Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?
mamartinka
13. dec 2008
teraz aspon aj ja mozem napisat ze som to sem uz pridavala o kordiakovej sestre.takze neskoro minkak. 😃
zuzitka
13. dec 2008
mamartinka ... neser tigra 😃 😃 😃

sak my vieme, ze je to tema panelak... ale si vsimni, ze sme aspon v kazdom 4 prispevku spomenuli aj panelak medzi tym balenim darcekov 😉 😉 😉 odpustis nam to???? pjosiiiiiim x-) x-)

idem si kuknut tu kordiakovu sestru, este som to nevidela :-N
leva
13. dec 2008
mamartinka,ved idu vianoce,tak nam odpusti,my uz sme ten vianocnej nalade,no pomozes si.
minkak
13. dec 2008
mamartinka aaale prosim ta,co si taka nabrusena tak nas bonzni-nech to vymazu 😉
a ja som tam dala video 😉 vies? 😉
leva
13. dec 2008
Inak baby,to je dobre nefer voci divakom ze ho stopli,mame rozpozerane a teraz toto ]-(
leva
14. dec 2008
Mam Katku Brichtovu rada,tak sa tesim ze si tam zahra.
asitka
14. dec 2008
leva...a ja ju zas nemusím 😞 niekedy mi nevadí...ale niekedy, hlavne v pošte pre teba...no tak by jej capla... 8-( ale uvidíme...aká bude... =-)
melory
14. dec 2008
leva akoze stopli?
minkak
14. dec 2008
melory pozri si ten moj prvy link 😉
melory
14. dec 2008
teda nieco som citrala, ale ziaden datum nepoznam...od...do
monkula
14. dec 2008
asitka, ani ja K.B. nemusím.... ten jej afektovaný súcit, a včera v tom aj taký je život, jak sa stále pateticky za hruď chytala, no by som ju ubila mokrofónom... :-N
melory
14. dec 2008
monkula...hihihi...este ze mokrofonom a nie mikrofonom...ved nebudte take zle na nu. taaak sa snazi.
ale tiez nie je moja oblubena...no uvidime ako to zahra.... mozno choroba z povolania a bude kordiaka lutovat.
monkula
14. dec 2008
že mokrofón... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
A bude mu stále hovoriť, juuuj, to je strašné a aaa-ha 😃 :-p
melory
14. dec 2008
ano, ano..podla mna ju aj preto vybrali, ze nik to tak nevie zahrat ako ona x-)
asitka
14. dec 2008
mon 😃 😃 😃

no veď to....a keď nohami preloží....neviem, či kordiak pochopí, že je jeho sestra 😃
melory
15. dec 2008
mne sa paci ta lucia - barmanka...ma dobry zivotny postoj....
minkak
15. dec 2008
caute kocky,kde ste =-) =-) =-)
pozerali ste?ja som teraz dopozerala,tak mi prislo fakt ivanky luto,ved si tu malu ani neuzije 😞
magazin som este nevidela,idem na to.....s kym to bolo?
asitka
15. dec 2008
a zajtra by malo byť stretnutie trinity a neo... 😃

ja byť ivankou...tak mamičku vyhodím....na drzovku...fakt.... :-p
minkak
15. dec 2008
no sa tesim na to rande 😃
aj ja by som ju vyhodila.....ta je trpezliva teda.....od rana do vecera..... ]-(
asitka
15. dec 2008
ako je fajn, ked ktosi pomôže....ale toto už preháňajú...fakt...aj ja sa teším na randenie...ako to celé dopadne....
minkak
15. dec 2008
no prehanaju,nech sa mozme "rozculovat" 😃
a kordiak mal dnes dost..... :-N ked sa lucii opytal ten kamarat mozem u Teba prespat? :-N

betka ina mrcha...dobre to zahrala no som ja zvedava.....
asitka
15. dec 2008
ja som tiež...a ako to bude s tým pokračovaním po novom roku?
minkak
15. dec 2008
asitka fakt netusim-asi pauza 😞

uz som dopozerala magazin----bolo tam kusok toho zajtrajsieho stretka......zuzana tam prisla aj s detmi 😉 :-N =-) 😃
dadulka19
16. dec 2008
ja som tú Betu včera nestihla,ale snáď si ju tam znovu nenechajú :-p
minkak
16. dec 2008
dadulka dnes ma prist aj s vecami,takze nechaju 😉
leva
16. dec 2008
melory,ja som si tiez precitala ze od januara stop,aj mamartinka tu nieco pisala o tom presnejsie.
leva
16. dec 2008
melory str 95 😉
asitka
16. dec 2008
aj s deťmi,,,,???? no to bude ináč trápne...aspoň pre michala....že sa nechal takto nachytať od vlastnej ženy....
=-)
mamartinka
16. dec 2008
ahojte panelacky.napisem vam neake casti.ak mozem.Pondelok22.12.(vianocny stromcek).Jarmila ma strach.Stretnutie so Strakom sa skonci fyzickym utokom.Karolovi sa opet dari,Angie zacina mat vazne problemy. Utorok23.12(Lukas).Situacia s chlapcekom a Angie sa vazne skomplikuje.Ivana urobila prekvapive rozhodnutie,Jakub neveri vlastnym usiam.tak tolko.

Začni písať odpoveď...

Odošli