• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
Dudkova hlaska.Mechurisko koscurisko :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa aj ja uz tesim na dovolenku,ked sa tam vsetci balia....a inak Vam vsetkym zelam pekne leto,nech sa v zdravi stretneme v septembri :wink:
28. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@erni Napodobne.Ja som sa tesila ze Dudka a Blicharovcou ukazu ako to cpu do aut a nic.Aspon na letisku ich mohli este ukazat.Ale Sonicka pobalila veci co?By ma zaujimalo komu Pato volal.Mia aka nahodena.A od Septembra uz aj Betka nastupi.Hovorila Silvinka Petre.
28. jún 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a skoncilo to sliepkou :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka no podla mna volal so Zuzkou.. ta predsa isla do Lucenca k rodicom nie...? :wink:
28. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 Mas pravdu.A na markize ide teraz Bestiar a hra tam Danica.Inak ten Karci.No koment.
28. jún 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ja som tiež nevedela , s kým volá , takže so Zuzou?
29. jún 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka veď som veľmi zvedavá, kto tam bude nový a hlavne, čo sa teda stane Kordiakovi
29. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@radkatalajkova
presne tak.... na co ho odstranit ked mu tu postavu tak posunuli....
vsak sa ozenil dieta a teraz bum...prec
2. júl 2012 o 03:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 nechápem tomu, ale že sa dal po tak dlhom čase prehovoriť na markízu ....
2. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkatalajkova
hej som to citala....

toto sam i nepaci akoze si chodia do konkurencie a bum rychlo ho zabit..... :(((((

akoze fakt no..... vsak naj odcestuje ne.....

to iste bolo v ordinacii, polku ludi zabili.... :(((( a uz aj koncili :slight_smile:
2. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som čtala, že "zmizne" aby sa po čase mohol poprípade vrátiť,,,,tuším ho unesú,,,,možno ho aj zabijú, ešte to nie je isté vraj,,,
2. júl 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no keď pozerám tie staré časti, veď poniektoré si ani nepamätám :slight_smile: a niektorí tam jak smiešne vyzerali ( Maslák ) :slight_smile: :grinning:
5. júl 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nevidela som posledny diel, Angie je teda tehotna?
5. júl 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ciusinka to sa nevyjadrila, musime si pockat do septembra
5. júl 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia1983 Ahaaa, dakujem :slight_smile:
5. júl 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkatalajkova veru uplne su iny.Ja som vcera chvilku kuk na joj plus a Pani Janka ake mala paco.Vobec jej to nepasovalo.A Milanko z Angie este aky boli,Denisa ina.
6. júl 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka Tá Angie s Milanom tiež takí ladí, no ti poviem, že jak sopláci :grinning:
6. júl 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kedy to chodí na JOJ plus? iba v pracovné dni? ste ma normálne navnadili, rada by som si to pozrela :grinning:
6. júl 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weja hej, len v pracovné dni večer o 20:00 :slight_smile:
6. júl 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to neni divné, že toto je 8. séria a tá čo je na pluske by mala byť 7. a že počas jednej série je posun asi 3-4 roky? :sunglasses:
6. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tú Fialovú nejako nemusím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to si mohli odpustiť :grinning:
10. júl 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky ahojte, prečo nie je panelák na joj plus ? v programe je napísaný a beží tam kriminálka :unamused:
10. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia1983 to som nevedela ze pribudne fialova to su mi novinky :unamused: o kordiakovi som vedela ze konci
11. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weja Ja tiez nemam rada Fialovu, taka preafektovana, umela a vzdy za vsetkych okolnosti rovnaka :(
11. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenka600 jezisi,to akoze v panelaku bude fialova???
12. júl 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
minule som pri žehlení nemala čo pozerať (inokedy som pozerala panelák :grinning: ), tak som si pustila z archívu Keby bolo keby, neviem,či ste to sledovali.... aj tam hrala Fialová, ale teda čistá katastrofa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrooozne mi lezie na nervy, čím ďalej viac, neviem, či sa na ňu bude dať pozerať.... :rolling_eyes: jedine, ak z nej spravia nejakú negatívnu postavu, to si aspoň človek oprávnene ponadáva.... :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok