Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
27. jún 2014

dokelu aj my bude chýbať ... pričom budem raňajkovať a variť ☹

mamartinka
27. jún 2014

@hasleerka pusti si archiv a mozes casti Panelaka pozerat znova.Inak vcerajsiu cast budu dnes este na joj plus opakovat o 16.55

susika
27. jún 2014

tento serial to bolo jediné, koli čomu som večer zapla telku, aj ked väčšinou až v polovici. takže telka si cez leto oddcýhne, iba, že by davali niečo zaujímavé po večeroch🙂

mamartinka
27. jún 2014

Baby teraz ide topstar na joj a Hoffa je v serialy zas tehotna.Ked sa s Kubkom vcera brali tak bola tehotna.Teraz o tom rozpravala ze bola nervozna lebo bola tehotna a nemohla si zapalit ani nic.Tak v dalsej serii bude mat asi Kubko dalsie dieta.Tak mi to doslo.

monr
27. jún 2014

@mamartinka práve som si to pozrela, a hoffa spomínala na svoju vlastnú svadbu, že bola tehotná, bola nervózna a pod. Hoffy a Kuba, doknca aj Hoffinho otca sa pýtali na svoje vlastné svadby, tak predpokladám, že s panelákom to nebude mať nič spoločné. 😉

minutka
27. jún 2014

baby co malo byt to stretnutie basky a maslaka na zaver??

mamartinka
28. jún 2014

Miškine Prvé Sväté Prijímanie

mamartinka
28. jún 2014

Mnohí z vás sa pýtajú, ako sa volá skupina, ktorá spievala záverečnú skladbu a ako sa volá pesnička, ktorú spievali? Ide o skupinu CRABSLIDE (súťažili aj v šou X FACTOR) a pesnička sa volá DEMONS od skupiny IMAGINE DRAGONS.

zuzkatko
28. jún 2014

@minutka ja si myslím že chce dohodnuť kupu tej kliniky ked je na predaj

mamartinka
28. jún 2014

Maslak,Agatin otec a Fifo alias Doktorko- http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/najvaecsi...

dossy
30. jún 2014

super to skoncilo .. 🙂 a dobre bude aj pokracovanie .. sa to fajnovo zamota.. aj ked nevim co vsetci vida na tej baske .. ved ona mi pride taka sliepocka 😀 ... a ta pesnicka na konci je aj tak prebrata ..

mamartinka
1. júl 2014

Dudko

mamartinka
2. júl 2014

Babicka Karola a Danice- http://www.pluska.sk/zena/pribehy/07/

sandrika1986
8. júl 2014

Mne sa Panelák kedysi páčil , to boli tie prvé série....teraz to občas keď nemám čo robiť pozriem, ale to už nie je také dobré ako predtým ...