• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
ten panelak ide riadne dole vodou :zipper_mouth: tá babka čo Danica opatruje u nich býva?nereálne mi príde aj to ich sporenie ...odložiť 3000 mesačne :confused:čo by som za to dala a extra rýchla návšteva Pata v Holandsku je tiež pritiahnuta za vlasy,však Soňa mohla poslať peniaze na účet aspoň by ušetrili za cestu ,mimochodom Romana by mala dať tu košeľu do prania ....
23. okt 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
baby všimli ste si že dunčo bol v pondelok ostrihaný ked ešte jej pán hofšteter to hovoril že ako je ostríhaný a v zápätí bol dunčo zo srsťou
24. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eva7780 a dožvie načo mali ten kufor
24. okt 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gubcikova ja som si aj myslela,ze to nie je Dunco :wink: ked bol ostrihany
24. okt 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Dudko nema na skolku,a nalezne necha 500evri,fakt realne:slight_smile: :slight_smile: :grinning:
24. okt 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ja panelak nepozeram len som si pozrela na 5 minut a neskutocne ma vytaca ta netalentovana herecka(hlavna sestra po boku Dr.Bajzu),strašna amaterka,ved ona je tam tak zbytocna ako aj ta jej vedlajsia uloha.
24. okt 2013 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už dlho to nekukám,asi tak od januára,len čítavam a sem tam ked uspávam malú prepnem na minutku,ale už to nie je ono,stratilo to šmrnc,humor,z ľudí tam robia primitívov,z lekárov nejké sexuálne ,,božstvá",zo sestier ked nie handru,tak primitívku /čo inak mimochodom už pár rokov sestra bez vzsokej neexistuje a uniká im ,že lekár nie je nadriadený sestre ale kolega,nemaju inak nič spoločné len zamestnávatela/,z mafiánov robia raz dobreže nie duchovného čo každému pomáha a na druhej strane v dalšej časti vraždí,každý s každým tam spáva.Už ani dôchodcovia nie su tabu v nevere :grinning: :grinning: :grinning: jaj pošlo to dole vodou,takže už aj ked prepnem tak prepínam radšej na spektrum
25. okt 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenkanelka a monča?ukradli im vence a dá karolovi 500€ a s čoho?
26. okt 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gubcikova tomu ani ja nerozumiem :confused:
26. okt 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ennynka celé už n hlavu postavené
26. okt 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gubcikova niektore veci su nedomyslene...
26. okt 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gubcikova tak mozno je u nich 500 ako u nas 5 :grinning: :grinning:
26. okt 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prepacte nedalo mi nepridat - pani janka http://www.youtube.com/watch?v=sPk9sNvUTdI
27. okt 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera toto by som radšej pozerala každý den, ako ten primitívny, neokrôchaný a dementný seriál. hanba hanba hanba.
@luy Trefné. úplne skreslená realita.
27. okt 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romana19 povodne som hladala ludovky :grinning: :grinning: :grinning: pani dochodnicka je super herecka ,krasna zena aj v starsom veku - len v panelaku ju dako nemusim ,ale paci sa mi,ako je stale nahodena, primalovana, vygoralkovana
27. okt 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadhera Tá doba nám ponúkla Herečky, ktoré dokázali aj niečo odovzdať divákovi, no dnes neviem ako nazvať dámy, ktoré omielajú niake naučené scenáre.

A dnes máme možnosť porovnať Krásu a Krásu u ženy, a tie ženy voľakedy boli skutočne Krásne a prirodzené. :wink:
27. okt 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, trocha mimo, uz nepozeram panelak 1/2 roka.. ale vcera som videla uputavku.. preco musi Nataly rychlo otehotniet?? :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankohrasko lebo k maslakovi sa chce vrátiť kristína (má s ňou dvojičky) a nataly si ho chce dieťaťom udržať
28. okt 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, som tu sama, ktora videla kazducku jednu cast? ak som nestihla hlavny vysielaci cas, tak som si isto pozrela reprizu, porpripade na webe :grinning: A to vobec niesom TV maniacka - nesledujem ziaden iny serial, ked si pozriem nejaky film,je to ako vianoce,,,,,ale panelak- to pre mna ako .........chodit pravidelne na wc :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@merikac :grinning: :grinning: ešteže ho dávajú toľkokrát, inak by si trpela zápchou :grinning: ale máš pravdu, niekedy obsah zodpovedá tej činnosti, ktorú opisuješ :grinning: ale napriek tomu aj ja pozerávam, teraz, ked je búrlivé víno, tak panelák pozerám v noci alebo na další deň...ale veľakrát vidím 2 časti za týždeň, no prečítam si obsahy odtiaľto a som stále v obraze :wink:
28. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monline :grinning: :grinning: ze aka smiracka, teba by som tu necakala,,,,,,,, ja som panelak este aj v porodnici pozerala na stojaka po porode :grinning:
28. okt 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@merikac a to si na seba ani nebonzla :grinning: ja mám túto tému v obľúbených už roky, denne nakuknem a vždy si čítam aj tie prehľady popredu a potom mame poviem, čo sa udeje, ona je asi taký istý fanatik ako ty :grinning:
28. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@graceful9 dakujem :slight_smile:
@merikac ja som 5 rokov nevynechala ani jeden diel, ale uz 1/2 roka nepozeram.. prestala som zo dna na den..
28. okt 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok