nemožný. Michal urobí posledný zúfalý pokus. Ako dopadne frontálny útok na Ivanine materské city? Neústupná Soňa považuje Zuzku za podvodníčku, ktorá chce Paťa iba zneužiť. Paťo požiada o pomoc Masláka... Emil chystá ďalší útek z domu a v bare s Imrom plánujú presun záhradnej techniky k Barteltovmu zrubu. Stvrtok 19.04(Vecni rivali) Danica s Karolom chcú ísť za svedkov na svadbu svojich večných rivalov Angie a Milana. Jakub chce ukázať Silviu mamičke, ale jej sa cesta do Nemecka očividne nepozdáva. Fedor a Monča sa topia v zásobách nepredajných hrncov, ktoré im zapratali väčšinu bytu, keď rodinné podnikanie skrachovalo. Janka šípi, že Emil ukul s Barteltom niečo nekalé a dobrobí ho výsluchu. Maslák vybavuje flek pre Zuzku v bare. Bude s tým Denisa súhlasiť? Nečudo, že Cinegeho dcéra Inči vo svojom novom príbytu ochorela, je to len šopa bez vody a elektriny. Ale ochorela aj Zuzkina dcéra, ktorá dostala vysokú teplotu a podobné príznaky má aj Sebastián. U Jančovcov to vyzerá na ovčie kiahne.

mamartinka
13. apr 2012

Pondelok 23.04(Z epidémie kiahní) Soňa obviňuje Zuzanu s dcérou. U Jančovcov je hotové inferno a, aby toho nebolo málo, Patrik dostáva kiahne tiež. Medzi Karolom a Milanom sa schyľuje k bitke. Kto skončí s rozbitými ústami? Danica sa prichádza udobriť, a skoro sa pobije s Angie. Zuzka je prvý deň v bare a zdá sa, že v "šikovnosti" si môže konkurovať s Imrom. U Blichárovcov je tichá domácnosť. Čo zase rozhnevalo pani Janku? Ivana odkazuje Michalovi, že medzi nimi je vážne definitívny koniec. Vínom posilnená Ivana sa zdôverí Jakubovi, že jej chýba sex. Ako jej Jakub vyjadrí svoju sústrasť?
Utorok 24.04(Kubovo Vzplanutie)Ivana sa v slabej chvíľke zdôverí Jakubovi so svojimi sexuálnymi potrebami a Jakub jej ochotne ponúkne svoju „výpomoc“. Kubo je v siedmom nebi, Ivana trpí pocitom viny. Navyše sa v jej byte vyskytne ďalší nápadník, pán Urban. U Jančovcov vládne božie dopustenie - kiahne, plač a slzy. Uprostred chaosu prichádza na kontrolu Sedláčková zo sociálky. Fábry požiada Kláriku o ruku a Viktória náhodou zistí, že jej budúci manžel Jurij je už ženatý. Fedor objavil svoje životné poslanie v oblasti dusevnich masazi.Vyrobil si vlastne logo a vycapil ho na panelak.To sa vsak nepaci Pani Janke a ta nekompromisne zasiahne. Streda 25.04(Akcia Logo) Pani Janka je v svojom živle, chce strhnúť Fedorovo logo z paneláka. Kto jej pomôže a stane sa jej ďalšou obeťou? Dušan podáva nadľudský výkon, aby kontrole zo sociálky vysvetlil domáci chaos a komplikované vzťahy medzi ním, Soňou, Paťom, Zuzkou a hordou detí. Viktória náhodou zistí, že Jurij je ženatý a oheň je na streche. Maslák hasí, čo sa dá, ale kto sa zachráni pred zúriacou ženou, ktorej česť bola potupená? Klebety o sexe Jakuba s Ivanou sa šíria ako lesný požiar. Angie a Danica musia zakopať vojnovú sekeru pre blaho malého Lukáša. Keby tak pani Janka, vedela, že ďalší tajný výlet Emila s Barteltom do zrubu obohatí svojimi vnadami aj Evička Bognárová. Milenecký mail pre Masláka pošle Nataly omylom jeho manželke Dominike. Stvrtok 26.04(Pravidla Lzi)Imro dáva Emilovi tip na ďalšiu lož, aby zasa mohol ísť na zrub, no tentoraz sa Emil veľmi neteší, lebo je tam Evička Bognárová. Michal sa dozvie, že Jakub spal s Ivanou. Fedor zháňa podpisy, aby mohol vyvesiť svoje logo na panelák. Monča sa vracia z prvej jazdy s Karolom, na ktorej predala všetky zásoby hrncov. Dominika neveriacky číta správu, ktorú omylom dostala od Nataly. Soňa vybavila mladým skvelý a lacný podnájom, ale bude Paťo súhlasiť? Karol si zarobil na ďalší fyzický konflikt s Milanom. Klárika sa chváli snubným prsteňom.

nadhera
13. apr 2012

@monline
@kvojtanikova

ked som Urbana videla v uputavke,hned som sa potesila - jeden cas hral aj v ordinacii a je to fesacik fesny 😀 😀 😀

nadhera
13. apr 2012

http://www.super.cz/celebrity/martin-trnavsky/1...

a pozrite sa,co ma oblecene 😀 😀 😀 😀

sari24
13. apr 2012

@nadhera jasnee, to bol on, toho som v ordinácii zazrela aj ja a ja že z kadiaľ mi je fakt až tak povedomý 😀

Z Maslaka som sa dosť smiala na krste, že 500 eúr trebars na obnovu kostola 😀

Inak odkedy je Milan s Angie, tak mi začína nejakym spôsobom vadiť aj on 😝 Už nič poriadne nerobí len sedí doma, ťuka do notebooku akože pracuje, Angie večne okolo neho lieta a vymyšla blbosti, naťahuje sa s Karolom, už ani v bare som ho dlho nevidela teda aspoň som si nevšimla 😅 Taka nudna postava sa z neho stala

@kilino1 proti gustu žiaden dišputát 🙂

nadhera
13. apr 2012

@sari24 500€ na obnovu kostola a farar si ich dal do vrecka 😒

kilino1
14. apr 2012

@sari24 😵 áno každému sa páčie niečo iné, skôr si pozriem dobré dokumenty ako nekonečné seriáli 🙂 🙂

erni
14. apr 2012

@nadhera to som sa aj ja cudovala,ze si ich dal dovrecka,ale potom ma napadlo ze kam si ich mal dat?
mne sa pacia aj Fedor ako postava,vzdy tu Moncu tak zotrie 😀
a Ivana sa dozvie uz o Betke? ked sa vyspi s Jakubom? lebo ja necitam dej od @mamartinka 😉
to s Mirkou bolo velmi trapne ,prislo mi to ako keby bol sex jedina dolezita vec a este s takym nechutnym deckom 😝

labelo
14. apr 2012

trocha odbocim od temy,ale kukate Hlas Československa? tá čo hrala Zdenku je úžasnááá speváčka....

nelicefo
14. apr 2012

@lubenka131 aj ja zanedbávam panelák 😝 ráno o takom čase som už v práci alebo na ceste do Ba 🤐 takže absolútne som mimo čo sa tam deje 😝

nelicefo
14. apr 2012

@labelo pozerám....veru tá je tam úžasná 😵 😵