Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

marthuska
4. aug 2012

kedy bude zase panelaaaak?

silvia1983
4. aug 2012

panelak zacina 27.8. 😉

mamartinka
4. aug 2012

Juchuuuuuu baby Panelak teraz uz uputavka bezala.27.08 zaciname.Kto sa tesiiiiii.

mamartinka
6. aug 2012

A uz mame aj uputavku,Video 10 serie http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/najuspesn...

monika15
15. aug 2012

@mamartinka heeeeeeeeeeej uz uputavka wow som nezastihla vobec 🙂)

alenka600
15. aug 2012

@monika15
@mamartinka Baby a co ste vyrozueli z tej uputavky? Co myslite ako sa budu niektore veci vyvijat? Jasne, ze to samozrejme zostrihali tak aby to vyzeralo nejako a realita bude trosku ina, ale ci uz mate nejake domnienky...dik🙂

mamartinka
15. aug 2012

Ja uz sa neviem dockat Panelaka.Len zas toho daju ze neviem co skor pozerat.Kto bude pozerat aj Pod Povrchom.Dala som uz aj temu.To uz v Pondelok zacina.

monika15
15. aug 2012

@alenka600
ja som ju nevidela.....
ale poravdupovedat Fialovu neznasam :(((((( bude mi tam vadit :((((((
:(((
@mamartinka zase naraz co.... to su Svine :((((((
pod povrchom wow som nevidela nic .... same dobroty 🙂))) idem kuk

alenka600
15. aug 2012

@monika15 No ja Fialovu tiez neznasam. Napr. mala som rada Profesionalov, ale odkedy sa tam zjavila ta skreklava Siskova, nepozrela som si ani jednu cast. Ved ich aj stahuju z obehu. OK, vela ludi ma rado Siskovu, ale to este nemusela tym svojim hlasom len skriekat a skriekat no nie? Nesadla jej ta uloha a islo to ku dnu. A neviem si predstavit ako bude teraz Fialova struhat ten svoj stale rovnaky face v Panelaku......

monika15
15. aug 2012

@alenka600
no asi podobne odkedy odisla ta baba z profi tak tiez som nekukala scarlet bola super ta siskova nic moc :(

mamartinka
15. aug 2012

Pondelok 27.08(Maketa) Egon dal vyrobit prekvapenie pre Alicu.Bude to jej maketa v zivotnej velkosti.Milan sa dozvie,ci Angie je alebo nieje tehotna.Bude sa musiet starat o dve deti?Nataly je nervozna,ze Betka chce nastupit spet na svoju poziciu a Maslak dostava list zo sudu,ze je rozvedeny.Karol prinasa Angie obalku so svadobnym oznamenim.Budu sa s Danicou brat.Angie ho podozrieva,ze to robi z trucu.Pani Janka zacina byt velmi nervozna.Na podkrovi sa zacalo pracovat aj napriek jej nesuhlasu.Maslak nestihol vcas varovat Milana,a podla vsetkeho prisiel uplne o vsetko.Spravil to Maslak schvalne? Utorok 28.08(Na Mizine)Maslak potvrdzuje Milanovi,ze ich velky kseft definitivne padol a Milan prisiel o vsetky svoje peniaze.Najhorsie je,ze do kseftu vlozil vsetko,co mal.Michal prisiel za Ivanou,a chce,aby mu dala este jednu sancu.Ivana by vsak najradsej aspon na chvilu ostala sama.Pred Panelakom dvaja robotnici zacinaju stavat lesenarske rurky a drevene dosky.Pani Jana chce vidiet stavebne povolenie. Aspon takto v kratkosti.Snad niekoho neurazim ak to sem opet budem davat obsah.Ostatne dolozim postupne.

lenka3007
16. aug 2012

@mamartinka woo si ma potesila, ja uz chytam abstaky bez panelaku... kludne capni vsetko na nastenku, ja si to urcite precitam... dakuvala 🙂 alebo aspon link, kde si tie obsahy nasla 🙂

eva7780
16. aug 2012

@mamartinka ja si to tiez rada precitam 🙂

mamartinka
16. aug 2012

@lenka3007
@eva7780 cez vikend dohodim ostatne dni 😉

lussy23
16. aug 2012

baby, teda, ako tu to tak čítam, tak vidím, že naša Angie má vážnu konkurenciu😀

mamartinka
16. aug 2012

@lussy23 Ako myslis?

lussy23
16. aug 2012

@mamartinka lebo ste stále nadávali a šomrali n a Angie. a Vidím, že budete mať alergiu aj na postavu, ktorú bude hrať Fialová

mamartinka
16. aug 2012

@lussy23 😉