Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mihouk
8. okt 2010

@vejula zaujimava kombinacia a co bude s Mariou, tu Filip nenecha, na to je az velmi dobry

vejula
9. okt 2010

@mihouk na to som aj ja myslela.... Ale ked tí dvaja boli takí podarení spolu, uplne že by sa k sebe hodili, taký parik že až 😀 😀

lussy23
9. okt 2010

Ahojte. Som zvedavá, čo bude s Máriou, keď že s aobjavil asi ten skutočný otec. Bolo mi trochu ľúto Alice.
A nezdalo sa vám, že je Terezka iná? Mne sa zdá, že mala ryšavé vlásky. Alebo je to tými copíkmi?

yennn
9. okt 2010

caute baby, prave som dopozerala stvrtok, piatok. Nechapem tu maslak+dominika zapletku, nemam pocit ze by sa k sebe velmi hodili. Domca je nanho moc naivna, este naivnejsia nez Angie 😝 ale aj tak je to hajzel, namiesto aby priznal ze sa jeho city zmenili, tak spravil z Angie debila ☹
Ale v jednom mal Maslak neskutocnu pravdu - Angie je sprosta, ked kvoli ziarlivosti vymenila svoju pediatricku za absolventku skoly. Dominika je asi vystudovana gynekologicka, nie? Alebo v pripade ze este nema ziadnu atestaciu, tak to teda kazda maminka vyhrala, co sa tyka pediatricky. Inac, ked prisla angie s lukaskom dovnutra a lukasko strasne srdcervuco plakal, tak Dominika sa nanho ani nepozrela, ani sa mu nesnazila prihovorit, davala angie formulare a brozurky - tak dik za taku doktorku 😎

yennn
9. okt 2010

"Musím ísť na poštu", zaklincoval diskusiu pán ŠveCHla. Heheh 😀 😀 😀 😀 😀

suzik77
9. okt 2010

@yennn hej, ta posta bola super 😀 😀

heleniatko
9. okt 2010

@yennn aj ja som to spominala, Dominika je akoze skoncena doktorka, ktora zazracne dokazala v statnicovom rocniku robit vrchnu sestru na plny uvazok (😀), specializaciu nema este ziadnu
@lussy23 a co by sa malo zmenit, ked sa objavi ten darca spermii zo zurky? ved ani nemusi vediet, ze nejake dieta splodil a nikto na svete nemoze mariu k tomu donutit... a neverim, ze by sa takyto typek o dieta trhal 😉

heleniatko
9. okt 2010

@vejula ja mam skor dojem, ze ten nador prsnika ich donutili zakomponovat aktivisti z ligy proti rakovine alebo z Avonu, aby zvysili povedomie atd... je toho zas aj plny facebook...

yennn
10. okt 2010

Ja sa zase priznam ze mi ked maria otehotnela trochu zopar dielov asi uslo - moj maly bol asi este velmi malinky, vtedy chodil spavat o pol desiatej. Takze som vlastne ani neriesila kto je otec - takze som sa vcera celkom pobavila. 😀 Maria sa nezda 😀 Nevyzera chalanisko fakt, ze by sa siel o dieta trhat. Bude mat dost aby sa postaral o to, co mu zaspinilo kozene sedacky v aute 😉 skor sa podla mna boji, aby po nom niekto nieco nechcel. Ale inac, tu bol trochu "movie-mistake" - nikto mu predsa nepovedal, ze maria bola tehotna, tak odkial vedel ze ma dieta? ....

A co sa tyka rakoviny - tiez nechapem preco takuto ranu osudu tam davaju, ako tu uz niekto spomenul, na panelak ozaj tvrda diagnoza. Ale alica relativne vie zahrat aj taketo polohy, to kvitujem 🙂

atinka22
11. okt 2010

Ja veľmi oceňujem, ako sa zachoval Filip ku Alici, keď jej oznámil, že má "to, čo nechcú aby to bolo". Veľmi pekne sa k nej správal a fakt ju podržal 🙂 No a nakoniec to "zaklincovala" Alica tým potykaním. 😅

jankamamka
11. okt 2010

Alica je tam asi naj super.A sranda,ze Lukaska malokedy ukazuju.Ved predtym jej otec vkuse domral ,ze sa oneho staraju.A viete,ze Angini rodicia v panelaku su manzelia aj v skutocnosti?

cipsinka
11. okt 2010

Ahojte dievcata,

mam otazocku ti novi susedia z panelaku ten Dusi a Katka,tak ta Katka je hercka co hrala hlavnu ulohu v Rebelove???? 😅 😅 😅 😅 😅 Dik za odpoved na moju dilemu 😀 😀 😀 😀 😀

mihouk
11. okt 2010

@cipsinka ano je to Zuzka Norisova a v Rebelove hrala aj jej sestra Sona, ta hra v ordinacii. 🙂

monkula
11. okt 2010

@cipsinka To je presna tá... 😀

cipsinka
11. okt 2010

@mihouk
@monkula dakujem dievcata velmi pekne 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

monkula
11. okt 2010

@cipsinka a môžeš spať s pokojnou dušou 😀

cipsinka
11. okt 2010

@monkula no veru,veru uz tyzden nad tym premyslam,ze co su zac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vzdy tu chcem napisat ale bud mi nieco do toho vojde alebo na to zabudnem 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

monkula
11. okt 2010

že sa tá Angie necíti trápne, stále sa pchať k rodičom, počúvať, ako do nej otec stále hustí, to by som nevydržala.... Hlavne že má peniaze z bytu na treťom 😝

murinka
11. okt 2010

maslak V NOCI vola kdesi do spolocnosti kde ma poistene auto... 😕 trosku na hlavu...

egyptanka
11. okt 2010

@murinka co je na tom divne??? 😲

eva7780
11. okt 2010

jaaaaaj,ten Boris mi lezie na nervy 😝 😝 😝

monkula
11. okt 2010

tiež na tom nevidím nič divné, keď niekto havaruje v noci, tak má čakať do rána? 😕 😅

egyptanka
11. okt 2010

@monkula a ked havaruje v piatok vecer tak musi cakat do pondelka rana 🙂

monkula
11. okt 2010

Ale naozaj, to sú 24-hod. asistenčné služby

atinka22
12. okt 2010

K Angie, ktorú neznášam sa pridala ďalšia osoba - Dominika. Je taká blbá až to bolí. 😖 Vôbec sa mi ku Maslákovi nehodí a nezdá sa mi ani nejak zvlášť atraktívna. Kočeny a čo poviete na to, že Martinka sa vrátila? 😵