Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzana581
4. máj 2013

@mamartinka konečne sa priznal, pako.. 🙂

malinkaaninka
4. máj 2013

mala som rada Turzonovovú,kým nehrala tu.sem tam kuknem panelák ked je inde reklama a to sa nedá pozerať tie stupidne dialogy s jej manželom.hneď potom je tam "mafián" kotrý má prachov,že sa v nich kúpe,ale žije v paneláku a deň trávi pri notebooku v jednej a tej istej izbe.Luknár tomu dáva trochu humoru,ale je to stále málo na to,aby to malo šťavu

mamartinka
4. máj 2013
monika15
5. máj 2013

@mamartinka cisto somarina teraz zabiju polovicu hercov panelaku bo sli do markizy ach jaj....

mamartinka
5. máj 2013

Akurat som dopozerala utorkovu cast.Ste si vsimli kolko Spectrum vytaminou mal Maslak na ladnicke?To naco tam toho tolko ma?

mamartinka
5. máj 2013

A este Lipoxol to je naco?Na tie jeho svaly 😀

mamartinka
5. máj 2013

Gargi aky zlatucky ako dievcatko v tych satkach co ho Monca fotila vo stvrtok.

hasleerka
6. máj 2013

@mamartinka tiež som si všimla tie krabičky naukladané a prvé čo ma napadlo že skrytá reklama ..

mamartinka
6. máj 2013

Aj to ovocie mal co na ladnicke.Ved to tam uhnije.A kto je taky vysoky ako Maslak.Este Natali ze by si dociahla ale Anca.Ved to mohli aspon na stol dat.

lenka3007
7. máj 2013

maaaaarnost Ivana uz jaky prefajceny hlas ma, ani kricat nedokazala na tu Betku, jej vynechavalo 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
7. máj 2013

No ja som vcera z Mizu nemohla.Tie vlasy akobi teprvka staval.Hrozne vypada.By si to aspon ostrihat mohol dat.

erni
7. máj 2013

@lenka3007 presne, strasne mi prisla ta Moorova znicena, ako keby sa tu spravu naozaj dozvedela, dokonca bola nejako cudne namalovana a vlasy mala do zlta 😕 no nic som zvedava dnes a .... Michal ja by som o neho ani bicykel neoprela 😝 a pani Janka ma prestava cela bavit,este ze je tam pan Emil.... Alica by mohla byt s tym Imrom nech je volaka zapletka a konecne Nataly povedala Anicke ,ze obtazuje aj s tym ocami zranenej srny sa trafila a .... Maslakova matka co vymysla s tym vnucatom, nech da pokoj a Sonicka je chutna gulata aj spredu aj zozadu,sekne jej to....som sa rozpisala kukam 😀 ....sak to,to 😀

kraskanz1
7. máj 2013

Zienky je pravda ze Morova odchadza z Panelaku?

sari24
8. máj 2013

@kraskanz1 to si čítala niekde? Nič o tom neviem 😕

mamartinka
8. máj 2013

@kraskanz1 neodchadza preco by mala.Len Ingridku tam bude malo vydat ze vraj ale Morova neodchadza.

kraskanz1
8. máj 2013

@sari24
@mamartinka Ja sa uz nepamatam kde som to zacula alebo citala ale zevraj odchadza koli hlasu ci co ze ho nema v poriadku..ale fakt neviem mozno je to len fama..

mamartinka
8. máj 2013

@kraskanz1 tak to je totalna sprostost.

mamartinka
8. máj 2013