• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
@sendy182 -ten fet presne spomenul moj chlap, ked to prvykrat videl. aj som skonštatovala, že otras a ta blondýna tam, hruza.
inak, mna tato seria na začiatku vobec nechytila a tiež ta neskorá hodina, zabudnem na to, lebo Kone nepozerám, tak dufam, že Panelak u man neprepadne,a ko vela teraz začatých nových serialov. a prečo je Fabry v base a čo može vytiahnuť na Michala? že by mi ušli poslendé časti?
5. feb 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susika ja som vcera nepozerala takze neviem.... :fearful: .....ivana reve....hoffa ju napadla....zvlastne :rolling_eyes:
5. feb 2015 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanym
@egyptanka
@hasleerka a ostatne.To ani ja neviem preco je Fabry v base.Vcerajsiu cast az teraz pozeram.Snad sa coskoro dozvieme a aj Michal bude inak v base.
5. feb 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Janke kto to povedal o Kubkovi?
5. feb 2015 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monca ake vlasy ine rovne.Teraz to ma lepsie sa mi zda.
5. feb 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musi sa ta Miska stale tak maznať? strasne mi to usi kruti...
5. feb 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
teraz pozeram vcerajsiu cast,zatial som nevidela ani jednu a zistujem ze o nic som neprisla,staci kuk raz za tyzden ,pocitat na nete a viem o com to je :wink:
inak Alica mavala predtým lepsie vlasy,aspon mne sa k nej nehodi ta farba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka mne sa zda,ze Ivana jej volala,este tam sedela pri nej aj ta podnajomnicka/nespomeniem si na meno/ :slight_smile:
5. feb 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka ivana jej volala...pozeram reprizu ale odskakujem deti prisli :grinning:
5. feb 2015 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eva7780 myslis Inez?
5. feb 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby co to povedala Ingrid teraz na konci, ako si Ivana isa vytiahnut cigaretu?
5. feb 2015 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 nieco take. ze pekny anramok...ona ho nasla este pred vianocami, myslela si, ze to Jakub jej kupil. Teraz zistila, ze ho dostala Ivana.
5. feb 2015 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nyusika ahaaa... vdaka... :slight_smile:
5. feb 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ano tu som myslela :wink:
5. feb 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sari24 ze sa na to tazko pozera normalne nervy nam uz.s toho nech uz je.aspon 15 cast ze to tam nebudu stale ukazovat a spominat
5. feb 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka9988 s touto reklamou v kazdom prispevku ste uz TRAPNA !!!!!
5. feb 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janka9988 to sem odkedy patri?
5. feb 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka -vyzerá presne ako ja ráno:slight_smile:)iba ja nie som blond:slight_smile: strááášne nevýrazné oči:slight_smile:
5. feb 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak fabry asi v base preto, ze tie posledne casti ho chytili pre maslaka, lebo ho podrazil, som myslela ze ho daju dole a asi ho strcili do basy

Ten novy policajt je divny, ale to co telefonoval tak sa mi zdalo, ze nieco hovoril do telefonu o zabudnutej telesnej??? Alebo som zle pocula? Lebo som to len ticho pozerala na tablete live

A janke o kubovi volala ivana
5. feb 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no nejak rýchlo ivana zhodila obväz... včera nie div že ruka zlomená a dnes s ňou krásne hýbe
5. feb 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok