Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

luy
26. okt 2012

@polacka mne sa tá Jula páči,je taká nad vecou vo všetkom 😀

polacka
26. okt 2012

@slagy ano ano uz som nasla dakujem 😀

polacka
26. okt 2012

@luy presne, jula si zasluzi dobreho chlapa a mohli by ju tam viac riesit lebo ju mam tiez rada. ona je jedna z maaaala normalnych ludi v panelaku

luy
26. okt 2012

@polacka ono fakt to nepozerám vela lebo nemám čas,ale stále aspon očkom ked uspávam a pokial nezaspím s malou,ale ja nemusim Imricha,to čo je ten bar chránená dielna,a fakt ta Angie žit s nou je nuda,odutá jak fras,a nepáči sa mi čo robia z východniarov blbov,je to také dehonestujúce,zhodou okolností je Monča moja priatelka y detstva a stredoškolských čias,a je to miál,zlatá,usmievava inteligentná baba

polacka
26. okt 2012

@luy ano ani mne sa imro nelubi takeho trupika zo seba robi az dilinka niekedy fakt, na facku stvoreny.... Ale angie to je take telatko co sa samo ani nevytoto...mi tak pripada, furt sa len stazuje a meni roznhodnutia raz chce potom uz nechce potom zase chce, no tak co teda, take falesne mimiky dava aj usmevy nacvicene fuj. A nahodou vychodniari su fajn, fedorovi by som tiez dala facku ze je to taky volnobeh kupi motorku ani jej nepovie, taky nezavislak, ale bez toho by to bolo asi o nicom keby sa nehadaju a Monca je uplne super, ked ju tam dali prvy krat tak som sa velmi potesila ze je tam tato herecka ona je super aj to dobre hra. a ten aegon? ja som myslela ze ho ubijem! sak on je jeden vyuzivac prizivnik! jak u misa vsetko pozral ani byt si nekupi skrblik len pobehuje od jedneho k druhemu a jaky alkac. bych mu dala po tej plesine tup tup haha Vies co by bolo dobre? keby ingrid zrusi ivanu. Keby uz je s kubom skratka a zrusila by tie ivanine vystupy co ma stale na kuba a jak ho vyuziva, tak to by sa mi ratalo. lebo ivana sa na ingrid nechyta co sa respektu tyka, ta by ivane dala podla mna 😠 😀

luy
26. okt 2012

@polacka ono Kubo je super chlap škoda že im to neumožnili byt splou s tou sestričkou

polacka
26. okt 2012

@luy s akou s estrickou myslis? so sylviou? tak tu faktze nemusim falosnicu preafektovanu haha 😀

luy
26. okt 2012

@polacka hej ale aspon ho vedela rozosmiat

luy
26. okt 2012

@polacka myslím,že všetko je k nemu lepšie ako Ivana 😀 😀 😀 😀

polacka
26. okt 2012

@luy no to hej ona bola taka opica oproti ingride, ta je vazna ale zlata celkom sa mi lubi. kubo musi mat taku sekeru pri sebe lebo sak vidis ze on je mumak. a ta jana emilova? to si zase posplietala v hlavicke ze emil gembluje. to je taka truuuba a jak hned mariene volala, no ja mam z nej dost veru. A patovi bych tiez doporucila par stipancov na nohy sak on sa sprava jak telatko. sona donho len huci, dudko mu dava macherske rady a reci a on im vsetko vesa na nos....no hrozne

luy
26. okt 2012

@polacka vieš čo Dudka mám rada,ale za muža by som ho nechcela,za suseda,alebo rodinného priatela hej 😀

luy
26. okt 2012

@polacka myslím,že z pani Janky urobili taký priemer dôchodkyne čo sa nudí,vzdelaná,nonšalantná dáma,ktorá sa začala nudit a tak sonduje,trápi muža...... 😀

polacka
26. okt 2012

@luy ano presne ona sa strasne nudi. a ked jej emil obcas povie ze co je nove v kukatku? haha tak vtedy nemozem od smiechu. a dudko ako sused hej ale ako manzel? to by sme si asi nerozumeli velmi

luy
26. okt 2012

@polacka však vravím,že ako manžel nie,ale na takej chate by s ním sranda teda bola,no nič idem mala vstava

mamartinka
26. okt 2012
zuzkatko
26. okt 2012

@mamartinka tej Renči by už mohli dať cez hubu krave 😠

mamartinka
26. okt 2012

Prosimvas a vcera som sice nepozerala prepinala som len medzi ordinackou ked bola reklama ale ten Egon nahy to co bolo?Akosi rychlo si inak vrzli 😀 😀

zuzkatko
26. okt 2012

@mamartinka kočka je s nej teraz omladla 🙂

sendy182
26. okt 2012

@mamartinka a mne sa najviac páčila u očného............fakt som sa pobavila.......má peknú tvár a mimiku....neviem čo ten Števo Skrúcaný vymýšľal....krajšie od nej nie sú.................... 🙂 😉

zuzkatko
26. okt 2012

@sendy182 presne tak je ovela krajšia ako nejaká preafektovana silikonova ludra Judinyova

mamartinka
27. okt 2012

Ale dava Ivana Nidsnajchrenke.Akurat zo vcera zasa davaju Panelak.

slagy
27. okt 2012

Juuj, mne uz za ina vadit ten nadrzany Michal, len by tr.kal 😀 Nezda sa vam, ze Karciho je tam nejako malo?

mamartinka
27. okt 2012

Pondelok 29.10(Prilis vela bicyklov) Dojatého Imra doslova zasypú bicyklami. Denisa mu z ľútosti kúpila jeden ako darček, Emil mu odovzdá bicykel, na ktorý sa zložil celý panelák a s modrým Favoritom prichádzajú Imre s Gejzom. Masláka rozzúri, že Janulka vynáša informácie z ministerstva a vyčíta Nataly, že mu dohodila nespoľahlivého človeka. Keď Nataly nechtiac pokazí Maslákovi ešte aj ďalší dohodnutý kšeft, zdá sa , že je po vzťahu a Nataly si balí kufre. Dievčatká Terezka s Miškou sa vytasia s nečakanou poziadavkou.Su sestry a chcu byt stale spolu.Miska ziada Jakuba,aby sa o nu striedavo staral tak,ako sa stara o Terezku.A doktorka Hoffstadtterova s uzasom zistuje,ze Jakub ma doma dve deti.Mia odkaze Patrikovi,ze s nim nechce byvat.Ked Patrik na ulici stretne malu a velku Zuzku,mala sa mu zrazu rozbehne do narucia,a mlady muz je citovo totalne zmeteny. Utorok 30.10(Žiarovky) Egon dohodol výhodný kšeft s čínskymi vianočnými žiarovkami. Ale budú aj fungovať? Imro má zrazu priveľa bicyklov a nevie, čo s nimi. Do baru prichádza slávny športový šampión Sagan v zelenom tričku. Janka nechce dovoliť Emilovi, aby sa zdokonalil v jazde na bicykli. Aj keď si pán Emil požičal prilbu, domov sa vracia celý dotlčený a od blata. Hoffa pomáha utrápenému Jakubovi, ktorý sa stará o dve deti. Keď Nataly zrušila Maslákovho človeka a zmluvu podpísala z firmou, ktorá je podla nej vyhodnejsia,Liska sa boji o svoju karieru.Egon uteka do ustavu,aby varoval koceny,ze sa k nim chysta kontrola z ministerstva.Urban za volantom auta takmer zrazi Julu,ktora sa vracia z cintorina.Mia prichadza za Patrikom,aby mu oznamila,ze sa natrvalo stahuje do Prahy.Ajka si po operacii oci zacina okolo seba vsimat veci,ktore predtym nevidela.Napriklad,Cinegeho vypracovanu postavu. Stvrtok 01.11(Nie je Milan) Jurij našiel nového účtovníka. Akoby náhodou sa volá Milan a akoby náhodou sa veľmi, ale veľmi podobá na účtovníka z Mafstory. Do baru prichádza hviezdny športovec Sagan a Imrovi venuje svoje špeciálne tenisky na bicyklovanie. Imro sa s tým neskôr všetkých chváli, ale keďže si nespravil fotku, nikto mu neverí. Mia oznamuje Paťovi, že odchádza do Prahy aj s ich dieťaťom. Paťo odetý v halloweenskom kostýme protestuje, ale jeho argumenty vyznejú komicky. Dušan chodí s malym Gargamelom na dlhe prechadzky,ale Sona sa stale boji,ze dieta moze uniest jeho biologicka matka.Emil prichadza za manzelkou s novou konspiracnou teoriou-Milan zije.Karol ho videl v jeho nezamenitelnom aute.Michal navrhuje Ivane spolocnu domacnost-kupi novy dom a spravia si spolu vlastne dieta. Piatok 02.11(Tajne rande) Jula ma tajne rande s Urbanom,s ktorym sa zoznamila,ked ju skoro zrazil autom na ceste z cintorina.Patko je na vychadzke s vlastnym synom aj adoptovanym Sebastianom,ale vracia sa len s jednym z nich!Uniesla Sebastiana jeho adoptivna matka?Michal navrhuje Ivane,aby si spravili vlastne dieta.Maslak dosiahol svoje a Angie unho stravila noc.Ivana pozyva Imreho a Gejzu na kavu,co je obom vrcholne podozrive.Co od nich bude chciet?A je to vonku,maju z lesenia spehovat zenske navstevy u Jakuba.Emilov prvy trening na bicykli dopadol katastrofalne.Jakub planuje zoznamovaciu zurku,aby Ivane predstavil svoju novu znamost,doktorku Ingrid Hoffstadtterovu.Michal ho od toho odhovara.Preco Angie fyzicky zautoci na Maslaka?

mamartinka
27. okt 2012

Pondelok 05.11(Vysluch) Inšpektori z ministerstvá prišli vyšetrovať na ústav a spovedajú Alicu, Julku aj Ivanu. Uprostred výsluchu sa dovalí Egon, ale dievčatám skôr škodí ako pomáha. Angie sa musí vyspovedať, že poviedla nezvestného manžela, a zvolá si do baru kňaza Reného. Maslák presviedča Angie, že jej manžel Milan Kordiak utiekol s peniazmi aj frajerkou a už sa nikdy nevráti. Marcel upokojuje Angie, že Milan je ich nový účtovník a zhoda mien s Kordiakom je čisto náhodná. Hoffa a Terezka sa celkom dobre skamaratili.Hoffa sa stale snazi udrzat svoje sukromie v tajnosti a v praci sa sprava tak,aby o Jakubovi nik nevedel.Denisa s Mirkou si coraz castejsie davaju darceky aj bozteky.Jula skonci s Urbanom v posteli. Utorok 06.11(Dama z parku) Sebastiánova biologická matka Eva sa znova stretáva s Patrikom v parku a pozýva ho na čaj. Soňa v práci trávi podozrivo veľa času a Duško má tušenie, že ho podvádza. Navyše jej na mobil často vyvoláva akýsi neznámy Erik. Michal vysvetľuje Miške, že na svadbu s Ivanou má ešte dosť času. Cinege s Ajkou sa už svedomito pripravujú na ich vlastný sobáš a hotujú svadobný zasadací poriadok. Liška je v depresii, že mu dcéra Mia zdrhla do Prahy aj s vnukom a zo všetkého viní Jančovcov,ti zas obvinuju jeho.Hviezdny sportovy sampion,cyklista Sagan vola Imrovi na mobil,aby mu pogratuloval k meninam,ba dokonca sa za nim znova zastavi a Imro si ho konecne moze odfotit.Ale aj tak mu nikto neuveri,ze to nieje fotomontaz.Michal povie Jakubovi,ze s Ivanou sa k sebe vratili,chcu si kupit dom a spravit si vlastne dieta.Ako zareaguje Jakub? Stvrtok 08.11(Zasadaci poriadok) Cinege si zela,aby na jeho svadbe predniesol slavnostny prihovor manazer kliniky Liska-kedze on ako instalater to nedokaze.Vrchna sestra Ajka znova meni svadobny zasadaci poriadok,lebo pozvani hostia Lisku neznasaju.Michal s Ivanou zacinaju pracovat na spolocnom dietati.Vsetci povazuju fotku Imra so Saganom za fotomontaz,nik neveri,ze je prava.Cinege opravuje Egonove nefunkcne cinske ziarovky na kseft,ale vsetky zhoria aj so svadobnym zasadacim poriadkom.Hoffa umyva za Jakuba schody a Ivanu ide zo ziarlivosti trafit slak. Piatok 09.11(Zaletnici) Janulka chce pracovat v Maslakovej firme a vramci pohovoru skonci so sefom v posteli.Dusan chce dokazat,ze mu Sona zahyba.Zaroven spehuje Patrika v parku a odhali,ze Sebastianova biologicka matka si tajne berie svojho syna do narucia.Strhne sa bitka!Michal nechape,preco ho Ivana nechce za osobneho gynekologa a nadalej chodi k doktorovi Matusovi.Pri najblizsej kontrole vsak zauraduje skodoradostna nahoda a Ivana nechtiac skonci v ordinacii doktorky Hoffsteterovej,na ktoru je vynimocne alergicka.Vynikajuci plan,ako vybabrat z Egonom,zlyha na celej ciare a Monca mu bude musiet nahradit skodu sposobenu na cinskych ziarovkach.Karolova stratena obrucka sa nasla,ale ked chce tu pozicanu vratit Angie,nevie ju dat dole.Angie sa mu prave pokusa naslinit prst,ked prichadza Danica a dostava hystericky zachvat.

polacka
27. okt 2012

ejha no to bude zaujimave buduci tyzden tesim sa. nech hofa ivanu da do laty, treba jej trocha lebo sa mi zda ze jej moc prsi do nosa krave. a maslak ma nataly, potom angie a este aj janulku da dole? v ramci pohovoru? tak to uz hej. a myslite ze ta sona ma niekoho? mohla by mat a porat s nim aj tehotna ostat nech neni furt taka zatrpknuta. a jula s urbanom v posteli? nooooo tak to sa mi lubi, ivanu rozdrapi ked sa to dozvie. tak kubo na nu sere uz urban si najde lepsie a jej ostal len ten nepodarok miso. pekne. a mohla by si ju este v klinike betka odchytit ze ma dcerku s jej krasavcom... 😕