Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

959touareg
8. jan 2013

@mamartinka
az narazas na vyzor toho dievcatka, mas pravdu. nic v zlom, no to dieta je ☹ . tie usi, tvaricka....nechapem, aku ju tam mohli dosadit, podla mna riadna tlacenka, inak si to neviem predstavit........keby bola neznama, konkurzom by na 100% nepresla. neda sa na nu kukat. bohuzial viem, ze o dietati by sa tak nemalo hovorit, no je mi nesympaticka. ☹

mamartinka
8. jan 2013

@959touareg ano malu Zuzku som myslela. Nema sa pisat o detoch tak ale nielen tebe je nesympaticka ale aj mne.Taka usata. 😀

mamartinka
8. jan 2013
mamartinka
8. jan 2013

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis... Neviem ale podla mna tam mohla ist spet do Panelaka.Tak tam pasovala.

lenka3007
8. jan 2013

baby a to Kubove pokrovie ma este dalsie podkrovie? lebo ked stali v obyvačky, mali tam stresne okna, a ked sa Kubo spytal, kde je dalsia detska izba, tak ze "hore" tak to nechapem. Tiez tie dvere oproti ich dvier, ved tam ma byt len ten jeden byt... Inak na to, ze chodia vsetci doma v topankach na von som si zvykla, ale Hoffa v tych vysokych ma dorazila, si neviem predstavit tak chodit cel den a este aj doma...

mamartinka
8. jan 2013

@lenka3007 Ved tam boli hore schody tak tam snad je ta detska.A tie dvere oproti nadstavby Kubkovej som si vsimla.Snad tam este niekto pride byvat.

erni
8. jan 2013

@luy ja si myslim,ze "Monca" musi byt dobra herecka,ked to dokaze zahrat tak,ze jej to verime,akurat je skoda,ze im nedaju nejaku normalnu pracu,ved tymi kseftami by si nezarobili ani na ten prenajom
a co sa tej malej Zuzky tyka,ona naozaj nemoze zato ako vyzera,ale je pravda,ze som z nej bola prekvapena 😅
a na architektonikou tych bytom sa ani nezamyslam,lebo to vobec nesedi podla toho ako byvaju,ale zariadenie je krasne a ten novy Ivanin byt bez predsiene je vhodny akurat tak pre studentov nie pre rodinu,nevsimla som si ze by tam mali okrem toho vysokeho baroveho pultu este nejaky stol vhodny pre deti 😕

liz_lemon
8. jan 2013

@lenka3007 asi je to podkrovny mezonet

daniela1185
8. jan 2013

Pôvodne som nechcela reagovať ale ako vidím tiež máte názor na to dieťa menom Zuzka. To dieťatko je ozaj škaredé ale najhoršie na tom je že je umelá celá, čumí do kamery a ako niekto písal poriadna tlačenka. Presne tak ako Terezka. To dieťa je tiež otrasné. Sú chuderky oproti Miške. To je rodená herečka. Neverím že by nemali tam niekoho iného. Včera keď sme ju zbadali tak sme sa začali smiať. Teda nič proti nej ona za to nemôže ale dospeláci buďte taký dobrý to ste jej urobili naschvál? A ešte by som chcela vidieť ako to všetko stihli. Jančovci spojiť dva byty nakúpiť nábytok prerobiť to, Jakubovci presťahovať sa a Ivaniný presťahovať sa zariadiť sa a ešte aj byť na dovolenke. Teda klobúk dolu. Celé je to neskutočné

mamartinka
8. jan 2013

@daniela1185 By som aj ja bola zvedava ako to vsetko stihli za tyzden.Su sikovny.

merikac
8. jan 2013

baby, sonicka ma pricesok? nejako jej zrazu zhustol ten jej opereny copicek 😀

radkatalajkova
8. jan 2013

Kočky kočky , prosím vás, neviete odkade by som mohla poznať tú Šťastnú? Odniekade mi je strašne povedomá, najskôr som myslela, že je z Pod Povrchom.... ale nie som si istá

radkatalajkova
8. jan 2013

@merikac ja som práve na to pozerala aj včera ale sa mi to zdá ako prirodzené vlasy.... neviem presne, no len môj názor...

aniicka24
8. jan 2013

@radkatalajkova hej tam hra pod povrchom veroniku matku adamovho syna 😉

radkatalajkova
8. jan 2013

@aniicka24 tak je to teda ona? No som rada, že už to viem, mi to nedalo pokoja. Ďakujem veľmo pekne 😉

aniicka24
8. jan 2013

@daniela1185 tak ono niekedy ked sa clovek nad tym zamysli tak je tam vela veci neskutocnych ako aj ked stara nidsnajderka ci ako sa vola prisla za Jakubom s tou fakturou za pobyt ved to je take na hlavu 😖 Ved ako mozem vobec od niekoho ziadat pobyt a veci s tym spojene teda aj ja chcem takeho suseda ktory robi prerabku a od neho take paradne odskodne 😀 😀 😀

radkatalajkova
8. jan 2013

Boha také nervy do mňa, keď vidím tú Monču s Fedorom. A ešte že som kúsek asi nechápavá ale tomu koncu jak tam bola Zuza s tými kapsami som nejak neporozumela, kočky vy áno? 😲

mamartinka
8. jan 2013

@radkatalajkova Nadežda Vladařová Simona Slusna v Panelaku

radkatalajkova
8. jan 2013

@mamartinka -nhh kukám pod povrchom a je to ona ale tam je bruneta a pristane jej to tak viac 😀

aniicka24
8. jan 2013

@radkatalajkova sona im nakupila do chladnicky potraviny a ocividne sa to Xuzke nepacilo 😀 ale mne by mohla prist naplnit chladnicku mne by to nevadilo 😀 😀 😀

radkatalajkova
8. jan 2013

@aniicka24 tak tak boha ešte že ste tu, šak som vácej nevidela jak videla 😉 to je snáď posledná otázka na dnes. Ďakujem srdco mé

majina.b
8. jan 2013

v zuzinej chladničke budu asi duškove potraviny -tajné zásoby

majina.b
8. jan 2013

jančovci minulu sezonu fňukali ohľadom financii, soňa zamestnaná, duško MD, a kupia paťovi byt? za čo? predali garsonku?
keď býval milan v byte s angi, tak lukaš nemal vlastnu izbu, a slušného syn už ju má

tinika
9. jan 2013

inac cista realita, pred sviatkami kazdy v svojom byte a zrazu janco ma preburanu stenu po sviatkoch a hore podkrovie obyvatelne a to v septembri len lesenie davali hehe my sme hrubu stavbu za 4m dokončovali čo robosi tu boli kazdy den a tam celu stavbu stihli sikvony :D
@majina.b raz tam bola izba raz nie, fixujem ked tam byvala este ta madarka s tym z makana a jeho dcerou bola tam izba a smiesne je ze napr. v tom byte kde bol svehla teraz tak tam akoze mala detska pritom z chodby su dvere na akoze balkon a podorysy uplne nesedia kus realnejsie mohli urobit tie byty :D

sari24
9. jan 2013

No neviem ako vy, ale ja sa zatiaľ nudím pri tom 😀 Jediná zmena je v tom, že pomenili byty bleskovou rýchlosťou a pribudla nová rodina. Inak mne tam nesedí akosi Michal Hudák. Neviem čím to je, možno tým ako hraje alebo som skôr len zvyknutá na jeho hlas z uputaviek poprípade nejakých relácii. Príde mi dosť zvláštny.

mamartinka
9. jan 2013

http://panelak.blogspot.ie/2013/01/max-z-panela...
@sari24 Presne ani mne tam zatial Slusny nepasuju.Ale mozno casom si zvykneme.