Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
9. nov 2008

bubinko ,milos je ex bajzovej,ten co prisiel z Ameriky s tym suslavym prizvukom,co u nho bajza robil a prijal tam aj Michaelu a povedal jej ze na ziadost Bajzu....
a tomu teraz Jakub predal tie akcie,ked uz vedel ,ze firma krachuje.... 😉

bubinko83
9. nov 2008

jaaaaaaaaaaaj už viem,ten čo hra Karčiho v profesionaloch.A to je ex Bajzovej? 😕 To som nevedela

slaviq81
9. nov 2008

Asitka veru ta uloha v profesionaloch je nanho ako usita, ten uces a prizvuk. No nema chybu.

monkula
9. nov 2008

asitka ,veru ,ja ťažká romantička 😀 😝 😝 😝

asitka
9. nov 2008

mica....tak neviem čo by si robila, keby ti karolko lásku vyznal 😀 😀

monkula
9. nov 2008

prečo? on vyznal lásku dáko originálne? 😀 😀
ale ozaj si fakt pozriem radšej stavbu mrakodrapu, ako romantický film 😝 😝 ona, ťažko slúšaná osudom odchádza na vidiek, a tam samozrejme spoznáva najčastejšie zverolekára, do ktorého sa zaľúbi ,ale ten je vždy zasnúbený, ale zahodí za hlavu 10 ročný vzťah a zoberie si paničku z mesta 😝 😝 😝 😝

asitka
9. nov 2008

jaj moja...to ty myslíš tie sladké pilcheroky...či jak sa tá teta volá....tak tie ja vôbec nemusím....ja mám rada také veselé komédie....či niečo na štýl...diabol nosí pradu...a také...ja nejak ani historické filmy...či tak nemusím....kriminálky a drámy si rada pozriem....

monkula
9. nov 2008

jeh, pilcherka, Steelka 😝 ja mám rada romantické komédie, ale nad scémami párik sa bozkáva zásadne v daždi, alebo pri svite mesiaca, tak nad tými krútim očami....
Kriminálky, horory, thrillery, mňam 😵 a historické, čo ja vie, ak je to dobre natočené.... taký Gladiátor, to je klasika 😉

asitka
9. nov 2008

no neviem ako. sa mi to prihodilo.....ale gladiátora som si kukla aj ja....

minkak
10. nov 2008

ahojte baby ,pozerali ste vcera panelak?
ja som si pozrela,ale az vecer klasika v archive na nete,bolo to s imrom je to fajn chlapik 😉 a ma taku malu 2r.dcerku 🙂

minkak
10. nov 2008

teda myslela som magazin 😅

sirinka
10. nov 2008

minkak teda imro je klasa....ked preberal s kordiakom tie frajerky...bol uzasny.

minkak
10. nov 2008

to ano 😀 ale v sukromi taky pohodak-kutil-tatino taaaak sa mi to veeeeelmi pacilo
taky,ze zije pre tu rodinu a ako ukazoval ten dom s takou uzasnou pychou.......tak sa mi to cele dobre pozeralo,ziadna frajerina ani blbecek nic take-taky dobracisko s bruskom 😅 😵

sirinka
10. nov 2008

minkak no ak najdem cas, tak aj ja pozriem, ved on je aj v panelaku sympos 😎

minkak
10. nov 2008

sirinka ved je ja nehovorim,len v panelaku je za takeho motaka...... 😅
naozaj islo z neho tak vela dobrej energie.....
no snad som uz nebola moc ospata,ked som to pozerala,proste ma prekvapilo aky je 😉

sirinka
10. nov 2008

minkak myslim, ze si ho odhadla spravne....na mna este tak dobre posobi lucia siposova, co hrala tu kordiakovu upratovacku.

minkak
10. nov 2008

sirinka no presne ona mi je straaaasne sympaticka 🙂

monkula
10. nov 2008

a mne teda vôbec sympatická nie je....

minkak
10. nov 2008

monika vazne?a preco?
no ved nemoze byt kazdemu rovnako 😉

monkula
10. nov 2008

neviem... mne neboal sympatická nikdy, a srašne mi vadilo, ako sa vrátila z Amriky, ako to v každo mrozhovore nezabudla pripomenúť.... púripadalao mi to ako chválenkárstvo a ako j utam každý žral, a koľko si našla priateľov... 😝

minkak
10. nov 2008

jaaaj no mne to zase naopak pripadalo uprimne,za sa mala dobre,ze sa zaradila......
ale mozno si citala nieco ine ako ja 😉 tazko povedat,lebo tiez mi lezu na nervy ludia co niekde boli a nemozu to uniest a vsetko sa pre nich zastavilo a tvaria sa ,ze su neviem co ,ale proste u nej mi to tak neprislo.....a magazin si pozerala?

monkula
10. nov 2008

nie, boli sme v BA
NApríklad Šylvia Šuvadová, to je tiež taká oná...
Ona boal v Amerike a dala si vybieliť zuby, aby nevideli amíci, že je Európanka... 😝

minkak
10. nov 2008

no tak tu ja teda fakt nemusim......ta je z tych co niekde boli a nevie to predychat......

monkula
10. nov 2008

veď..... a ni pekná nie je ,fuj, tej ani biele zuby nepomôžu... 😝

melory
10. nov 2008

k vierke...mne sa pacila hned na zaciatku a potom som s nou videla reportaz a paci sa mi este viac.

sirinka
10. nov 2008

no teda...o tej amerike a lucii som ja nic nevedela... 😀
no a suvadova....k takemu niecomu sa ani vyjadrit neda.... 😖

asitka
10. nov 2008

mne sa vierka ako postava páčila...taká flegma.... 😀 mám takú kolegyňu...tú snáď nerozhodí nič...raz kolegyni druhej hovorím...podme žužu nasrať...a ona na nás len kukla....a hovorí...akože mňa??? ale s takým prehľadom...že som nemohla... 😀

šuvadová...to je tá...čo robila reklamu na hajzlový papier???? 😀

monkula
10. nov 2008

hej, tá maska asitka... 😀

asitka
10. nov 2008

no ja si ju pamatám len odtiaľ...ináč si ju nejak neviem nikde zaradiť do nejakého filmu, či programu...či do čoho???

monkula
10. nov 2008

asitka, hrala v Koljpvi, tú onú, čo ju Svěrák učil hrať na husle? či na čo to tam hral a ona sa vyzliekla a čakala ho holá.. ale v Ameriek ju určite pozná aj najposlednejší farmár z Texasu... 😀 😀 😀