Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
1. jún 2012

Pondelok 04.06(Vestica)Maslák zohnal Monči super kšeft v televízii. Môže robiť vešticu! Ale uverí Monča, že je to naozaj skvelý nápad? Betka porodila dcérku. Matúš presvedča Michala, aby sa na vlastné dieťa aspoň išiel pozrieť pred odchodom do Španielska. Dušan naznačí synovi, že s Miou by mu bolo lepšie, ale Patrik ľúbi Zuzku. Aj Soňa mu pripomína, že so Zuzkou šťastný nikdy nebude. Zdeněk Urban, Ivana a deti sa vracajú z vydareného výletu v Prahe. Čo všetko tam zažili? Angie, Lukáško a mamička sa vracajú z dovolenky v Turecku a Milan sa teší, že sa mamička upokojila a konečne dá pokoj. No hneď ráno sa už opäť stihnú pohádať... Dievčatá na klinike netrpezlivo očakávajú príchod doktora z Británie a veria, že to bude druhý David Beckham. Alex čaká na rande s Inči, no náhodou sa stretáva s Renči. Jakub oznámi Silvii, že sa sťahuje do bytu po Polákovi. Silvia sa už vážne naštve a povie mu, že to celé robí kvôli Ivane. Utorok 05.06(Spackane Rande)Inči a Renči si pred Alexom skočia do vlasov a chudák chlapec nevie, ktorej z dievčat sa má venovať - a tak si vyberie Renči. Silvia sa definitívne rozhodla, že Jakubove nedoriešené city voči Ivane sú pre ňu neprekonateľnou prekážkou, a preto s ním definitívne končí. Jakub sa v noci opije pod obraz boží. Egon ho chce utešiť tým, že mu zoženie novú sekretárku, lenže Kubo si myslí, že je to kurtizána... Danica sa strápni pred novým doktorom Davidom. Mirkin bývalý frajer Dano za ňou chodí do baru stále častejšie, ba dokonca chce u nej prespať. Mamička Angie stráži Lukyho a náhodou nájde sobášny list Angie a Milana. Streda 06.06(Obalka)Jakub sa presťahuje do bytu, ktorý kúpil od Poláka, a nájde tam obálku s dvoma tisícmi eur. Mama objaví u Milana a Angie ich sobášny list a je smutná, že so svadbou nepočkali aspoň do jesene. Milan je však rád, že už nemusia nič tajiť, ale Ľubica mu tajnú svdbu len tak neodpustí. Egon priviedol do firmy novú manažérku Janku. Jakub sa bojí, že kolega mu chce zasa dohodiť niekoho z rodiny na vydaj, no napokon je z Janky úplne hotový. Monča sa teší, že jej nočné televízne veštenie má dobré výsledky a konečne bude vysielať naživo. Fedorovi sa nedarí a má pocit, že sám dotuje Zlatkove masáže. Ivana presvedčí Jančovcov, aby strážili Harryho. Patrik sa z poslednej skúšky vracia v dezolátnom alkoholickom stave, čím zmarí plánovanú rodinnú oslavu v reštaurácii. Stvrtok 07.06(Zmena Planu)Jakub a Silvia sa rozišli a Egon váha s nadstavbou v paneláku. Nájsť nového kupca však nebude až také ťažké, ako si myslel. Maslák vezme Egonovu ponuku všetkými piatimi. Inči sa chystá na opravné rande s Alexom. Milan sa udobruje s mamou Angie a dokonca si potykajú. Veď utajený sobáš bol Angiein nápad a on jej vyhovel, lebo ju miluje. Jakub chce vypátrať majiteľa dvoch tisícov eur, ktoré našiel u seba doma. Predpokladá, že sú Mončine a odovzdá ich Fedorovi. Ale bol to dobrý nápad? Monča v televíznej veštiarni exceluje, ale dostane strach, keď ju nútia, aby na spestrenie začala hrať vopred pripravené scénky. Ivana sa podvolila postrážiť malého Sebastiána, a teraz má plné ruky práce ustrážiť tri deti a psa. Soňa vybavila Patrikovi opravný termín skúšky, no prv, než chlapec po opici dokáže túto informáciu spracovať, volá Mia, že je v nemocnici a ide rodiť.

mamartinka
1. jún 2012

Pondelok 11.06(Zoznámte sa, Samuel Jančo!) U Jančovcov zavládla panika. Mia začala rodiť a chce, aby bol Patrik pri tom. Maslák vyfúkne Milanovi podkrovný byt a Egonovi zloží zálohu. Angie sa dozvedá dve zničujúce správy - podkrovie nebude a jej mama tajne predala dom. Urban stráca o Ivanu záujem, lebo si myslí, že v podkroví bude bývať jej bývalý manžel Jakub. Cinege s dcérou Inči sa celkom dochrámu na bowlingu. Jančovci majú vnuka! Soňa je dojatá, Dudko namäkko a Patrika musia kriesiť, pretože ho počas porodu sklatilo.Rano nestiha dorazit na opravny termin a zasa vyleti.Liska sa v praci opije a vsetkych vybozkava,no vytriezvie v momente,ked zisti,ze otcom jeho vnuka je mlady a nezrely Patrik Janco. Utorok 12.06(Motorka) Za Mončine peniaze si Fedor kúpil krásnu a drahú motorku a k nej parádny výstroj. No nielen Monča je v šoku. Angie s Milanom nemôžu stráviť informácie, že Maslák im vyfúkol podkrovie a mama po smrti otca predala dom. Liška nedokáže predýchať, že otcom jeho vnuka je nezrelý Patrik Jančo. Inči sa bojí že príde o nohu, ktorá jej po úraze na bowlingu napuchla do sloních rozmerov. Jakub objaví Alicin rukopis, kde klebetí o intímnostiach, o ktorých sa nemal nikdy dozviedieť. Maslák ubezpecuje Angie,ze podkrovie kupil len pre jej dobro aby to nemala daleko,keby jej manzelstvo z Milanom nevyslo,a aby nemusela byvat s mamou pod jednou strechou.Pani Janka ma radost z Patovho syna a strikuje mu svetrik.K Jancovcom vsak prichadza rozzureny Liska s tym,ze s Patrikom ma nevybavene ucty. Streda 13.06(Zuzka ci Mia?) Miin otecko Liška chce chrániť česť svojej dcéry a u Jančovcov sa schyľuje k násiliu. Ako prvá mu príde do rany babička Soňa! A vtom sa vo dverách zjavia Zuzka s dcérkou, lebo zase nemajú kde prespať. Paťo má životnú dilemu - Zuzka či Mia?Fedor nielenže zatajil manželke dve tisícky, ale kúpil si krásnu motorku a k nej plný výstroj.Angie chce od Milana domcek.Emil kupil malemu Samkovi supermanovske tricko.Fedor chce z Dusana vymamit peniaze,ktore minul na motorku,aby ich vratil manzelke Monce.Alica prichyti Egona s ocarujucou a vsestranne nadanou sekretarkou Janulkou,prave vo chvili,ked rozcvicuje svoje ohybne telo a venuje sa gymnastike. Stvrtok 14.06(Kam na dovolenku) Pôjdu Emil s Jankou do Austrálie za synom, alebo sa radšej vyberú do Turecka v milej spoločnosti Bartelta a Evičky Bognárovej? Zuzka sa dozvie, že Patrik má syna s Miou. A to práve v najnevhodnejšej chvíli, keď sa neohlásene zjaví aj s dcérkou a vidí, ako Miin otecko Liška mláti Jančovcov v ich vlastnom byte. Alica pristihne Egona s novou očarujúcou sektretárkou Janulkou a žiada od neho dovolenku ako odškodnenie za klamstvo, že je staršia než Nitschneiderka. Pre Zuzku je narodenie Patovho syna Samka pohromou.Patrik tvrdi,ze k Mii sa nechce vratit,ale maly Samko mu prirastol k srdcu a chcel by byt s nim,lenze pri Zuzke to nebude mozne.Zlatkove ksefty idu ako po masle,co sa neda povedat o Fedorovych,a tak Zlatko navrhne Monci,ze jej bude prispievat na najom.Nestastnikovi Fedorovi ukradli motorku a k Jakubovi sa necakane dovali Silvinka aj s kuframi.

alenka600
1. jún 2012

Co myslite kedy sa Maslak dozvie, ze Dominika caka maleho Cinana a nie jeho dieta?

bodka13
1. jún 2012

@alenka600 dúfam,že skoro a Dominika sa nebude môcť hrať na oklamanú 😉

alenka600
1. jún 2012

@bodka13 Mne ta Dominika tak strasne lezie na nervy. Jednak ako herecka je velmi slaba - stale rovnaky vyraz, vzdy to iste, bez rozdielu. Celkove je ten zivot Maslaka a Dominiky taky nepravdepodobny, urcite by sa nenechaval taky chlap dodrbavat od takej fuchtle 😵 Tie ich dialogy su take umele 😝

weja
1. jún 2012

@alenka600 mne sa práveže tie dialógy Masláka s Dominikou páčia, on ju vždy tak riadne dodrbe.... 😀 tiež ju nemám rada.... a ešte ani Angie, to je tiež taká slabá herečka.... 😝 a Zuza mi ide na nervy, dúfam, že v jesenných častiach sa už neobjaví.... 🙄

alenka600
1. jún 2012

@weja myslela som tie take dialogy pred tym - to uz vidim ako sa nejaky mafian pyta manzelky, ci ma plodne dni a ci si teda kvoli plodnym dnom nevrznu. To mi pride take uplne umele. Teraz ako ju dodrbava je fajn 🙂 S Angie mas uplnu pravdu - odulene pery, ofucany ksicht - ci sa tesi, ci sa hneva, vzdy ten isty vyraz.
S tou Zuzou sa to tiez tak divne zvrtlo - najprv sekala dobrotu a tisko suchala nohami a potom akoby zacal pisat uplne iny scenarista, ked zacala odvravat a papulovat ....vlastne doteraz som nepocula rozumne vysvetlenie, ze preco si ona nehlada pracu?

nadhera
2. jún 2012

@mamartinka si ma predbehla so spravou o DUDKOVI 😀 je to nazoaj dobry herec, hoci mala uloha v pasci 5 ale dako sa za hranicami zacat musi 😉

uctovacik123
2. jún 2012
daniela1185
3. jún 2012

Aký máte názor na Inči??? Ja neviem ale to je veľmi nešťastne dosadená osoba na tú rolu. Mala by hrať nejakú mladú babu ale zdá sa mi že jej tá rola vôbec nesedí. Mne sa zdá že som ju videla v nejakej reklame. Je to strašne uletená a primitávna rola taká baba hádam ani nemôže existovať. A tiež sa mi nezdá to delenie domu to sú aký rodičia čo prepíšu dom na jednu dcéru pritom vedia ako sa tie dve kozy neznášajú. .....

Čudné veci sa tam dejú, neskutočné pomaly ho môžu premenovať na utopistický seriál.

mamartinka
4. jún 2012

Baby to co bolo za Karolinu ked Bajza menoval ze koho miloval.Karolinu som miloval.Si nespominam ze by tam neaka Karolina hrala jeho manzelku.

sisaha
4. jún 2012

@mamartinka ak si dobre pamätam, to nebola jeho manzelka, ale milenka (sestricka), ktora potom tusim spachala samovrazdu, alebo inak zomrela (bola trošku psychicky labilna). S nou mal pomer, ked bol zenaty so Zuzanou

mamartinka
4. jún 2012

@sisaha Spominam si ale ona sa nevolala sa mi zda Karolina ale inak.Nevolala sa tiez Michaela?

sisaha
4. jún 2012

@mamartinka aha, vlastne ano.. tak kto bola potom karolina??

mamartinka
4. jún 2012

@sisaha To sa pitam aj ja.Mi to nesedi akosi. 😉

sisaha
4. jún 2012

@mamartinka nasla som v ujovi googlovi, ze chvilu ucinkovala v panelaku aj Karolina čičatkova...moze to byt ona? ja si ale vôbec nespominam na nu..

mamartinka
4. jún 2012

@sisaha Neviem.

zuzkatko
4. jún 2012

@mamartinka asi chcel povedať Ninu lebo prvú ženu mal Ninu tak sa sekol chlapec ved pri tolkých ženách čo už mal 😀 😀 😀 😀

mamartinka
4. jún 2012

@zuzkatko jedine tak 😉

radkatalajkova
5. jún 2012

@mamartinka ej, máš pravdu, tá sestrička sa volala Michaela ( Zuzana Moravcová) a zabila sa v aute
ale šak on to má už všetko domotané, sa mu ani nečudujem, keď ich mal toľko

eva7780
5. jún 2012

preco Kubo nechava dom Bajzovi?????????mi asi daco uslo 😕 😕