• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
@mamartinka Viki vizerá vynikajúco........... :wink:
15. okt 2012 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka eriku judiniovú nemusím........preafektovaná vyčančaná....zjemnilo by ju bábätko :slight_smile:
15. okt 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sendy182 ber celý seriál s nadsázkou.... seriály sú o zápletkách medzi hlavnými postavami, takže inak to nejde, len "každý s každým".... a jasné, že všetky postavy tam majú hraničné povahy, podobné ako v reálnom živote, akurát tak stonásobne umocnené.... :slight_smile: veď koho by potom bavilo pozerať to, keby sa nič zaujímavé nedialo, lebo postavy by boli len taký šedý priemer.... :wink:
niektoré tie postavy aj situácie sú fakt prehnané a mimo realitu, ale mňa práve to na tom baví.... :slight_smile:
15. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@weja mňa pomaly prestáva ......no nedám si hooooo..............
15. okt 2012 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to co dnes.Ja ze Kakavko z Danicou aj ukazu a oni uz po svadbe.Ale Liska bol dnes dobry. :grinning:
15. okt 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
joj ta mrch angie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chudak nataly :(((((((((((((((((((((
16. okt 2012 o 03:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 a prečo chudák Nataly????? a ona k Marcelovi ako prišla????? ako sa hovorí...aké požičaj také vráť..:slight_smile:
a teda Angie ani ja nemusím, ale všetci vieme, že Marcel ju chcel vždy :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@meloa tiez angie velmi nemusim, ale tu sa jej musim zastat, lebo nie ona ide po maslakovi ale on po nej a nataly tiez nie je na polutovanie, ved ona zacala spavat so zenatym muzom....
16. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meloa suhlas nech ich už daju do kopy tiež nemusim engie ale s Maslakom by sa hodili
16. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Maslák chce podľa mňa Angie hlavne preto, že je Milankova.... on si vždy potreboval dokazovať, že je lepší.... a už ju mohol mať - vtedy, keď Milan zdrhol a keď spolu spali - Maslák to vtedy vykladal Karolovi alebo Norovi tuším, že Angie očakáva, že s ňou tým pádom zostane, ale on to vážne nebral a potom stretol Dominiku a Angie definitívne odpísal....
...ale ja som teda úplne proti, aby Masláka a Angie dávali dokopy.... mne k nemu práveže viac pasuje Nataly... :wink:
16. okt 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@meloa bleeeee ta sa nakluse kazdemu do postele kto ma prachy ;);) heheheheheheheh
a ta jeho ex zena tiez ho podviedla heheheheheh :slight_smile:)))))))
16. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 ...inak tak v tom sú si Nataly a Angie podobné...zlatokopky :wink:
no som ale zvedavá ako to dopadne celé - Angie, Milan , Marcel a Nataly..
:grinning:
inak aj tak bol najlepší Karol včera - videli ste ako sa Angie opila? Asi ma stále miluje....či tak nejako.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Inak vcera nikto Terezke negratuloval k meninam.Hlavne ze Miske sa oslavovali narodeniny.Ivana si ani na dceru ani Kubko nespomenu?
16. okt 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
16. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meloa presne tak :slight_smile: marcel urcite s angie... na 100%
16. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 A hneď na to, sa tam zjaví opäť Milan a Angie sa znova nebude vedieť po:
a, rozhodnúť
b, bude sa hrať na odutú ( to jej aj tak ide najlepšie)
c, a bude chcieť oboch :grinning: :grinning: :grinning: ( pre prípad - ak by jej jeden alebo druhý niekam zdúchol :grinning: :grinning: :grinning: )

A ešte to bude zaujímavé, ak bude náhodou tehotná, čo potom????
16. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meloa vsak prave... ze bude !!! :slight_smile:)))
je tehotna.... :slight_smile:))))
heheh vsak prave asi vyhrava : C :slight_smile:))))))))
16. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a nám sa najviac páči Monča, teda hlavne mojej malej. :grinning: Dojdeme ráno do školky a Simonka zhúkne: Čauko kakauko!!, poprípade Čauce mraucee!! /ešte aj chodí do triedy Mravčekovia :grinning: /.
No a zamilovaná je samozrejme do Masláka :sunglasses:
Panelák je proste u nás jedna z vecí kt. musíí večer byť :dizzy_face:
Ja som zvedavá čo povie Maslák keď zistí že Domčino bábo je troošku šikmooké..
16. okt 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cat ked to nechces vediet dopredu, tak to necitaj dalej :wink: bude sa ovladat, ale vezme jej byt, auto a zrusi financne prispievanie na dieta....a angie nie je tehotna, len si to bude mysliet, ale testy preukazu, ze nie je :slight_smile:
16. okt 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cat monca je spravne trafena, uzasna herecka - a cauko kakavko bezi aj u nas :grinning: vzdy ked sa lucim alebo vitam s mojou bandou :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nadhera hej ta to vychodnarka :slight_smile:))))))) je dobra inak.....
17. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataliac neee angie bude tehotna ja som citala :slight_smile:) uz nebude????????
17. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika15 v stvrtok si bude mysliet, ze je tehotna a v piatok pojde k michalovi, ktory jej potvrdi, ze nie je...to uz by zase prilis komplikovali, keby bola teraz tehotna, ked uz tam milan nie je... :wink:
17. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meloa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krasne si to vystihla.
Podla mna nastane aj a) aj b) aj c)
Pretze ona nikdy nevie ako sa ma rozhodnut, vecne je oduta a chcela by na vsetky strany s kazdym (byt za dobre :slight_smile:

Inac baby prosim vas neviete s kym Angie - teda jej protagonistka Mirka Partlova sa tusim vola, ze s kym ona spava? Lebo je nas tu tolko, co mame rozne nazory na hercov, ale o Angie tu nepadlo este dobre slovo, vsak ludia na nete kydaju na tu jej odulenu ofucanu Angie. Kto ju tam drzi v popredi a preco ju uz konecne neposlu do prec? Ja neviem, ale divaci by asi velke slzy neronili za nou
17. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nataliac ahaaa vsak prave to... musia to komplikovat hihihihih bo uz barso neni o com :slight_smile:
17. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia sa natrvalo odstahuje do Prahy a Nataly si zbali od Maslaka kufre.Pokazi mu ksefty.
17. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok