Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

daniela1185
25. jan 2012

No tak musím oponovať s tou fackou pretože tak ako je Ria matka tak je aj Milanko otec. A aj ona má právo niekedy odísť a keď malú nemá kam dať samozrejme že ju dáva otcovi. Komu druhému? A že je tam tá odutá gambańa ju nemusí zaujímať veď aj o jej malého sa stará Milan a viac ako ona. No ale už asi vidím, že ju Milanko za odmenu zoberie tiež na Kanárske ostrovy aby tolko netrpela herečka. A ešte k tej práci Dominiky to už čo robí aký výskum veď ešte pred rokom odpadávala keď videla pôrod robí deckú lekárku a už taká vedátorka. No zbohom naše zdravotníctvo keď platí takú vysokovýkonnú a múdru lekárku. Ale v tomto seriály je možné asi všetko. Aj východniari ktorý sice nemajú zamestnanie ale vyžijú kludne v prenajatom byte a to by som chcela vidieť kto im platí byt na východe veď aj tam sa predsa musí platiť za nájomné inkaso a tak. No nič škoda že nám pán Kraus neprezradí to tajomstvo ako sa vyžije z ničnerobenia. Ozaj a myslíte si že pani Janka večer čumí na TV a pozerá čo sa deje vonku? Tak to už čo je za blbosť. Sedieť pri otvorenom balkone v kabate a pozerať von. Pán Emil by jej mal dať konečne po papuli a poslať ju do riti a nie tam koktať a natriasať sa ako bábovka.

anelehka
25. jan 2012

ahoj,no mne sa vcera pacila Miska,ked povedala Ivane,mama,akoze,co by bol Spajza za otca,keby to aspon koli malej nedal do poriadku s Ivanou,ved Miska bola velmi nestastna a je vidiet ako sa dala do poriadku,aj vdaka Ivane...uz len zato by nemal byt Spajza take prasa pelesive 😠 som zvedava,kedy to s Betou praskne... 😖 ona je tiez nezodpovedna,nechat sa nabuchat od cloveka,ktory uz ma 4 deti a zije s inou zenou,ktora sa mu stara o male dieta,chcela by som ju vidiet,ako by sa ona venovala Miske,neviem,ci som to nepostrehla,ale zda sa mi,ze ani raz to Spajzovi nenavrhla. ☹ ☹

happy3
25. jan 2012

baby nestiham vas ani citat,dobre ste sa do panalaku obuli 😀 😀 .A Ria ked si chce uzivat s chlapmi nemala mat dieta,ved byt matkou je na plny uvazok,alebo ho mala mat s tym kto by si ju bol ochotny zobrat a mohli sa starat spolocne a aj chodit po dovolenkach a nie si tu malu hadzat ako horuci zamiak 😠

tinki
25. jan 2012

a mňa zaujalo, kam dala Ria malú Lauru, keď im prišla dať darčeky...veď plakala, že ju nemá kam nechať...seriál už nemá úroveň...manžel mi nadáva, že načo to pozerám, keď sa len zlostím...ale čo iné, že..? Mohli by začať robiť niečo nové...čo by dávali o takom čase...

happy3
25. jan 2012

@tinki asi ju nechala u staronoveho priatela 😀 ,ktory ju chcel mimochodom nedavno tusim zabit 😠

tinki
25. jan 2012

@happy3 veď to... 😉

mamartinka
25. jan 2012

Poznate ho? http://www.cas.sk/clanok/215486/fotohadanka-sex... Inak ten Riin ze ukradne Rii Lauru unesie a ona s placom a monoklom pride ku Kordiakovi.

959touareg
25. jan 2012

@daniela1185
presne tak, co sa tyka Rii mas pravdu. tiez som sa vobec necudovala, ze bola nadovolenke. no a co? predsa Milan je tak isto otec, tak preco by nemal malu postrazit? alebo teraz ma Ria iba sediet doma na zadku a cakat, kym dcera dovrsi 18 rokov, aby si mohla niekam vyrazit? predsa ma aj ona pravo si oddychnut, ist kam chce. ved si ju prisla zobrat a opat sa bude o nu starat. nevidim v tom ziadny problem.
nechapem, preco by Angii mala dat facku Rii...hadam nie preto, ze si dovolila Ria ist na dovolenku, kym ona, chuda sa starala o malu! odrazu to gambanu se@rie? ved bola ako med ked jej Milan povedal, ze ma dieta s Riou. mala si uz vtedy uvedomit, ze sa stanu pripady ako tento a Milan sa bude musiet o malu postarat . a tych situacii bude mozno aj viacej. vtedy si to hviezda neuvedomila? / ale ja viem, co ju stvalo. bolo to to, ze ona nebola na dovolenke pri mori, gambana jedna vychcana.
Milan sa zodpovedne stara o Lukasa, co vobec nie je jeho biologicke dieta, tak hadam sa postara aj o svoje vlastne, nie? to by si ta primitivka mohla uvedomit.

kalifa28
25. jan 2012

@indiankaindi mna tiež Ria riadne vytáča, neznášam taketo ženy a Angie je zrejme nahnevaná... ja osobne by som Riu hnala kadelahšie...

lussy23
25. jan 2012

@labelo vôbec som ho nespoznala

eva7780
25. jan 2012

ktory partner bil gambanu,ked ma skusenosti 😕 hadam nie Karol?? akosi si nespominam 😨

dm1
25. jan 2012

@eva7780 ten capaty ci ako sa volal co ho imro prichlostil v bare 😝

eva7780
25. jan 2012

@dm1 tak toho nepamatam,nepozerala som panelak od zaciatku

dm1
25. jan 2012

@eva7780 oni tam neukazali ako spolu chodia len ako sa vratil z basy a robil jej problemy. dokonca ju v bare raz aj znasilnil. a ked chcel znova prisiel imro na pomoc a taku mu slahol ze sa uz neprebral

happy3
25. jan 2012

@dm1 no veru aj ja rozmyslam koho mala este gambana ...? 😨

happy3
25. jan 2012

boze baby ,ale Silvinke by uz tiez nieco mohli spravit s tymi vlasmi,sak to ma ako by jej tam "blesk udrel" 😀 😀 😀

lubenka131
25. jan 2012

Bože jasné že sa zduta zbaví lukáša na víkend a jasné že jej záleží na laure ked pucuje žalúdok rii 😖 😖 😠

Inak to už je sila ked idú robiť z alici zamilovanu do kuba och..este jula nech sa vychrape z bajzom a bude.. 😔

happy3
25. jan 2012

@lubenka131 ale sak poznas Alicu,ta je "trafena" 😅

happy3
25. jan 2012

@lubenka131 ale ja tak rozmyslam dat Betkou,ze co cakala od spajzu,ze sa zamiluje a utecie koli nej aj svoju dcerku ...? 😅

happy3
25. jan 2012

baby a to cucime Mirka a Zlatko xixi 😅

lubenka131
26. jan 2012

@happy3 čo mirka a zlatko?to ani neviem!

lubenka131
26. jan 2012

@dm1
@eva7780 ten čo robil angie zle hrá teraz nora

erni
26. jan 2012

Caute kocky,tak ja som sa vcera pri panelaku normalne nasmiala...ako bol Bajza na nervy,ked sa ucil s Miskou,ta mala je velmi dobra herecka 🙂 a potom ,ked Angie vysavala,ako jej Karol povedal,ze musis si ten vysavac potiahnut 😀 inak tej Rii to riadne prehnali s tym mejkapom alebo na Kanaroch svieti nejake divne slnko 😅

lucka1987
26. jan 2012

@erni 😀 😀 ja som videla asi prvy krat aby gambata cosi robila.. a aj to.. keby mam ja tak vysavat tak sa elektriny nedoplatim a nepovysavam ani do vecera.... a nevies? Rii nedali make up, ale tmavy git a nasledne sa ho zbavuju skrabanim s murarskou spachtlou 😀

noki
26. jan 2012

Mňa najviac pobavilo,keď Angie v bare zahlásila,že konečne svojho chlapa prehovorila,aby jej postrážil syna.Ten Milan sa strašne zmenil,neexistuje,aby sa niekto tak veľmi zmenil a nevidel,ako s ním Angie manipuluje.Predtým mi bol oveľa sympatickejší.

lubenka131
26. jan 2012

@happy3 aha už som to videla cmulali sa gay a mirka 😀😀😀😀😀😀😀 mam dost

@noki to si vystihla šak on jej ho stráži furt krava :-P
@erni
@lucka1987 to ste zabili baby s tým make up -om sa tu rehocem 😀😀😀😀

lubenka131
26. jan 2012

@noki a inak ešte mňa tiež milan bavil viac predtým ako teraz

ma77
26. jan 2012

@noki Tak toto aj mna pobavilo že konečne mi straži syna ved on jej ho straži v kuse 😀 😀 😀