• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@lenka3007 a ja,že odkiaľ ich poznám
20. aug 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no neviem ale nejak som sklamaná z paneláku ... až tak na neohúril ...no uvidíme neskôr
21. aug 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jáááááááj baby tak s tou babkou toho malého zelenohlavého to poriadne prehnali. Neviem či existuje taký zaťko čo by len pozeral na ňu a nevyniesol by ju v zuboch za dvere a pribuchol jej dvere pred nosom. Sice v paneláku je možné všetko ale toto je až až. A tiež mi ide na nervy Maslák s Aničkou ten ich bratro-sesterský vzťah mi pripadá ako z rodiny Borgiovcov. No a pozastavila som sa aj nad reakciou Ivany. Keď Miška v škole spadla z preliezky div neukameňovala učiteľku a teraz jej dcéra skoro zhorí a pri prepustení z nemocnice ju hodí na Julu a ona uteká za Michalom. Neskutočná reakcia od takej "úzkostlivej mamičky".
21. aug 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
a takýchto momentov by sa tam veru ešte našlo ... ako truľo Karol začne vyprávať svoje priateľke že tam spával s Angie ... inak ako dlho tam horelo to auto, kde boli hasiči ... a zaujímavé ako môže len tak iná doktorka ordinovať v Michalovej klinike ...
21. aug 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nie je divne, ze maju prvy den aupairku a nechaju jej malu na noc? a potom aj dhsie...
a typicky filmove.... hori a hasic si len tak postava pri aute a nic nerobi :slight_smile:)
21. aug 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka čo by nemohla ordinovať, keď vypadne lekár v ordinácii, zvyčajne si nájde záskok, aby neprišiel o body
21. aug 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petruldo no neviem ako to funguje v súkromnom zdravotníctve, že kto vlastne potom tej doktorke preplatí ...
21. aug 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hasleerka ja viem, robím na takej, ak je zmluva s poisťovňou tak výkony prepláca, a ak robí za hotovosť platia pacienti, a zastupujúceho lekára platí ten, koho zastupuje
21. aug 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, Tibike nie je nadabovaný? Veľmi zvláštny hlas má, nesedí mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari24 to neviem ale kto je ten herec vlastne?to je nejaky novy asi,nie?este som ho nevidela nikde...ci uz dakde hral?
22. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari24 mne sa tiez zda ze ho dabuju... je to divne...
22. aug 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ennynka neviem, ale ten hlas je znamy z dabingov...
22. aug 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
22. aug 2013 o 09:42 • lenka3007
@petruldo tak dnes mi to v paneláku tiež vysvetlili, mladá vravila že treba vyplatiť fábryho

ten hlas je aj mne známy z dabingov...
22. aug 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. aug 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta Danica vcera u Slusnych no hotovo.Si sadli s Karolkom presne ale isto.Dvaja truhlici :grinning:
22. aug 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Monca a ty coooooo rumazgas Aliiiicka :grinning: :grinning: Inak baby s tou Svetlanou sa co stalo Moncinou?Vtedy ju odviezli ze uz bude rodit a nic viac o nej.A Karolkova babicka je kde.K tej Karol ist nemoze?A este kde je Luky u Angie mamy zeby?
22. aug 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Scena studakov na detskom ihrisku - tupelo vysvetluje o stipku v norsku a jeho spoluziak vyjeda jogurt :grinning: :grinning: :grinning: fakt realne, radsej mohol jogurt drzat v ruke tupelo a akoze nim krmit gargiho :wink:
23. aug 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadhera a kde ten Gargi je.Len o nom hovoria ale ho neukazu ci uz podrastol.Ani po dome nechodi.
23. aug 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. aug 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok