Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

veronikahel
26. jún 2009

ja som blba... to myslite panelak, ako serial a ja zase ako panelak-panelak 😀
a kde bolo písané, že budú len dve deti?? a angie bude tiez u rodicov, tak uz asi na obraze moc nebude... takže zostane Terezka a mozno Imrovo dieťa...
karol asi zostane v zahranici, kedze tam ma ist na dva mesiace, ale v septembri bude angie stale u rodicov...

honey023
26. jún 2009

No konečne aj nám ide net 🙂 ... chudák Kubko, mne je ho ľúto a páči sa mi, že Ivanka je naňho dobrá 🙂 ...takže predsa sa Bajzovci presťahujú do domu, ale ukazovať ich podľa mňa určite budú, lebo vraj tá Nina - Michalova bývalá - má zasiahnuť do života Bajzovcov. Takže zrejme im postavia nejaký akože domček 🙂

veronikahel
26. jún 2009

mozno tak, ze si kupi ich byt 🙂

mamartinka
26. jún 2009

dnesny diel- Zvládne Ivana obvinenie, že za smrť riaditeľa môže v prvom rade ona? Do obchodu v paneláku prichádza nečakaná kontrola.

wild.horses
26. jún 2009

uz sa tesim na vecer 🙂

mikalove
26. jún 2009

aj ja a dufam,že do prazdnin kopne milan agatu do riti,nech si ide za tou podarenou sestričkou 😝

veronikahel
26. jún 2009

mikalove, to nas podla mňa budú napínať až do septembra, a až potom sa vysvetlia všetky takéto otázky...
určite aj Bajzovci sa budú akože cez leto sťahovať. všetko bude isto v prvej časti v septembri 😝

arabella44444
26. jún 2009

na agatu je to superserial.

mamartinka
26. jún 2009

arabella44444 aspon tuna nemas chyby. 😀

nicolkarin
26. jún 2009

arabella44444 este ze si sa polepsila, to na susedoch si sa stratila na klavesnici ci co?

mikalove
26. jún 2009

no a imro budú mať fakt dieťa? nejako moc detí tam bude 😉

mamartinka
26. jún 2009

ano mikalove Imrisko nam bude otcimom.

majina.b
26. jún 2009

ani sa mi nezdá, Blichárovci , Milan , Agáta su v paneláku bezdetní, Imro bývať tam nebude

kiksa3
26. jún 2009

Panelák sledujem každý deň.Od minulého týždna som ho žiaľ nevidela ☹

eva7780
26. jún 2009

som zvedavá na výsledky kontroly 😕 😕 imriško ako to všetko prežíva 😉

veronikahel
26. jún 2009

v pohode, ved v ukazkach mlady fodrazs hladal svoje flasky...

leva
26. jún 2009

len ci mu tie flasky nezbahala kontrola 😀

leva
26. jún 2009

ja by som brala keby sa Kordiak dal s Luciou zasa dokopy 😉

mamartinka
26. jún 2009

no kde ste panelacky?dnes sa mi ocividne pacil Imrisko.nechapal ze bude otec.sefka ja budem otcom? 😀 😀 som nemohla od smiechu.a potom ten darcek ze bol kupit Angelike pre to male.no uzas.a uz bola aj kupujuca na Bajzovcovich byt.to bola ta co tam budu byvat od septembra.

andrea.m
26. jún 2009

ja len dúfam,že pri všetkých tých panelakových zmenách tam imro ostane. bez neho to už nebude ono.

leva
26. jún 2009

ta co hrala tu kupujucu bytu bajzovcov bola tusim ta co hrala bambulku,ci to jej sestra hrala?

egyptanka
26. jún 2009

leva, ano je to Bambulka 🙂

egyptanka
26. jún 2009

... teda ja si myslim, ze to na 100% je ona ... ten kukuč sa neda zmylit. 😉

leva
26. jún 2009

tak dik,som si nebola 100 percent ista 😉

zuzitka
26. jún 2009

ja myslím, že to bola bambulkina sestra zuzana haasova /teda už vydatá/, lebo monika žije už dlho mimo SK 🙂 myslím