Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika15
17. okt 2012

@mamartinka coooooo?????? mia do prahy ? a natali mu pokazi kseft to cooooo bleeee :(((((
maslak a angie fuj.... s.. jedna :(

959touareg
18. okt 2012

@alenka600
az sa pytas na sukromie Mirky -Angie s kym chodi, tak chodi momentalne s krasavcom Cmorikom. jeden mi je viac nesympatickejsi ako druhy. nasli sa.
ja od zaciatku Panelaku /a to je peknych par rokov/ cakam, kedy ju uz vypoklonkuju, no asi mi radost neurobia. ja tu zensku tak nemusiiiiiim. je mi vrcholne nesympaticka a este ta rola ktoru hra mi na odpore k nej pridala.
Kordiaka uz nastastie odstavili a teraz by mohli ju. no k tomu pravdepodobne nedojde. nemusim sa tesit. 🙄

minule som zazila sok. idem na muzikal Osmy svetadiel s tym, ze hlavna protagonistka bude Nela Pociskova a div ma nevystrelo, ked na javisko namiesto nej vybehla nasa mila Mirka-Angie. ako alternantka. keby som dopredu vedela toto, ani nejdem. to mi asi ten tam hore robi naschval. ale musim cestne napisat, ze bola dobra, sikovna. no tym si aj tak bod u mna neurobila. ja ju proste nemusim.

alenka600
18. okt 2012

@959touareg Hehehehe, nie ze s kym chodi, ale s kym spava 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mamartinka
18. okt 2012
monika15
18. okt 2012

@alenka600 no asi s niekym velkym ;) kto je kryje a vie preco na co ;);)

monika15
18. okt 2012

@959touareg to by ma vystrelo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ze namiesto nely ta krava......

959touareg
18. okt 2012

@monika15 ani nevrav.....
to ked sa nasvietilo javisko a vidim ju tam sediet....cumim, cumim, az ma pot oblial, reku je to preboha ona? hadam nie. nechcela som si to ani pripustit. ved tu zensku tak neznasam cely zivot.
a nakoniec ked lepsie zaostrim oci a pozriem - skoro som skolabovala. 😨 😔
a ked potom otorila usta -akoby ma niekto prefackal. vedela som, ze som v prdeli.
ale inak musim priznat ze aj napriek odporu k nej je dobra. super spieva, tancuje, hra...no sikovna, aj ked sa mi to tazko pise, ale je to tak. no nazor na nu som nezmenila. brrr.

monika15
18. okt 2012

@959touareg ja som ju videla len v panelaku heheh 🙂))))

959touareg
18. okt 2012

@monika15
veed aj mne by uuuplne stacilo ju IBA v Panelaku vidiet 4x do tyzdna. aj to je na mna moc 😀 😀 😀 a nie chodit na nu do divadla. 😢 😢 😢
ale predstavenie to bolo krasne a nebyt jej bolo by este krajsie. aj ked bola super, mne proste hrozne vadi jej ksicht a tym, ze sa mi sprotivila cez rolu v Panelaku ju nemozem vystat. 🙄 🙄 🙄

nataliac
18. okt 2012

@monika15 mna by zase vystrelo, keby som tam videla nelu pociskovu, akoze nic v zlom, ale ta nie je o nic lepsia nez partlova, v ordinacii hrala katastrofalne...

monika15
18. okt 2012

@nataliac tak to urcite mas pravdu ale ja radsej tu neli ako totu mirku hehehehe 🙂))))

lenocka23
18. okt 2012

@nataliac ja by som tiez radsej Mirku ustala, ako Nelu.... u nej mam pocit ze je uvrestana neskutocne.. nechcem byt zla, ale bohvie cez ktoru postel sa dostala tam kde je... (asi cez Janovu Ď.. 😉 ) Mirka sa aspon da pocuvat, aj ked uloha Angie jej fakt uskodila... 😉

micak
19. okt 2012

Prosím vás pekne, čo vám tak strašne vadí na Angie? Angie ako postava alebo ako herečka? a dôvody ?

lucka1987
19. okt 2012

@micak mne osobne nejako strasne nevadi.. no sak pohoda, nemozu byt0, vsetkym vsetci herci nesympaticky.. ale je mi nesympaticka ako postava . Ako herecka je ok, a sympaticka.. ale ako postava.. proste nerozhodna vyrastena adolescentka, ktora nevie ani co chce, ani koho lubi, av tekje nevidiet, zeby mala ani s lukaskom nejaky vztah... proste vobec mi nepride ako jeho matka..

alenka600
19. okt 2012

@micak Ako postava je taka nemastna, neslana, vecne len ofucana, urazena......ale to mi az tak nevadi, za to predsa herecka nemoze. Ale ako herecka sa mi nepaci, ze vecne, v akejkolvek situacii ma stale jeden a ten isty vyraz - vykrutenu pusu. Rozumies co myslim? Keby mala hrat bez slov, teraz to hovorim s nadsazkou, keby hrala pantomimu, tak sa nedozviem co chce ukazat, lebo jej face je vecne rovnaky, mimika, gestika nula, proste vyrazove prostriedky na bode mrazu.

959touareg
19. okt 2012

@micak
co mi na nej vadi? vsetko. nic z nej nevyzaruje, ako osoba je za nula bodov,ako zena sa mi vobec nikdy nepacila, je mi proste nesympaticka... a + este aku rolu v Panelaku dostala /ale je zase na nu ako sita/ ...tak ta jej na care osobnosti neprida.....palec dole 😢

nataliac
19. okt 2012

@lucka1987 mirka partlova je podla mna aj celkom v pohode, len ta jej postava angie, ktoru ani velmi nevie zahrat....no ako herecka v panelaku nic moc...pritom u fialovej je to opacne, ta je ako herecka celkom dobra, len ona ako osoba je mi neskutocne nesympaticka...to ked som bola na annu kareninu v divadle, tak som bola prestastna ze tam bola halcakova a nie ona 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
19. okt 2012
polacka
19. okt 2012

a ked prisla uz ta gargamalova mamka? inac je neprijemna ako sonduje s tym patom jak si k nemu prisadla, neprijemne tahy. uuuf az ma tak mrazilo, paradne to bolo natocene aj ako tu ciapocku ukradla, s nou to bude asi huste. dobre ze ju tam dali lebo uz ma ustavicne v tej rodine ta sona vytacala. konecne tam bude niekto iny v popredi ako ta trubica. a ten maslak jaky drsny na sylvu v ordinacii ze? on podla mna moc nevie zahrat taketo vrcholy... jako ze je zly a niekoho takto pritlaca ale sak dobre aj to tam musi byt. angie sa mi nelubi ani ako postava ani ako mira partlova. skratka mi je neprijemna. ma taky vyraz ako kon a divne sa ksichti neviem vobec mi nesedi.

weja
19. okt 2012

a neviete, kedy sa Ivana dozvie, že Michal má dieťa s Betkou???? ja som na to taaak strašne zvedavá, kedy to praskne.... 😅 tak jej treba trúbe jerichovej, keď sympaťáka Zdenka poslala do kelu.... 😝

@polacka jaaaj, podľa mňa je Maslák maximálne uveriteľný.... 😵 také mafiánske typy ako on si myslím sú schopní takého správania aj bežne (ako napr. chytiť pod krk Silviu alebo aj exmanželku 😅 ) aj tie výbuchy zlosti, čo máva občas, vie perfektne zahrať, podľa mňa je to jeden z tých najlepších hercov v paneláku, aspoň pre mňa.... 🙂

nataliac
19. okt 2012

@weja no tak na to cakam aj ja dlho, ale dufam ze to urobia tak, ked budu spolu zit, planovat dieta a svadbu a v tom bum 😀 nech pekne ivana padne na zadok, zasluzi si to za zdenka a predovsetkym za to, co urobila jakubovi... 😉 a maslak...akoze super herec, on ked hraje hocijaku scenu, tak mu to uplne verim, jeden z najlepsich hercov v seriali 🙂