• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

30. marca 2017 
teraz aspon aj ja mozem napisat ze som to sem uz pridavala o kordiakovej sestre.takze neskoro minkak. :grinning:
13. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka ... neser tigra :grinning: :grinning: :grinning:

sak my vieme, ze je to tema panelak... ale si vsimni, ze sme aspon v kazdom 4 prispevku spomenuli aj panelak medzi tym balenim darcekov :wink: :wink: :wink: odpustis nam to???? pjosiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face:

idem si kuknut tu kordiakovu sestru, este som to nevidela :sweat_smile:
13. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka,ved idu vianoce,tak nam odpusti,my uz sme ten vianocnej nalade,no pomozes si.
13. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka aaale prosim ta,co si taka nabrusena tak nas bonzni-nech to vymazu :wink:
a ja som tam dala video :wink: vies? :wink:
13. dec 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby,to je dobre nefer voci divakom ze ho stopli,mame rozpozerane a teraz toto :angry:
13. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam Katku Brichtovu rada,tak sa tesim ze si tam zahra.
14. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva...a ja ju zas nemusím :frowning2: niekedy mi nevadí...ale niekedy, hlavne v pošte pre teba...no tak by jej capla... :rolling_eyes: ale uvidíme...aká bude... :confused:
14. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva akoze stopli?
14. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory pozri si ten moj prvy link :wink:
14. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nieco som citrala, ale ziaden datum nepoznam...od...do
14. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, ani ja K.B. nemusím.... ten jej afektovaný súcit, a včera v tom aj taký je život, jak sa stále pateticky za hruď chytala, no by som ju ubila mokrofónom... :sweat_smile:
14. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula...hihihi...este ze mokrofonom a nie mikrofonom...ved nebudte take zle na nu. taaak sa snazi.
ale tiez nie je moja oblubena...no uvidime ako to zahra.... mozno choroba z povolania a bude kordiaka lutovat.
14. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že mokrofón... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A bude mu stále hovoriť, juuuj, to je strašné a aaa-ha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano..podla mna ju aj preto vybrali, ze nik to tak nevie zahrat ako ona :dizzy_face:
14. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon :grinning: :grinning: :grinning:

no veď to....a keď nohami preloží....neviem, či kordiak pochopí, že je jeho sestra :grinning:
15. dec 2008 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci ta lucia - barmanka...ma dobry zivotny postoj....
15. dec 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,kde ste :confused: :confused: :confused:
pozerali ste?ja som teraz dopozerala,tak mi prislo fakt ivanky luto,ved si tu malu ani neuzije :frowning2:
magazin som este nevidela,idem na to.....s kym to bolo?
15. dec 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra by malo byť stretnutie trinity a neo... :grinning:

ja byť ivankou...tak mamičku vyhodím....na drzovku...fakt.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2008 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sa tesim na to rande :grinning:
aj ja by som ju vyhodila.....ta je trpezliva teda.....od rana do vecera..... :angry:
15. dec 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je fajn, ked ktosi pomôže....ale toto už preháňajú...fakt...aj ja sa teším na randenie...ako to celé dopadne....
15. dec 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prehanaju,nech sa mozme "rozculovat" :grinning:
a kordiak mal dnes dost..... :sweat_smile: ked sa lucii opytal ten kamarat mozem u Teba prespat? :sweat_smile:

betka ina mrcha...dobre to zahrala no som ja zvedava.....
16. dec 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež...a ako to bude s tým pokračovaním po novom roku?
16. dec 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka fakt netusim-asi pauza :frowning2:

uz som dopozerala magazin----bolo tam kusok toho zajtrajsieho stretka......zuzana tam prisla aj s detmi :wink: :sweat_smile: :confused: :grinning:
16. dec 2008 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tú Betu včera nestihla,ale snáď si ju tam znovu nenechajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka dnes ma prist aj s vecami,takze nechaju :wink:
16. dec 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory,ja som si tiez precitala ze od januara stop,aj mamartinka tu nieco pisala o tom presnejsie.
16. dec 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory str 95 :wink:
16. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj s deťmi,,,,???? no to bude ináč trápne...aspoň pre michala....že sa nechal takto nachytať od vlastnej ženy....
:confused:
16. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte panelacky.napisem vam neake casti.ak mozem.Pondelok22.12.(vianocny stromcek).Jarmila ma strach.Stretnutie so Strakom sa skonci fyzickym utokom.Karolovi sa opet dari,Angie zacina mat vazne problemy. Utorok23.12(Lukas).Situacia s chlapcekom a Angie sa vazne skomplikuje.Ivana urobila prekvapive rozhodnutie,Jakub neveri vlastnym usiam.tak tolko.
16. dec 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok