Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
13. dec 2011

@eva7780 presne aj na to som myslela ale zabudla som to napísať 😀

januarova
13. dec 2011

@eva7780, ja sa tiez vzdy cudujem, to je problem dat tam tretiu stolicku k stolu, alebo jednu detsku?
A vcera som bola nahnevana na Michala, take male deti a necha ich same v byte, vrrrr 😠

januarova
13. dec 2011

a este, baby, ako zdovodnil Maslak Viktorii, ze ju chce do Nemecka, tu scenu som presvihla.

zabka88
13. dec 2011

@januarova veď to a ešte kvôli milenke , teda fakt otec roka 😖

lussy23
13. dec 2011

a ešte k kvôli nemu psík ušiel Miške! =( @januarova

mamartinka
13. dec 2011

To dievcatko je pri Sonicke a Ivete asi to adoptovane Jancovcou nie?

aniratak696
14. dec 2011

@mamartinka oni si nakoniec adoptuju?

zabka88
14. dec 2011

baby, včera som vypekala a nestihla som panelak, o čo všetko som prišla? 😲

lubenka131
14. dec 2011

@zabka88 ja som včera zaspala z malým tak pozerám teraz 😉

zabka88
14. dec 2011

@lubenka131 tak potom napíš, nech večer nečumím že čo sa deje 😕

lussy23
14. dec 2011

To kedy, preboha chodia Cinege a Vrchn do roboty? Veď keď vstávali bolo v dome svetlo, aké býva v tomto období aspoň o 9.
Alebo ja oni majú poobednú?

mamartinka
14. dec 2011

http://panelak.blogspot.com/2011/12/vieme-prvi-... Panelák s deviatou sériou sa objaví na televíznych obrazovkách už 2. 1. 2012 o 20:12. Čo nás čaká v prvej epizóde IX. série? Angie vyčíta Milanovi, že celú lyžovačku strávil s Maslákom v bare a jej nechal na krku Dominiku s malým Lukym. Maslák sa naopak sťažuje Dominike, že ho nechala na krku Milanovi a po takejto dovolenke je zrelý na protialkoholické liečenie. Dominike sa to však páčilo, a preto by s Angie a Milanom rada strávila aj letnú dovolenku. Ivana, Alica a Julka sa už pripravujú na akciu na Troch kráľov. Pani Janka musí bezodkladne vyriešiť kopiace sa smeti pod Panelákom, pretože sa cíti ako na Luníku IX. Michal sa vyžaluje Betke, že nechce dovolenkovať s Ivanou, no nedokáže jej to povedať priamo. Ivana sa dozvie, že Kubo spal s Alicou. Dušan sa potrebuje čo najrýchlejšie zbaviť Fedora s Monikou, tí však nechcú odísť. Tvrdia, že majú veľa vecí a potrebujú ďalší kufor...




ma77
14. dec 2011

Ahojte 😉 ja stale neviem pochopit že prečo gambana robi poobede ked ma byt s deckom doma a doobedu ked Luky v školke tak je doma 😝 😝 😝 včera si menila službu aj to len preto lebo ju Milan požiadal a ta Iveta sa mi riadne sprotivila sa vala v sestrinej posteli s jej mužom bleee 😀 😀 😀

zabka88
14. dec 2011

@mamartinka Kubo spal s Alicou? 😕 😕 😕

eva7780
14. dec 2011

Kubo s Alicou??????žeby do nej sa nám nakoniec Kubko zamiloval 😕
mne už tak lezie na nervy Iveta 😠 😠 😠 tie ženské v paneláku hádam ani hlavou nerozmýšlajú(až na pár vynimiek)

mamartinka
14. dec 2011

Panelak Pondelok 19.12(Zamilovany Jakub)Martina pristihne Karola a mamu.Pani Jana chce volat policiu.Jakub sa zamiluje.Dusan je nestastny z toho,ze Sona ostava.Mirka nema kde spat. Utorok-20.12(Sklamany Pato)Mama obhajuje Karola.Pato je sklamany z Miinho rozhodnutia.Maslak posle Viktoriu prec.Karol sa vyhovara na mamu.Mia nema odvahu ohlasit rozchod. Streda-21.12(Urazena Alica) Pato musi s pravdou von.Nataly navrhne Maslakovi,ze bude jeho oficialna milenka.Iveta riesi situaciu so Sonou.Alica je urazena.Dusan vsetko urovna. Stvrtok-22.12(Stromcek) Mirka je na Karola nahnevana.Udrzbar Cinege len zartoval,ze ho kopla elektrina.Angie osetruje Milana Kordiaka a pomaha mu.O Nataly si pani Janka mysli svoje.Dusan chce stromcek,ale asi to bude problem. Panelak sobota 24.12 Vianocny Panelak.(Stedry Vecer) Denisa vyjednáva s doktorom Matúšom možnosť počatia spoločného dieťaťa. Jakubovi sa sníva o Oxane. Pani Janka nie je nadšená, že Vianoce má u nich stráviť akademický bezdomovec Jožko a žiada Emila, aby splnil jej podmienky. Dušan čaká na záhadný telefonát. Pondelok 26.12(Sperk) Dominika chce ísť na romantickú dovolenku. Emil pokazil masážne kreslo. Ivana dostala od Michala darček. Maslák prehovára Milana, aby šiel s nimi stráviť Silvestra a vzal aj Angie. Utorok-27.12(Zaseknuta Jana) Kordiak a Maslák kujú plán, ako oklamať dievčatá. Pani Janka sa zasekne v masážnom kresle. Emil zháňa pomoc, aby ju z kresla vytiahol. Betka je tehotná, otcom je Michal. Streda 28.12(Depky) Jakub má depresie, vyhovára sa na sviatočný čas. Milan vysvetľuje, prečo Angie nedostala odmenu. Aj Soňa má depresiu, Fedorovci to stále riešia. Malý Lukáško Mázik asi zjedol vianočnú ozdobu. Ivana sa opije.

mamartinka
14. dec 2011

@zabka88
@eva7780 asi este bude snou teprvka spat.To az v prvej casti 9 serie sa az Ivana dozvie.Vo Februari.Tak mozno cez Vianoce sa to stane ci kedy.

zabka88
14. dec 2011

@mamartinka jujúj máme sa na čo tešiť 🙂

eva7780
14. dec 2011

@mamartinka riadne to zamotajú
nechapem,prečo betka doporucovala Mii na potrat Michala,hadam by jej to nespravil v dakej pivnici,ale na klinike a to uz by sa asi rozkriklo no nie?

atinka22
14. dec 2011

Ja som taká nazlostená na Bajzu. Debko jeden hnusný neverný. Ale Ivane to prajem. A tá Betka, vtierka jedna protivná. 😖 Je tam vôbec niekto morálny? Fakt nevedia nič lepšie vymyslieť? To radšej mŕtvola v mrazáku ako jedna nevera za druhou. Všimli ste si ako tá malá Lucka vyrástla, ale hrala to dosť naučene, vidí sa mi, že predtým bola lepšia.

zabka88
14. dec 2011

@atinka22 normálna sa mi zda Denisa, aj ked tá ma teraz riešiť oplodnenie..

sari24
14. dec 2011

No ja čo som uvažovala nad Miinim potratom. Však existuje niečo ako hypokratova prísaha, že? To, že jej otec je spolumajiteľ kliniky a pozná takmer všetkych gynekológov, to ich neoprávňuje mu donášať informácie o zdravotnom stave jeho dcéry, keďže je dospelá. Také mi to prišlo trošku pritiahnute za vlasy 😅 Stačilo by možno ísť do iného mesta a nič by sa nemuselo zistiť, nemôže zas poznať celý zbor slovenských gynekológov 😀 Nehovoriac o tom, že keby zákrok podstúpila u Michala tak to by bolo to najväčšie riziko, že by sa to roznieslo, lebo istotne by to vykonával na klinike 😀 Takže Betka podľa mňa pekne bludy posplietala 😝

@atinka22 Lucka vyrástla, to som si všimla, ale pekne to všetko odrecitovala, ale to nevadí. Hoci tiež som mala taký pocit, že predtým jej prejav bol lepší.

A Kubo s Alicou? To snáď nie. V paneláku už je všetko možné 😀 😀

labelo
14. dec 2011

Angie vyčíta Milanovi, že celú lyžovačku strávil s Maslákom v bare a jej nechal na krku Dominiku s malým Lukym.

Pane bože, keby tak toho Lukiho nemala,to by bol život,chudera musela sa na lyžovačke starať o svoje vlastné dieťa 😖,keby ho tak mohla dať niekomu opatrovať,aby ju neotravoval, to je strašná krava 😝

lubenka131
14. dec 2011

@labelo presne toto ma napadlo ked som to čítala o tej lyžovačke juj trapná krava fakt 😠
@mamartinka akurát som to sem chcela dať to o čom budú ďalšie časti 😀 to fakt jakub z alicou som zvedavá kedy kedy to dajú 😔

dadka212
14. dec 2011

Možno Betka chce Miu držať "v hrsti" 😉

dadka212
14. dec 2011

a Angie nemám slov...mohla dať malého k mame alebo nechať u Karola, keď si chcela užívať...veď je logické ak niekam idem s deťmi tak tie sú prvoradé 😝

adelaida33
14. dec 2011

fíííha 🙂 , super, že tu stále niekto šmyknete anotáciu, aspoň sa môžeme vytešovať, čo nás čaká... a bude toho dosť, čo som aj v šoku, tak to: kubo+alica 😲 , denisa+matúš 😝 , nataly je späť 😕 , dušan=sviňa 😠 , že nešťastný, lebo soňa ostáva! no a gambaňa gambatá 🙄 , to asi nikto toľko netrpí, čo ona, chuderka naša krásna... takú by si zaslúžila jednu po papuli, aby sa už "zobudila"! sa normálne čudujem, že jej tam ešte niekto nevrazil, taká je pridrbaná - fakt - hotová "matka roka"! (juj, ale som sa rozčúlila 🙂 )

majina.b
14. dec 2011

už sú Vianoce??? dik za info čo bude..........no riadný gulaš

moonlightka
14. dec 2011

@adelaida33 🙂)))) ze jednu po papuli gambani 🙂))) tak to uz by bola potom maxigambana 😀 😀 😀