Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
28. jún 2012

Dudkova hlaska.Mechurisko koscurisko 😀 😀 😀

erni
28. jún 2012

normalne sa aj ja uz tesim na dovolenku,ked sa tam vsetci balia....a inak Vam vsetkym zelam pekne leto,nech sa v zdravi stretneme v septembri 😉

mamartinka
28. jún 2012

@erni Napodobne.Ja som sa tesila ze Dudka a Blicharovcou ukazu ako to cpu do aut a nic.Aspon na letisku ich mohli este ukazat.Ale Sonicka pobalila veci co?By ma zaujimalo komu Pato volal.Mia aka nahodena.A od Septembra uz aj Betka nastupi.Hovorila Silvinka Petre.

mamartinka
28. jún 2012

Tak a skoncilo to sliepkou 😀 😀

lenocka23
28. jún 2012

@mamartinka no podla mna volal so Zuzkou.. ta predsa isla do Lucenca k rodicom nie...? 😉

mamartinka
28. jún 2012

@lenocka23 Mas pravdu.A na markize ide teraz Bestiar a hra tam Danica.Inak ten Karci.No koment.

radkatalajkova
29. jún 2012

@lenocka23 ja som tiež nevedela , s kým volá , takže so Zuzou?

radkatalajkova
29. jún 2012

@mamartinka veď som veľmi zvedavá, kto tam bude nový a hlavne, čo sa teda stane Kordiakovi

monika15
2. júl 2012

@radkatalajkova
presne tak.... na co ho odstranit ked mu tu postavu tak posunuli....
vsak sa ozenil dieta a teraz bum...prec

radkatalajkova
2. júl 2012

@monika15 nechápem tomu, ale že sa dal po tak dlhom čase prehovoriť na markízu ....

monika15
2. júl 2012

@radkatalajkova
hej som to citala....

toto sam i nepaci akoze si chodia do konkurencie a bum rychlo ho zabit..... :(((((

akoze fakt no..... vsak naj odcestuje ne.....

to iste bolo v ordinacii, polku ludi zabili.... :(((( a uz aj koncili 🙂

graceful9
2. júl 2012

ja som čtala, že "zmizne" aby sa po čase mohol poprípade vrátiť,,,,tuším ho unesú,,,,možno ho aj zabijú, ešte to nie je isté vraj,,,

radkatalajkova
5. júl 2012

no keď pozerám tie staré časti, veď poniektoré si ani nepamätám 🙂 a niektorí tam jak smiešne vyzerali ( Maslák ) 🙂 😀

ciusinka
5. júl 2012

Ahojte, nevidela som posledny diel, Angie je teda tehotna?

silvia1983
5. júl 2012

@ciusinka to sa nevyjadrila, musime si pockat do septembra

ciusinka
5. júl 2012

@silvia1983 Ahaaa, dakujem 🙂

mamartinka
6. júl 2012

@radkatalajkova veru uplne su iny.Ja som vcera chvilku kuk na joj plus a Pani Janka ake mala paco.Vobec jej to nepasovalo.A Milanko z Angie este aky boli,Denisa ina.

radkatalajkova
6. júl 2012

@mamartinka Tá Angie s Milanom tiež takí ladí, no ti poviem, že jak sopláci 😀

weja
6. júl 2012

baby a kedy to chodí na JOJ plus? iba v pracovné dni? ste ma normálne navnadili, rada by som si to pozrela 😀

radkatalajkova
6. júl 2012

@weja hej, len v pracovné dni večer o 20:00 🙂

graceful9
6. júl 2012

a to neni divné, že toto je 8. séria a tá čo je na pluske by mala byť 7. a že počas jednej série je posun asi 3-4 roky? 😎

weja
10. júl 2012

no tak tú Fialovú nejako nemusím.... 😝 😝 😝 to si mohli odpustiť 😀

mimkaa10
10. júl 2012

babulky ahojte, prečo nie je panelák na joj plus ? v programe je napísaný a beží tam kriminálka 😒

petronela353
11. júl 2012

@silvia1983 to som nevedela ze pribudne fialova to su mi novinky 😒 o kordiakovi som vedela ze konci

alenka600
11. júl 2012

@weja Ja tiez nemam rada Fialovu, taka preafektovana, umela a vzdy za vsetkych okolnosti rovnaka :(

nicky655
12. júl 2012

@alenka600 jezisi,to akoze v panelaku bude fialova???

weja
12. júl 2012

minule som pri žehlení nemala čo pozerať (inokedy som pozerala panelák 😀 ), tak som si pustila z archívu Keby bolo keby, neviem,či ste to sledovali.... aj tam hrala Fialová, ale teda čistá katastrofa.... 😝 hrooozne mi lezie na nervy, čím ďalej viac, neviem, či sa na ňu bude dať pozerať.... 🙄 jedine, ak z nej spravia nejakú negatívnu postavu, to si aspoň človek oprávnene ponadáva.... 😀 😀