Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ssisska
31. aug 2012

Ako mozte pozerat panelak,jeto poriadne nudne a herecke vykony nic moc,mne sa tam paci len Fialova,ale moc tam nevystupuje,zatial ma male ulohy,a vsimli ste si Moorovu,oblieka sa ako bezdomovkyna ked je doma,take domace oblecenie ,vyzera ako homelesacka!A tie jej vykony nestoja absolutne zanic!

mamartinka
1. sep 2012

@weja uz od pondelka opakuju aj rano panelak,po obede na jojplus a taktiez uz aj v piatok pojde.V stredu uz chodit nebude.

weja
1. sep 2012

inak mňa tí dvaja robotníci nejako nechytili.... 😒 mne príde ten humor taký akurát dobrý do Kutila.... možno sa to ešte zlepší, ale zatiaľ ma to teda nepresvedčilo, dáko sa mi to tam nehodí....

a ešte čo je od veci, tí dvaja už v Paneláku hrali - ten vlasatý brčkavý mal v paneláku sexshop a ten druhý zas robil ešte so Zuzou Bajzovou v televízii.... na to tvorcovia dáko pozabudli.... 😖 😖

mimkaa10
2. sep 2012

@mamartinka milan zomrie v tom dieli v piatok ? nevieš čo bude dalej s angie ?

mamartinka
2. sep 2012

@mimkaa10 vies co z Angie neviem co bude ale Maslakovi budu volat z nemocnice ze Milan sa prebral.Maslak tam pride a Milana tam nebude.Niekde zahadne zmizne.A to bude asi to ked uz v Panelaku hrat nebude. 😉 Idem popisat obsah dalej.

mimkaa10
2. sep 2012

@mamartinka super. rada si prečítam dalšie obsahy 🙂

mamartinka
2. sep 2012

Pondelok 10.09(Zahadne zmiznutie) Maslák dal previesť Milana do Innsbrucku, kde dostane lepšiu starostlivosť. Angie je nahnevaná, že sa rozhodol bez jej vedomia. Michala šokuje priamočiarosť jeho novej kolegyne. Doktorka Hoffstadtterová sa ho v podstate chystá znásilniť, no prekážajú jej obrovské okná ordinácie. Náhradne riešenie nájdu na pánskej toalete. Fedor je strachom celý bez seba, že svojou masážou privodil Milanovi kómu. Bude ho Angie žalovať? Jakuba obchádzajú mrákoty, keď sa v Silvinke prebudí materinsky cit a navrhuje mu,ci by si nespravili dieta.Maslak dostava znepokojujuci telefonat z Innsbrucku,Milan sa v nemocnici prebral,no niekam zmizol. Utorok 11.09(Stratil sa Harry) Ivanin nápadník Urban stratil psa Harryho pri venčení. Jakub s Michalom sa pretekajú vo zvyšovaní odmeny za jeho nájdenie. Maslák chce letieť s Angie do Innsbrucku a spriada konšpiračné teórie o Milanovom záhadnom zmiznutí z tamojšej nemocnice. Cinegemu sa nedarí upokojiť na smrť rozhádané dcéry. Preto im oznámi ozajstnú jóbovku. Rozhodol sa požiadať vrchnú sestru Ajku o ruku a spraviť si peknú cestu okolo sveta. Janulka si vzala Alicu pekne do parády. Alica bude pravidelne cvicit a riadne sa stravovat.Uz ziadne rozky a pivo.Pani Janka vyklebeti Urbanovi,ze Ivanin monokel pod okom ma zrejme na svedomi Jakub,lebo predtym videla,ako sa hadaju.Urban uteka za Jakubom,aby ho chytil pod krk. Stvrtok 13.09(Monca Dovernickou) Monika je sokovana,ze susedia ju takmer jednohlasne zvolili za novu dovernicku.Udajne si ju vybrali preto,lebo robi v televizii a mohla by mat dobre znamosti.Jakub dostane od Urbana mensiu nakladacku a v sebaobrane prezradi,ze sa s Ivanou vyspal.Cinege poziadal vrchnu o ruku,ale zabudol kupit prsten.Maslakovi sa podari zapnut Milanov mobil a spolu s Angie sleduju prichadzajuce esemesky.Jedno cislo je podozrive!Imro musi pre svokru postavit pergolu a bezostysne okradne robotnikov z panelaka o cement,ktory si u neho odlozili. Piatok 14.09(Kopacky) Patrik sa vracia domov,pretoze Zuzka mu dala kopacky.Maslak s Angie skumaju,kto sa skryva za zahadnymi esemeskami,ktore chodia do Milanovho mobilu.Angie chce ist na policiu nahlasit Milanovo zmiznutie.Fedor uz nema na vyber a musi dokoncit tetovanie hromotlka Lukyho.Robotnici vypatraju Imra,ktory im kradne cement,podla stopy,co za sebou nevedomky zanechava.Cinege opet ziada Ajku o ruku,tentoraz aj so skatulkou s prstenom v ruke.Urban sa ospravedlni Jakubovi za monokel,ktory mu sposobil a pozyva ho na panaka do baru.Ivana ich prichyti v najlepsom,ked sa opiju a potykaju si.Imro sa prelakne,ze ho Angelika podvadza.Betka je uplne znechutena z Michala,ktory chce byt utajeny rodic ich dietata a dava mu na vyber.Vsetko alebo nic.

monika15
2. sep 2012

@mamartinka DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sari24
2. sep 2012

@weja dobrý postreh, aj mne až teraz došlo, že tí dvaja Štúr s Malachovským tam už hrali

@ssisska 😀 bezdomovkyňa? ja tiež chodím po byte v teplakoch a nie v rifliach. Vtipný názor no, nič v zlom 😅

weja
2. sep 2012

supeeer, to s tým Milanovým zmiznutím dobre vymysleli, je to určite zaujímavejšie, ako keby ho rovno zniesli zo sveta 😀

ssisska
2. sep 2012

Ano ale su aj pekne domace oblecenia,znackove a kvalitne,tak vitaj potom s dianou morovou v klube! 😀 😀 😀

lilysk
2. sep 2012

@estrella5 Sa mi este paci ako napisala ssisska ,ze ako mozete pozerat panelas???A potom uplne detailne popisala este aj to co ma Moorova oblecene 🙂))

januarova
2. sep 2012

@ssisska, nie vsetci maju 1500eciek prijmy aby mohli nosit teplaky adidas za 30eur 😉 trochu pochopenia...

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilysk
2. sep 2012

@estrella5 Hej hej a ked ti nekto uplne agresivne napise na nejaku temu,ze tvoj nazor je uplne mimo a ty mas uz konkretne skusenost a si to zazila na vlastnej kozi a potom ti ta osoba napise ,ze ona to ma dokladne prestudovane a je to zarucene tak a nijako inak 🙂)))

ssisska
2. sep 2012

ja nosim znackove domace oblecenie Esprit,je drahsie ako adidas,ja nebudem nosit znacku ktoru ma polovica Slovenska,adidas je lacna znacka,to ma moc nebere 😉

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilysk
2. sep 2012

@estrella5 To skor ak nejaka zufala mamicka napise ,ze ma nejaky problem a ty jej s dobrym umyslom odpises ,ze mala som nieco podobne a toto mi pomohlo -tak ak sa ti to pozdava tak vyskusaj .
A nasledne ti niekto napise ,ze si uplne zla matka a ako take nieco mozes poradit a nutit inu matku aby to robila svojmu diatatu a potom napise aj tej matke v duchu ,ze ak ti na tvojom diatati zalezi tak toto urcite nerob ....no niekedy mam dost vazne co robia hormony ci co to su ani neviem definovat 🙂))))
A pritom sa jedna o piskoty so struhanym jablkom ,alebo take nieco banalne 🙂)
To je take Slovenske 🙂

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eva7780
3. sep 2012

nejako sa to tu zvrtlo 😕 ja tiez nosim doma teplaky 😉 pride mi to na doma pohodlnejsie ako napr pani Janka s Emilkom obleceny takmer ako do divadla 😅
mne tam tiez nesedia ti dvaja robotnici,pochybujem,ze by to tak fungovalo v reale,ide okolo projektant aj investor/Dudko s Kubom/ a nikomu nevadi,ze tam chlascu na chodbe a nic nerobia 😝

lenka3007
3. sep 2012

Baby ja vobec neviem, co tu riesite. Najskor nejake zakomplexovane dievca, co sa cez prazdniny nudilo, a mysli si, ze ked tresne, ze nosi esprit, tak sa tu zesereme. Nerieste :D :D
No a k panelaku. Mne sa robosi pacia , teda tie hlasky, trosku rozveselia, inak by to bol cisto dramaticky serial 🙂 som zvedava, ako dlho bude angie hladat milanka kym zase zacne s maslakom. Nemyslim, ze by Natalia zostala s Maslakom. No uvidime, uz sa tesim na dnesnu cast 🙂

sari24
3. sep 2012

@ssisska každého vec kto aké handry nosí, či od čiňana alebo Versaceho, no myslím, že čo sa teplakov týka je fuk aká značka, ide o to ako sa v tom človek cíti, riešiš irelevantne nepodstatnosti 😉

Ja si tiež myslím, že akonáhle Milan zmizne, tak Angie sa nechá ukecať a "presedlá" na Marcela 😀

weja
3. sep 2012

ale prosím vás, čo tu riešite nejakú ssissku, je to nejaká chuderka, registrovaná pred pár dňami, zjavne prišla len provokovať.... ignorovať!!! 😉

@lenka3007 dramatický seriál...??? to snáď nie... 😅 veď je to niekedy veselšie ako komédia.... 😉

januarova
3. sep 2012

@lenka3007, presne to cakam aj ja, kolko vydrzi nasa Angie sama?:D Davam jej cca mesiac 😠

mamartinka
3. sep 2012
mamartinka
3. sep 2012

Tak dnes Ivet pride aj s Lily.To bude pre Dudka a hlavne Sonicku sok az sa dozvie ze je Dudkova.