• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
dokelu aj my bude chýbať ... pričom budem raňajkovať a variť :frowning2:
27. jún 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hasleerka pusti si archiv a mozes casti Panelaka pozerat znova.Inak vcerajsiu cast budu dnes este na joj plus opakovat o 16.55
27. jún 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tento serial to bolo jediné, koli čomu som večer zapla telku, aj ked väčšinou až v polovici. takže telka si cez leto oddcýhne, iba, že by davali niečo zaujímavé po večeroch:slight_smile:
27. jún 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby teraz ide topstar na joj a Hoffa je v serialy zas tehotna.Ked sa s Kubkom vcera brali tak bola tehotna.Teraz o tom rozpravala ze bola nervozna lebo bola tehotna a nemohla si zapalit ani nic.Tak v dalsej serii bude mat asi Kubko dalsie dieta.Tak mi to doslo.
27. jún 2014 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka práve som si to pozrela, a hoffa spomínala na svoju vlastnú svadbu, že bola tehotná, bola nervózna a pod. Hoffy a Kuba, doknca aj Hoffinho otca sa pýtali na svoje vlastné svadby, tak predpokladám, že s panelákom to nebude mať nič spoločné. :wink:
27. jún 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby co malo byt to stretnutie basky a maslaka na zaver??
27. jún 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miškine Prvé Sväté Prijímanie
28. jún 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mnohí z vás sa pýtajú, ako sa volá skupina, ktorá spievala záverečnú skladbu a ako sa volá pesnička, ktorú spievali? Ide o skupinu CRABSLIDE (súťažili aj v šou X FACTOR) a pesnička sa volá DEMONS od skupiny IMAGINE DRAGONS.
28. jún 2014 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minutka ja si myslím že chce dohodnuť kupu tej kliniky ked je na predaj
28. jún 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super to skoncilo .. :slight_smile: a dobre bude aj pokracovanie .. sa to fajnovo zamota.. aj ked nevim co vsetci vida na tej baske .. ved ona mi pride taka sliepocka :grinning: ... a ta pesnicka na konci je aj tak prebrata ..
30. jún 2014 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. júl 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. júl 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa Panelák kedysi páčil , to boli tie prvé série....teraz to občas keď nemám čo robiť pozriem, ale to už nie je také dobré ako predtým ...
8. júl 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok