• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
@polacka a ivana nevie, ze michal je otcom betkimho dietata?
27. okt 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka nevieee praveze to je to, ze on si ju udobruje koli tomu aj ze beta ho ma uz na salame. sak on bol aj za betkou a tak ale ona neni blba a poslal ho prec tak isiel somrat k ivane vies? ivana o tom nema sajnu. a teraz ked sa davaju dohromady a dokonca budu vraj riesit aj dom a dieta by sa to ta trubica mohla dozvediet.... michal je bastard spinavy
27. okt 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@polacka krásne napísane :slight_smile: :wink: :grinning:
28. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa cudujem ze Janke Nidsnajchrenovej to uniklo ze ma Mizu z Betkou dieta.Urcite by to Ivane nepovedala :grinning: Snad aj Miske ze ma dalsieho surodenca.
28. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka no ten maslak nic moc zas ina vsak ta natali bola super... no nic :slight_smile:)))
a michal a iva no teiz bleeee
juuuuuj tento week ne podla mojho heheheheh
28. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka veru toto ked sa nitschrechrenka dozvie ta bude nestastna ze jej to uniklo. haha
28. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby neviete aku farbu ma Alica vlasou?Strasne pekna farba.
28. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.zberatel-film.sk/ Oficialna stranka komedie Andyho Krausa.
28. okt 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka aj ja už som to zisťovala priamo u nej na FB :slight_smile: ale napísala mi len kam chodí na vlasy, že ona farbu nevie. Ale už si to nepamätám, bol to nejaký kaderník celebrít. :pensive:
29. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inak, rpridávam sa do klubu, sledujem všetky série... :slight_smile: to už je hádam aj "diagnóza!" :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivulik20 Dakujem.Ona je na Facbooku?Ale musis si ju dat za priatela ci nie?
29. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ano, musíš ju požiadať. Ale nemá problém, priá si každého :slight_smile:
29. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ludkovia este Hudak nebol v Panelaku.Novu Rodinku budeme mat http://panelak.blogspot.ie/2012/10/do-panelaku-pride-nova-rodina-vieme.html
29. okt 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude byt asi po Angie?No som zvedava s kym si tam zahra a ci bude aspon ako Dudko.Inak Angie uz tam nebude ci ako ked jej Maslak vybavil dom.
29. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka by som sa len tešila, kebyže Angie vypadne - no ale ešte je tu bar, tam ostane :angry:
29. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No ja s tej Monci nemozem.Chudak Fedo.A Imrisko z jadierkami :grinning: Bude cmulat tyzden. :grinning:
29. okt 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nataly s Janulkou sa pobiju koli Maslakovia dovodom bude ziarlivost.Schyta to Kubko.Dudka budu vysetrovat policajti koli napadnutiu Sebastianovej biologickej matky.Dudko ju napadne a bude sa branit ze mu chceli uniest syna.K Maslakovi pride nova uctovnicka a Ivana odmietne gynekologicke vysetrenie od Hoffy a zvozi ju ze jej kazi dceru.To bude 12.11.
30. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna tam Angie bude,...nastahuje sa k Marcelovi, nie?
30. okt 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slagy aj ja som daco take pocula, ze bude byvat s maslakom....inac spociatku mi velmi vadilo, ze tam bude fialova, ale jej postava sa mi zatial celkom pozdava, dufam, ze sa ivana dozvie aj to, ze michal spal aj s hofou, nech da ivanu uplne dole :grinning:
30. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nataliac to mi hovoris z duse, to s tou fialovou. Ako herecku ju nemusiim. Strasne namyslena a arogantna osoba, psycho vyraz :grinning: ,...ale uz mi tolko nevadi ako na zaciatku.
Ivanu treba zrazit trosku k zemi, vadi mi ze si je sebaista, ze staci lusknut prstami a Kubi sa za nou doplazk. Sa veeelmi tesim na jej vyraz ked sa dozvie o misovi a hoffe a neskor aj o malej Alzbetke :wink:
30. okt 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
neviem ci mi to uslo,ale Jakub uz s Hofou spolu nieco mali? nespala ona nahodu aj s Bajzom? a Jakub to asi este nevie ze?chudak,ked sa to dozvie, ja by som mu s Michalom nebola kamoska ako on :confounded:
Jule fandim, s tym Urbanom by jej to mohlo vyjst :slight_smile:
31. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok