Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

liz_lemon
6. dec 2012

@mamartinka
@weja
no, baby nespolupracoval, tak koniec s hereckou karierou 🙂

tinika
6. dec 2012

@mamartinka a prečo vymienaju? uz bude starsi? inac su trapny dieta uz chodi, beha a oni ho akoze furt nosia vo vaničke hehe by som chcela vidiet dieta ročne čo by lezalo vo vaničke :D:D a jak minule tam este akoze zaspal aj samko s gargim

mamartinka
6. dec 2012

@tinika Ano zevraj vymenia za starsieho lebo tento si uz nemoze zvyknut pred kamerami.

sendy182
6. dec 2012

@mamartinka hej je krásny no mne je už skôr ľúto ako plače.........až veľmi veľmi........je to neprirodzené a môže mu to uškodiť.....určite má strach s cudzích ľudí............no dvere má otvorené.....osmelí sa a hádam ho ešte uvidíme 🙂 🙂 🙂

mamartinka
7. dec 2012

Dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/anicka-sa... Ivane je akosi horuco ked len v natelnicku bude v praci.

mamartinka
7. dec 2012

No ja nemozem s toho Imreho a Gejzu.Da im Nidsnajchrenka ze fajcia na chodbe. 😀 U Cinegeho tiez dobre 😀

radkatalajkova
7. dec 2012

kočky prosím vás to čo je s tým kričaním ivany pri sexe? šak jak nejaké story to je , to rozoberajú.........

cikyta
7. dec 2012

@radkatalajkova Hofa kričí, tak sa jej chce Ivanka rovnať 😉

radkatalajkova
7. dec 2012

@cikyta ďakujem veľmo peken , už som v obraze 🙂

mamartinka
7. dec 2012

No ja kapem s tych robosou 😀 😀 Aj Dunco sluchatka 😀 Chcela by som vydiet tu pracu.

nicky655
7. dec 2012

inak,mne uz vrcholne zacina ist na nervy ta sona 😒 najprv vymysla v kuse s dietatom,a ked ho ma,tak ani dom anie je 😝
a mitschnederku by som prisaham asi zabila byt na emilovom mieste 😠
ale jedno pozitivum-tusim je tam menej casto gambana 😀

tinika
7. dec 2012

inac cinege ma dvojizbovy dom a to ta jeho dcera kde spi? to v jeho spalni bola s tym šuhajom? a čo malo byt to jak mikulas s certom pili a fajcili a ta zenska s deckom rovno z baru vysla a kukala a nič na čo to bolo dobre?

andrea.m
8. dec 2012

@tinika ved furt ich ukazuju iba v kuchyni a plus dve izby.tie neukázali nikdy ale podľa mňa to tak nejako bolo myslené 🙂

camelco
8. dec 2012

začína to byť neskutočne trápny seriál, skoro ako všetky od Krausa, v paneláku je to stále o tom istom
najlepšie veta pre sledovanie seriálov a filmov čo sa týka aj markízy aj jojky: "pozerám reklamu a oni do toho dajú film alebo seriál"
..... mali by sa nad tým zamyslieť aby do 45 minutového seriálu dali 3 reklamy, ktoré trvajú cca 12-13 min.

mamartinka
8. dec 2012

Pondelok 10.12(Ohňostroj)
Fedor si urobí pokusný ohňostroj zo zvlhnutej pyrotechniky, ktorú vysušil fénom na vlasy. Skutočný požiar však založí až fajčiaca zákazníčka v tetovacom štúdiu, keď nechtiac podpáli uskladnené petardy. Božie dopustenie v paneláku zavŕšia šikovní robotníci Gezja a Imre, keď navŕtajú vodovodné potrubie a musia zohnať inštalatéra. Blichárovcom sa nedarí dokončiť prerábku kúpeľne, vaňa neprejde dverami a pani Janka sa nemá kde osprchovať po návrate z výletu. Inčin "sedlácky" frajer Jogi musí s pravdou von. Žiadne peniaze nemá, je chudobný ako kostolná myš a peniaze, ktoré jej strkal za tangáče, si požičal v banke. Anička obviní Masláka, že z nej chce spraviť prostitútku a dáva likvidovať ľudí, napríklad akéhosi Kordiaka... Egon je nervózny, lebo čas pokročil, zato Alica s druhým dielom knihy nepokročila ani o piaď a stále ju dusí spisovateľký blok.Maslák sa naštve, keď ho Anička obviní, že z nej chce spraviť prostitútku a že nechal zlikvidovať akéhosi Kordiaka
Fedor skúša spraviť ohňostroj z vysušenej pyrotechniky a aj keď sa ho Monča pokúša zastaviť, zdá sa, že ohňostroj funguje.
Inči a Renči si opäť skočia do vlasov. Renči si robí posmech zo sestry a jej nového sedláckeho frajera Jogiho.
Dušan prehovára Paťa, aby ho nechal ísť samého na dovolenku, ale Patrik si chce užiť tiež a do Tatier odchádzajú spolu.
Michal žartuje, že si kúpil štuple do uší a Ivana môže robiť rámus, aký chce, no len čo skončí Fedorov ohňostroj pred panelákom, ozve sa rachot od Blichárovcov.Šikovní robotníci navŕtali pánovi Emilovi vodovodné potrubie a musia zohnať inštalatéra.
Hoffa sa balí na konferenciu a Jakub chce ísť s ňou. Medzi rečou ho varuje, aby prestal nasávať ako Bajza, inak skončí zle.
Ivana chce znova začať cvičiť, ale nemá s kým. Michal žartuje, nech si najme trénera, a Ivana žartuje, nech cvičí on s ňou.
Egon je nervózny, lebo čas pokročil, zato Alica s druhým dielom knihy nepokročila ani o piaď...
U Blichárovcov je božie dopustenie. Kúpeľňa ešte nie je hotová, Emil zisťuje, že vaňa neprejde dverami a pani Jana už čaká na stanici. Keď pani Jana prichádza domov a chce sa osprchovať, s hrôzou zisťuje, že nemá kde...
Angie stretáva na chodbe Masláka a prezradí mu, že by chcela menej pracovať a možno by šla na školu. Chce začať nový život.
Alica už lezie so svojím spisovateľským blokom všetkým na nervy a Jula sa rozhodne, že jej napíše poviedku, aby dala pokoj. Doma si ju náhodou prečíta Egon a Alicu pochváli, akoby to písala ona.
Jogi musí s pravdou von. Keď Inči trvá na tom, aby šli niekam na večeru, prizná sa, že žiadne peniaze nemá...
Fedor má po dlhej dobe v tetovacom štúdiu novú zákazníčku a keď si na chvíľu odbehne, dievčina si zapáli cigaretu a nechtiac podpáli petardy, ktoré tam Fedor uskladnil. Utorok 11.12( Pravda je vo víne) Pod vplyvom vínka sa študent Erik vrhne na Soňu, ale tá ho ovalí fľašou po hlave. Inčin nápadník Jogi sa prizná, že je chudobný ako kostolná myš a peniaze, ktoré jej strkal za tangáče, si požičal od banky.Jakub,Dusan a Patrik sa v Tatrach spolocne opili a Hoffa ich karha.Patrik za sebou taha prazdne sanky.Kam sa stratil maly Samko,ktory nanich sedel?Fedorova polonaha zakaznicka podpalila cigaretou petardy a tetovaci salon hori.Denisa zasahuje s hasiacim pristrojom a takmer polozi zivot za zachranu jej kabelky,ale ved co by neurobila pre krasnu zensku.Mirka sa hneva a ocividne na nu ziarli.Maslak si vola Fedora na kobercek.Nie vsak koli poziaru,ale preto,aby sa,do Vianoc vystahovali, noveho zaujemcu.Pani Jana burcuje manzela,ze vybuchla rafineria.Emil vsak tusi,co sa asi stalo,berie plynovu masku a uteka do skladu.Fedor je nestastny,ze vecsina pyrotechniky lahla popolom.Pani Jana prosi Anicku,ci by sa u nich mohla osprchovat,a Anicka ochotne suhlasi.Ked pani Jana vychadza zo sprchy,narazi na Maslaka. Stvrtok 13.12( Slušný sused) Nový sused v paneláku Stanislav Slušný súhlasí s nájmom bytu Milana a Angie na treťom poschodí, ale chce mať na zmluve aj Kordiakov podpis. Hoffa a opité trio Jakub, Dušan a Patrik hľadajú v Tatrách strateného Samka. Soňa ovalila dotieravého študenta Erika fľašou po hlave a v panike uteká k Ivane a Michalovi po pomoc. Maslák rieši s Aničkou, prečo z ich kúpeľne nečakane vyšla suseda Nitschneiderová a uteká pacifikovať násilníka, ktorý napadol Soňu v jej byte. Miška si želá prežiť spoločné Vianoce s Jakubom a Hoffou, ale Ivana o tom nechce ani počuť. Hoffa sa rozhodne odísť do Španielska - za svojím manželom! Za Alicou prichádza Borároš, aby sa pred sviatkami rozlúčil, a dáva jej darček plus jazýčkovú pusu. Piatok 14.12(Prepadovka) Tatranské rande so sympatickou Češkou Jitkou prekazí Dušnovi a Patrikovi nečakaný príchod Soničky a Zuzky v tesnom závese. Jakub je šokovaný, keď mu Hoffa oznámi, že má manžela a na sviatky ide za ním do Španielska. Pani Jana podľahne hystérii, keď doma pristihne Emila s Aničkou, ako vychádzajú z kúpeľne mokrí od hlavy po päty. Borárošov bozk Alicu konečne odblokoval, a tá sa pustí do tvorivého písania ako divá, ba dokonca navrhne Julke, aby druhý diel knihy napísali spolu. Splašený Imriško burcuje Mirku, že sa nečakane vrátil majiteľ domu, ktorý mu požičala. Pani Jana vyšetruje, kam sa stratili tri stovky zo sumy, ktoré Emil dostal za vrátenú masážnu vaňu. Priznáva sa, že ich požičal Imremu. Maslák prehľadáva stôl a zisťuje, že mu chýbajú jeho drahé hodinky.
Michal ukazuje Ivane plány bytu na treťom a Ivana sa opäť vytočí, lebo si myslela, že túto tému už uzavreli.
Jakub je šokovaný, keď sa mu Hoffa prizná, že má manžela a na sviatky ide za ním do Španielska.
Pani Jana prichádza domov a dostáva hysák, keď vidí Emila a Aničku, ako vychádzajú z kúpeľne a sú mokrí od hlavy po päty.
Egon naháňa Alicu a nájde ju sedieť za počítačom, keď klepe text do počítača ako divá. Zdá sa, že Borárošov bozk ju konečne odblokoval.
Ivana konečne Michalovi vyklopí, prečo sa nechce sťahovať do bytu po Jakubovi. Má pocit, že pred Hoffou by vyzerala ako chudera. Ich konverzáciu prepočujú Miška s Terezkou a chcú vedieť, o čo ide. Ivana rezignuje a súhlasí so sťahovaním.
Účtovníčka je u Masláka, aby si od neho prevzala percentá zo zachránených peňazí. Zdá sa, že Maslák by rád získal aj špeciálny bonus, ale Kristíne sa z toho podarí vykrútiť.
Hoffa sa ospravedlňuje Jakubovi, že mu o manželovi nepovedala, ale chce ísť za ním, aby sa s ním rozviedla...
Gejzovi sa cez noc narodil syn a chce to riadne osláviť. Rád by mu našiel nejakého bohatého krstného otca, ale napadne mu, že požiada Aničku - veď tá musí byť bohatá.
Alica dáva Julke návrh, aby druhý diel knihy napísali spolu.
Dušan a Patrik trávia posledný deň v Tatrách a na svahu sa spoznávajú so sympatickou Češkou...
Maslákov známy vezme Aničku do svojho penziónu, aj napriek otrasnému výkonu, ktorý tam naposledy predviedla...
Mirka dostáva splašený telefonát od Imra. Nečakane sa vrátil majiteľ domu, ktorý Imrovi požičala...
Pani Jana chce, aby jej Emil dal peniaze, ktoré dostal späť za masážnu vaňu, no chýbajú mu tri stovky. Priznáva sa, že ich požičal Imremu .
Maslák prehľadáva stôl a zisťuje, že mu chýbajú jeho drahé hodinky.
Chlapci majú večerné rande s Češkou Jitkou, ktoré im nečakane prekazí príchod Soničky a Zuzky v tesnom závese.

mamartinka
8. dec 2012

Pondelok 17.12(Zmiznuté hodinky) Maslák prehľadáva stôl a zisťuje, že mu chýbajú jeho drahocenné hodinky. Má podozrenie, že ich vzali Imre s Gejzom, ktorých Anička ráno pustila dnu aj napriek jeho zákazu a káže jej, aby sa okamžite zbalila. Keď Marcel obviní robotníkov z krádeže, situácia sa nečakane vyjasní. Mirka je v strese, lebo majiteľ jej prenajatého domu sa nečakane vrátil domov a vyhodil Imra na ulicu. Prepadovka v zložení Soňa a Zuzka pokazí rande Dušana s Patrikom so sympatickou Češkou Jitkou v Tatrach.Patrik sa snazi zachranit oteckovu cest,ale Sona ajtak vysetruje,kto z nich Jitku balil.Monca a Fedor strazia maleho Gargamela,ale nedari sa im ho utisit.Pani Jana sa hneva na Emila,ze Imremu pozical peniaze,ktore uz nikdy neuvidi.Dusan objavi na gauci krvavu skvrnu. Utorok 18.12(Prekliata škvrna) Dušan objaví na gauči krvavú škvrnu a vyšetruje, čo sa odohralo v ich obývačke. Soňa zatĺka incident so študentom Erikom, ktorého musela ovaliť fľašou vína po hlave, keď sa po nej sápal. Hoffa si robí z Ivany žarty a pozýva ju na rodinný športovvý výlet Maslák sa cíti ako hlupák, keď sa dozvie, kde v skutočnosti skončili jeho drahocenné hodinky. Obvinení robotníci mu navyše zohnali nové, aby chudák mafián neškodoval. Jakub machruje na bicykli, čo nedopadne dobre. Nový sused pan Slusny nechtiac privali skatulou Hoffu.Michal nevedomky prezradi Dusanovi,ze Sonu chcel znasilnit jej vlastny student.K Blicharovcom prichadza na navstevu profesor Bartelt a snazi sa vtriet k nim na Vianoce,aby nebol sam. Stvrtok 20.12(Vianoce a gule) Jakub machroval na bicykli a narazil si gentálie. Keď sa s pochrúmanými orgánmi dovalí k urológovi, zistí, že je to žena. Navyše, Egon sa mu vysmieva, že nemá gule, aby poslal do čerta susedu, ktorá o ňom šíri klebety. Totiž, keď Silvia videla, ako Jakub ide rozkročmo na urológiu, začala si domýšľať katastrofické scenáre.Profesor Bartelt sa pozýva k Blichárovcom na sviatky. Kým Emila tento návrh teší, jeho manželku obchádzajú mrákoty a vymýšľa výhovorky, len aby sa nezelaneho hosta zbavila.Imro opet predava kanadske jedle a Hoffa ho zavali objednavkami.Ivana nechce stravit vianoce s Jakubom.Terezka znicila Miske kostym snehovej kralovnej pripraveny na skolsku besiedku.Do baru pride pohladnica s postovou peciatkou z Bogoty. Piatok 21.12(Koniec sveta) Na klinike sa šušká, že Hoffa nakazila Jakuba chlamýdiami, pričom on si len narazil genitálie, keď machroval na bicykli. V paneláku sa objavujú znamenia, ktoré potvrdzujú príchod konca sveta v súlade k proroctvom mayského kalendára. Ivana zasahuje, keď sa jej chovanec vyhráža samovraždou zoskokom z okna. Nestihne Miškinu besiedku a úspešne ju zastúpi Hoffa. Emil a Imro rozoberajú mayský kalendár a možný koniec sveta. Emil je presvedčený, že sa začnú objavovať znamenia, a jeho predpoved sa zacne postupne plnit,ked odrazu zhasne lampa a doma sa im pokazi televizor.Za Maslakom prichadza jeho mama a chce vidiet tu malu mrchu ,jeho nevlastnu sestru Anicku.Pani Janka ide dat na balkon vychladnut plech so zakuskami,ked z hrozou zistuje,ze niekto im ukradol auto.

luciferkax
8. dec 2012

@liz_lemon za malým gargamelom mi bude síce smutno, ale som rada, že mu rodičia dajú oddych. Nedávnmo som ukazovala manželovi, že pozri , ten malý tam vkuse plače, pozerá inde (zrejme na rodičov), vôbec tam nebol šťastný. ja by som svoje dieťa takto netrápila.. a

liz_lemon
9. dec 2012

@luciferkax ani ja by som svoje dieta netrapila, mozno islo o prachy, vraj mesacne za to mali 500 E

andrea.m
9. dec 2012

@mamartinka etše že ťa mám. absolutne som v obraze v prípade že nestihnem nejaku časť. vo štvrtok môžem ísť pokojne do nočnej, zajtra do poobednej 😀

sendy182
10. dec 2012

@eva7780 Diana Mórová má postavičku ako lusk 🙂 .......na tej druhej foto kde je Tlučková , Frenglovou sa mi vidí veľký sympoš Líška takýto ležérny štýl mu sekne...... 🙂 🙂 🙂 .......nezorumiem prečo má Zuzka Tlučková takúto farbu vlasov...ale fakt že nie 😀 😀 😀 uff 😝

mamartinka
10. dec 2012
tinika
10. dec 2012

heh dudko je mesiac na materskej a uz sa ide relaxovat a my chudačky kedy pojdeme? :D

tinika
10. dec 2012

a teraz tak napr. ti fedorovci podnikaju či jak si zarabaju na čierno? a čista realita na takych haluzach tolko zarobit