• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
ale pockajte, sak Eva sa ho po tom nieco pytala.... Milan povedal, ze ano, budem ta vzdy milovat.... a ona ze: ho*no milanko! .... to co bolo??? :confused:
3. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten koniec s Evou a Milankom som nepochopila ani ja :confused: :confused: :confused:
3. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Proste sa mu pomstila za Agatu a skúšala ho......Nech vie,aké to je,zalúbiť a opustiť...
Uvidíme.To je len môj typ :sweat_smile:
3. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze si Eva mysli, ze Milan sa do nej zalubil??? :confused: :confused:
vyspala sa s nim, a to je akoze ta pomsta? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
divne..... moj Juro povedal, ze urcite mu dala AIDS :sweat_smile: :sweat_smile: tak to by bola teda pomsta :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta Eva sa mi zdala divna od zaciatku... neviem o co jej islo teraz, no som zvedava na zajtra
3. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nuž.V tom seriály sa už udialo mnoho divných vecí.Od Michalovej nevery,po zalubenie do tehotnej Ivanky!
3. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ak si eva myslela,ze ona je ta hviezda a milanko sa zamiloval.....no mam dost
tak toto je teda pomsta-milanko si moze spravit akurat tak dalsiu ciarku nad postelou :sweat_smile:
no hovorim to od zaciatku-ona je ako taka pubertiacka :confounded: toto snad normalnu zensku ani nenapadne,no nie?
a fakt by ma to zaujimalo,co teda vtedy povedala rodicom ,ze co ma v plane.....len aby to nepovedali agate....
to im vtedy povedala akoze toto?no to snad nie :confused:
zuzitka tak ten AIDS-to je dobreeee :grinning: to by ma nenapadlo :sweat_smile: ze pozdravujem :wink: :sweat_smile:

a co hovorite na karola?chuda angie :frowning2:
3. nov 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no angie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
chudinka mala tehotna..... by som ho asi vyhodila z bytu alebo co.... jak ju klame somar!!!
3. nov 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ,ale uz sa asi priznal.....je mi jej luto s kym sa to zaplietla....
ale ved on je taky motak....jeho treba len a len kontrolovat,lebo hned sa ku vsetkemu prida....
to sa jej hned nemohol priznat,ze ho ten edo tlaci....a co bolo pred tym,tak by sa mu edo nevyhrazal,ze jej to povie,no a co ze agatu podvadzal ,to predsa moze byt angie jedno ,preto si ju nezobral za zenu ,lebo s nou asi nemal taky vztah no nie....juuuj :angry:
3. nov 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...mne to tiež príde detinské....a vlastne keď už...tak tým neublížila jemu....ale agáte...a sama sebe....len tak liezť do postele s hockým...lebo kordiakova postava je taká,,,že daľšia v posteli...mu je to salám banán....a ak o tomto fodrás starý vedel...tak to je dalšia trapošina...že s tým súhlasil....ked z neho robili takého obrancu svojej dcéry....

a ozaj...som sa chcela spýtať...nemal kubko tú škodovečku zošrotovanú pri tej nehode??? lebo nejak tomu nerozumiem....
4. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka no asi tak,chuda agata ked sa to ta dozvie....
s tou skodovka aj ja som uz nad tym rozmyslala,neviem -nechapem :confused:
4. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže mne sa zdá, že mu to eva chcela natrieť a v ukážke bolo, že sa milan chce stretnúť čím skôr s agátou, asi aby sa nedozvedela inú verziu od svojej sestry.. :wink:
4. nov 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi a myslis,ze mu to akoze natrela tym ,ze sa s nim vyspala?kto vyhral len on!!!ako som uz pisala vyssie--dalsia ciarka nad postelou :sweat_smile:
4. nov 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi jej šlo o to, či milanko je taký hajzel, že sa vyspí aj so sestrou a tým pádom sa s ním už agáta nedá dokopy
4. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to vcera nejak casovo nesedelo, vsetci isli na hroby (vratane Michala, ten na tu zensku snad nezabudne) a Karol bol na vysluchu (cez vikend???? :confounded: ). A ex-manzelka Nina sa s malou Miskou kam podela?
4. nov 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt, komu bol Michal na hrobe? Jaaaaj ,t oboal Michaela, mi teraz docvaklo.... :grinning: :sweat_smile:
a mňa irituej jedna vec... Agáta FOdrászová s velou rodinou, žijúca v NZ, a ona jediná z rodiny má maĎarský prízvuk, preč oho nemá aj Eva? :confused:
4. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica..rodičia mojho muža...ťahajú madarským prízvukom jedna báseň a môj muž...nie... :grinning: ani keď sme sa zoznámili nezaťahoval :grinning:

a ako je to s tou škodovečkou???? :astonished:

ale dievčatá uznajte....veď to ani 15 ročné adolescentky v rozkvete puberty takú dementnosť nevymyslia.. :grinning: a nie to dospelá ženská...trochu mi to príde nedomyslené s tou evou a agátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz nam to mila Eva snad objasni :dizzy_face:
4. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...som zvedavá....

a čo s tou škodovečkou...ved mi už ktosi povedzte... :confounded:
4. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co so skodovkou? opytame sa andyho....... :grinning:
4. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bola teda faaaaaaakt "kruta" pomsta................ nervy moje :grinning: :grinning:
4. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no šak tvrdili...že ju jakubko rozbil na šrot keď havaroval...a on ju stále má....

a ináč...neviem, či som zle sledovala...ale ako kordiak ponížil a urazil agátu,??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :astonished:
4. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježišky tak tá Eva je fakt krepa
4. nov 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona je toho schopná? :slight_smile: normalne je trapna a smiešna
4. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sorry, ze vam sem lezem, ale tiez pozeravam panelak, ale niekedy nestihnem a mam taky pocit, ze mi nieco uslo, Michaela umrela? ta sestricka co s nou cakal Michal dieta? co sa stalo? samovrazda, alebo co? dikes :wink:
4. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi ze sem "lezes" :grinning: uplne v pohode sa pridaj..... no michaela mala autonehodu a neprezila.....
4. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, dik za vysvetlenie, uz som myslela, ze dnes ani nezaspim :grinning: , som to skusala hladat ako magor vo vasich prispevkoch, ale uz sa mi motali pismena pred ocami, tolko ste toho popisali, inac perfektna tema a mate trefne poznamky, normalne by z vas mohli byt scenaristky :grinning:
4. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite sme to tu preberali o tej Michaele..... ale fakt je to tazko najst :grinning: :grinning: baby tu pisu jak o zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale najprv sa chuderka isla otravit ale to ju Michal Bajza zachranil.....
4. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda, tieto casti som uplne prepasla :sweat_smile: . ktovie ako to dopadne s Michalom a Zuzanou, ci ostanu spolu. ja to vzdy sledujem s dnovym oneskorenim, aj panelak aj ordinaciu, na nete, lebo som vo viedni a nemam tu slovenske kanaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak niekedy sa mi stane, ze sa k tomu nedostanem niekolko dni a potom pozeram vsetko v jeden vecer rad radom :slight_smile: .
tak sa maj a dobru noc :slight_smile:
4. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto diely boli uz daaaavno ...... ja som pozerala na nete prvych 8 dielov z 2.serie, tiez som to nestihala v telke kukat :slight_smile:
4. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok