• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

24. januára 2017 
@weja A ze aj v Keby bolo keby mala uplne rovnako vypulene oci ako v kazdom jednom filme a snazila sa mat akoze seriozny a vazny vyraz v tvari....fuj a ten hlas, uplne rovnaky, bez zmeny....
13. júl 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weja fuj,nestaci nam studenkjova,treba pridat fialovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: co nam chcu ten palnelak celkom znechutit??? :rolling_eyes:
13. júl 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nicky655 tak Studenková - v tých častiach, čo hrala, sa to pomaly zvrhávalo na komickú telenovelu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj s tým jej ukrainským ťuťkom.... :confounded: ale zas na druhej strane sa musí uznať, že ju tam vždy vedeli pekne nastajlovať - na to, že je to už v podstate staršia dáma, vyzerala dobre :grinning:
13. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weja no to hej-ale trafili jej tu povahu ako vyšitú :grinning: :grinning: :grinning:
ktorý tutko??imro alebo ten rus?lebo ako si chcela zacat s maslakom-tak to skor tragediuia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky preco nebyva kazde rano panelak na jojke uz ho neopakuju ci ako,tak rada som si pri nom vypila svoju rannu salku kavy
19. júl 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ralka Panelak uz nechodi takze nemaju co opakovat rano.Zacinaju az v septembri.A na joj plus chodil aj z 2010 roku a ani tam uz nechodi.
19. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak baby ja oponujem ja som v divadle aj videla Fialovu a ja ju mam ze veeeelmi rada,patri medzi moje 5 TOP slovenske herecky ... inak pred rokom dali panelak od 1.augusta nemohli aj teraz tak?? ja by sa tesila :slight_smile: ale teda ok pockam si do septembra co uz s nimi ... len pevne verim ze urobia DOBRY scenar bez chyb nie ako tento rok ...
21. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
juj veru baby ta fialova mne nesedi :((( ale co bude tam zas robit vsak ju tam uz raz zabili ci to v ordinacii??
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. júl 2012 o 03:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149
teraz nemaju konkurenciu v ruzovej zahrade tak nedaju panelak v auguste heeheheheh :slight_smile:)))))
23. júl 2012 o 03:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika15 Zuzana Fialova bude na M-Klinik hrat doktorku.
23. júl 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka
bleeeee nemam ju rada heheheheh e:slight_smile:))))))
23. júl 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viackrat som ho uz prestala pozerat ale uz ho nebudem pozerat definitivne.... :angry: :angry: :angry: :angry: fialovu nemozeeeeem :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a ze hlavna postava :angry:
25. júl 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zas bude aspon dalsia obet pre Spajzu.Zasa tej este moze dieta spravit.
25. júl 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Fialka je v každej r...... :angry: :angry: :angry:
25. júl 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok