Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ennynka
5. sep 2014

@eva7780 myslis tu maserku co doviedla k Dudkovi Monca?to je ta co zrazila Dudka a usla ale kto ju hra to netusim ak sa pytas na to...

eva7780
5. sep 2014

@ennynka presne tu som myslela,asi tam zjavne zamota dej 😉

dorotka2013
6. sep 2014

@stastenka42 hahaha... A teraz chce Ivana od Jakuba dom...aby to nebolo s tými bytmi take otrepane 🙂, a to som si o nej myslela ze hrdá žena, dostala od neho úžasný byt v podkroví... a nemá hanbu pýtať dom? To si robia srandu?

ennynka
6. sep 2014

@dorotka2013 ja nepochopim ako niekto moze uz taku blbost aj vymysliet a dat to tam....ze byvaly muz ti kupi dom,ved to ani sucasny ti nekupi lebo na to nema prachy nie to este byvaly...preco by to robil ked ani on sam nema dom?ale byvalej ho kupi...

sari24
10. sep 2014

@ennynka Strašne ma irituje celý Jakub. Tá jeho dobrota je až nechutná. Na Hoffinom mieste by som sa s ním nebavila aj mesiac pokiaľ by od tej dohody s Ivanou neustúpil

A malá Terezka. Tej by som asi rázne vysvetlila, že kecať do záležitostí ako je súkromný život rodičov..že tam už fakt nemá čo nos strkať ...

dorotka2013
10. sep 2014

ja som mala zo zaciatku angie velmi rada ale teraz neviem...neda sa na nu pozerat...je taka nejaka afektovana....ani sama nevie co chce...ani s chlapom ani bez neho...a ta jej sestra!!! dufam ze coskoro sa vrati odkial prisla 🙂

monika15
13. sep 2014

baby dodko jak zas dopadol,

a ze angie a marcel OMG> !!!!!!! vsaetko zleeeeeeeeeeeeeeee

monika15
13. sep 2014

@mamartinka nejaky ten dopredu kopanec na citanie heheheh 🙂)))?????

mamartinka
16. sep 2014

Panelak dnes- (Dobrý nápad) Renči navrhuje Goranovi spoločné podnikateľské aktivity. Maslákovi ukradli mobil. Odhalí zlodeja? Ivana vyhodí Jakuba z bytu. Čo sa stalo? Zajtra 17.09(Komédia) Michal prosí Fábryho, aby dával na Bašku pozor. Pomôže Maslák Denise? Renátka dostáva od Egona výbornú pracovnú príležitosť. Odhalí sociálna pracovníčka Dušanov a Denisin podvod? Stvrtok 18.09(Bezradná) Baške sa vyhráža neznámy muž. Čo jej hrozí? Adela prespala u Masláka. Janka Nitschneiderová zažije veľké sklamanie.

mamartinka
16. sep 2014

Pondelok 22.09(Držiak na letáky) Imro hľadá Denise chlapa. Kto je adeptom na život s lesbičkou? Lacko má skvelý nápad, ako udržať Jakuba a Ingrid v domčeku pod horou. Miška Bajzová sa stratila. Utorok 23.09(Nešťastné dievča) Rebeka posiela Paťovi na mobil fotografiu so svojim odhaleným poprsím. Čo tým sleduje? Baška sa rozhodla ukončiť spoluprácu s Maslákom. Streda 24.09( Pokus o záchranu ) Ako prijme Bajza Baškino rozhodnutie o ukončení spolupráce s Maslákom? Denisa zvažuje Ičiho ponuku na sobáš. Ingrid odhalí otcovo klamstvo. Stvrtok 25.09( Tajná šifra ) Egonova firma bude podnikať v Lotyšsku. Držiak na vešiaky spadol, Imre s Gejzom poznajú dôvod. Dušan a Zdeněk dostali nakladačku.

dossy
18. sep 2014

nejde mi spustit panelak.. posledne 2 casti ?? je na tom niekto podobne.. pozeram to zo zahranicia ??

dossy
18. sep 2014

uz ide 😀

mamartinka
18. sep 2014

Viki Rakova,Milan Ondrik-Noro opet v Panelaku- http://www.topky.sk/cl/100313/1424739/Velky-tel...

eva7780
18. sep 2014

kto je ta mlada u maslaka?uz ma tak panelak nebavi,nesledujem ho pravidelne,vcera som dokonca pri nom zaspala 😀 😀

mamartinka
19. sep 2014

@eva7780 Nova postava Adela.Hrala aj v Pod povrchom- http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/do-panela...

mamartinka
19. sep 2014

Pondelok 29.09(Sťahujem sa k tebe) Baška potrebuje týždeň voľna, chce ho stráviť osamote. Ako zareaguje Michal? Ivana pozýva Gorana na večer k sebe domov. Jula sa odsťahuje od Zdeňka. Utorok 30.09(Chcem sa oženiť) Vyjde Ivane druhý pokus stráviť večer s Goranom? Viola zistí, že Filip nočnú službu nemal. Baška odchádza z domu, nik nevie kam. Streda 01.10(Strata súkromia) Filip strávil noc u Márii. Julka sa rozhodla, že bude behávať s Goranom a Ivanou. Zabránia jej v tom? Lacko žiada Janku o radu. Stvrtok 02.10(Klamárka) Maslák má za Bašku adekvátnu náhradu. Egon a Renátka sa chystajú do Rigy... Monika ponúka Ignácovi biznis.

monika15
19. sep 2014

@mamartinka si uzasna proste ♥♥♥♥♥

Stareho ujka mi bude luto :(((((( Emil bacsi .... super postava :((((((

mamartinka
20. sep 2014

@monika15 oooooooooooooooooooooo ze dakovala 🙂 😉 😉

ennynka
20. sep 2014

@mamartinka tie obsiahlejsie obsahy co si davala kedysi uz nebudu?

sari24
20. sep 2014

Dnes som presne čítala, že sa na chvíľu vráti aj Agáta s Norom...podľa mňa po tak dlhej stereotypnej nude možno mierne oživenie aj...niekomu tam možno nebude Viki Ráková chýbať, ale tak bude zaujímavé sledovať ako po rokoch sa opäť zjaví

mamartinka
21. sep 2014

@ennynka Zatial som na take nenatrafila.
@sari24 Uz som tu davala par clankou ze sa Agata a Noro vratia a Kraus tam zakomponuje aj jej tehotenstvo.Agata tam bude hrat mesiac len.

hasleerka
21. sep 2014

@mamartinka ona hrala pod povrchom tú dcéru???? aj mi bola odniekaľ povedomá

sari24
22. sep 2014

@hasleerka ano to je ona len jej zmenili farbu vlasov.
Len to trochu prehnali ze ju davaju do suvislosti s Maslakom...je to velmi mlada baba este aj mlado vyzerajuca a vyzera to zvlastne

mamartinka
22. sep 2014

@hasleerka ano hrala v Pod povrchom Marka Igondu Fabryho dceru.