Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
30. apr 2013

@gubcikova neee, nemam nechta zmaluvane, to az potom mozem zachod umyvat 😀 No Ivanka je v tomto taka najvernejsia, volakedy aj vysavala, teraz vela akože žehli, vari, aspon ona tvori dojem matky, ked tam byvala Angie, tak ta nic tusim nerobila...

mamartinka
30. apr 2013

Sa cudujem ze uz to nedali na wau ked tam dali reprizy.A vyzera ze na joj uz aj tak klesa sledovanost.

sendy182
30. apr 2013

@lenka3007 😀 😀 😀 😀

nataliac
30. apr 2013

@sendy182 waaau, to by bolo ake super, keby sa tam znova objavila agata 😉 Konecne by sa tam nieco dialo, teraz je to v tom panelaku take nijake...nic sa tam nedeje...a neviem preco, ale nataly a anicka mi lezu stale viac a viac na nervy, pritom som ich kedysi mala rada, ale teraz by som sa tesila, keby sa ich maslak zbavil 😠 chybaju mi tie casy, kedy tam hrali len povodni herci agata, milan, bajzova, michal, blicharovci, kubo, karol, dokonca aj ivana a angie....vsetky postavy mali taky svoj charakter a teraz su uz vsetci ini a odveci... 😒

mamartinka
30. apr 2013

Dnesny obsah-Imre ma novy dzob,bude tlmocit pre Egona.Bozsky dusok expanduje do Madarska.Sandra odchadza do Nitry,chce sa rozlucit s Dudkom.Fabry je sklamany,ze sa nestal primarom.

lenka3007
30. apr 2013

@mamartinka aj ja som sklamana ze sa nestal Fabry primarom, to Hofa je strasnaaaa, uz mi aj ona zacina liezt na nerf, zo zaciatku bola az prekvapivo milucka, srandovna ked bola s Jakubom a teraz ho len džube...

lenka3007
30. apr 2013

zenyyyyyy, Maslak ma doma sušak s vecami 😀 zemreeeem 😀 mam pocit, ze nas tu citaju 😀

hasleerka
30. apr 2013

mne sa lubila včerajšia hláška Lišku : "máme tu toľko špičkových doktorov" a kde sú??? však sú tam len traja...

erni
1. máj 2013

veru kocky, musim priznat ,ze uz pozeravam cim dalej menej, cely dej mi pride od veci, postavy sa malo rozvijaju,ale ten susiak s pradlom ma tiez dostal 😀 pockam este kym sa prevali ta vec s Betkou, ako hovorila lenka3007 Ivana aspon budi dojem matky a nosi doma teplaky takze sa mi paci aspon v tom 😀

sari24
1. máj 2013

@lenka3007 Ale aj u Slušných Simona vešala prádlo 😀

lenka3007
1. máj 2013

@sari24 noo, asi mali praci den 😀

mamartinka
1. máj 2013

Dnes 15.50 Pokoj v dusi http://www.joj.sk/televizne-novinky/pokoj-v-dus... Luknar a Lucia tam hraju.

mamartinka
1. máj 2013

Pondelok 06.05(Všetko je vonku!) Ivana sa dozvie, že otcom Betkinej dcéry Alžbetky je jej partner Michal. Ako zareaguje? Všetko je prezradené a všade sa klebetí o Michalovom otcovstve. Z Betkinej kancelárie na klinike sa šíri mohutný krik. To len Ivana prišla vynadať svojej kamarátka, že ju zradila. Maslákova mama chce, aby tehotná Kristína verejne uznala Marcela za otca. Ale to môže byť životu nebezpečné! Sandra odišla bývať do Nitry a Dušan má splín. Lieči ho syn Patrik. Nataly vyhadzuje Aničku z Maslákovho bytu a chce, aby sa osamostatnila. Jakub chce stanoviť dátum svadby, ale Hoffa sa zjavne nikam neponáhľa. Miška Terezka sa pýtajú, prečo Michal odišiel do Prahy. Dunčo si pochutí na fotke Mony Lízy na jedlom papieri a Jankina torta je znova ohrozená. Nabrúsená biomatka žiada od Jančovcov vysvetlenie, ako si dovolili dať na web Sebastiánove fotky. Maslák prichádza za Angie do baru, že Milan je späť na Slovensku. Utorok 07.05(Dohoda) Nabrúsená biomatka sa Jančovcom vyhráža políciou a súdmi, pretože dovolili dať na web fotky jej malého syna Sebastiána. Dušan jej navrhuje dohodu. Keď sa prestane oháňať žalobami, umožnia jej vídať Sebastiána častejšie než doteraz. Marcel má pre Angie veľkú správu - Milan sa vrátil, len vyzerá "trochu inak". Ivana vyhadzuje Michala a žiada, aby sa zbalil a odišiel preč aj s Miškou. Patrik pokračuje vo frontálnom útoku na Aničku, ale tá odoláva jeho šarmantným pokusom o zbalenie. Dunčom zlízaná a domachlená torta s Monou Lízou má na vernisáži veľký úspech a pani Janka zistí, že si musí dať vyrobiť vizitky pre potenciálnych klientov. Hans, syn bývalej Simoninej klienky z Viedne, prichádza k Slušným na neohlásenú návštevu. Chce späť matkine peniaze. Gejza radí Imremu, aby sa nedal Egonom zneužívať a vypýtal si podiel na zisku z predaja Božského dúšku v Maďarsku. Jakub váha, či sa má Ivane priznať, že vedel o Michalovom dieťati. Streda 08.05(Nečakaná návšteva) Hans, syn Simoninej klientky z Viedne, prichádza k Slušným na neohlásenú návštevu a žiada, aby mu vrátili matkine peniaze. Stano zasahuje práve včas... Ivana vyhadzuje z bytu Michala aj s Miškou, ale Jakub mu radí, aby to ešte nevzdával. Miška je nešťastná, že ocko je smutný, no Hoffa ju utešuje, že je iba "prepracovaný". Fábry pozýva Nataly na pracovnú večeru. Maslák sa dozvie od Silvinky klebetu, že mu Fábry zvádza milenku, a okamžite zasiahuje. Bartelt navštívi pani Janku, pretože priestor, kde vyrába torty, chce prenajať poľskému mäsiarovi. Nataly tlačí na Marcela, aby Aničku konečne odsunul von zo svojho bytu. Nahnevaný Patrik sa dovalí domov so Sandrinými podväzkami práve vo chvíli, keď je u nich na návšteve Sandrin otecko Stano. Imro utápa v bare svoje manželské problémy s Angelikou, kým mu hlava neklesne na pult, no keď ju napokon dvihne, zbadá Milana. Stvrtok 09.05 bude opakovanie s Pondelka,Utorka a Stredy. Piatok 10.05(Skazená torta) V bare sa nečakane zjavil Milan, ktorý zmenil svoju podobu. Angie nie je presvedčená, že muž pred ňou je Milan. Spoznáva ho, až keď prehovorí a okamžite chce po ňom rozvodové papiere. Janka ponúka majstrom pokazenú tortu, čo ostala z meninovej oslavy u Fedora a Monči. Ešte stále je znechutená, ako sa Fedor dokázal tak strašne opiť. Aj Michal s Jakub sa poriadne "dali do prúdu" a liali do seba všetko, čo tečie. Po celonočnom rozjímaní o rodine, deťoch a milenkách je Jakub taký rozbitý, že nevládze vstať z postele. Miška začuje, že Michal a Ivana sa rozišli. Je z toho zdrvená, ale statočne ide za ockom, aby nebol sám. Betka ponúka Michalovi, aby sa nasťahoval ku nej. Soni príde zle a Jančovci volajú záchranku. Simona si zohnala prácu za slušné peniaze, ale dobrá náladu ju prejde, keď v kúpeľni nájde podväzky.

mamartinka
1. máj 2013

Pondelok 13.05(Starý žiarlivec) Nabrúsený Egon stratí nervy, keď pristihne Imreho, ako dáva Alici ďalšiu lekciu maďarčiny. Stano si nevie narýchlo vymyslieť, prečo mal vo vrecku nohavíc podväzky cudzej ženy. Manželke tvrdí, že ich potiahol z figuríny v butiku. Nik netuší, že Mončina torta je pokazená, a tak stále pribúdajú nové obete z radov maškrtníkov. Zle od žalúdka je pani Janke aj Soničke. Dušan si myslí, že Soňa ide rodiť a volá sanitku. Emila mrzí, že podozrieval manželku, že sa na oslave opila. Monča tvrdí, že tortu vyrobila len z kvalitných surovín. Milan Kordiak sa doma dlho nezdržal a už je zasa bohviekde. Ešte než odišiel, poslal Silvii tučnú obálku s peniazmi, ktoré jej dlhoval. Renči prichádza na návštevu a pred Ajkou vytára, že mladí sa chystajú so svokrovcami na luxusnú dovolenku. Michal sa chce rozprávať s Ivanou, ale ona ho vyhodí a celá rozrušená volá Zdeňkovi. Utorok 14.05(Stará láska nehrdzavie) Rozrušená Ivana vyhodí Michala a v slabej chvíli zavolá Zdeňkovi, ale ten na ňu nemá čas. Preto sa vysielačkou spojí s Jakubom, a on ju pribehne utešiť. Ivana sa pred babami prizná, že najlepšie jej bolo aj tak s Jakubom a radí sa, či by sa nemala k nemu vrátiť. Egon má Imreho plné zuby, keď sa neustále motá okolo Alice a dáva jej lekcie maďarčíny. Alica je presvedčená, že Egon je skrytý rasista. Egon sa chce z paneláku odsťahovať niekam, kde na Alicu nebudú negatívne vplývať podivné indivíduá, ako Imre. Alica prosí Jakuba, aby Egonovi vyhovoril bláznivé nápady so sťahovaním. Anička žiada Patrika, aby sa radšej navzájom vyhýbali. Jogi navrhuje Inči, aby si vzali úver a spravili si super dovolenku. Maslák karhá Egona, že mešká s výplatou pravidelného mesačného podielu, ale Egon ho chlácholí, že expandujú za hranice. Stano vyťahuje zo schránky obálku so šokujúcimi fotkami svojej nahej manželky. Stvrtok 16.05(Zlomené srdce) Imre sa platonicky zamiloval do Alice a je mu do plaču, že sa chystá odsťahovať na opačný koniec mesta. Žiarlivý Egon ju chce mať úplne pod kontrolou a neznesie, aby sa okolo nej motali podozrivé indivíduá Imreho typu. Alica ho považuje za rasistu. Ivana pred kočenami nahlas rozmýšľa, či by sa nemala vrátiť k Jakubovi. Alica je nadšená, Jula si myslí, že sa zbláznila. Jakub sa Ivane prizná, že vedel o Michalovej tajnej dcére, ale mlčal, aby neranil jej city. Každý z obyvateľov paneláka chce na fasádu inú farbu. Pani Jana nevie, čo má robiť, a tak jej Emil navrhne zmiešať všetky do jednej. Hans poslal Stanovi fotky nahej Simony, ktoré tajne nasnímal, keď bola v sprche. Simona ho upokojuje, aby neskočil na Hansovu hru. Prečo sa na druhý deň Stano vráti domov s doráňanou rukou? Max si opravil zlú známku a Stano ho za odmenu berie na motokáry. Denisa ho prosí, či by nevzal Viky so sebou na dovolenku. Jančovci riešia bytovú otázku. Soňa túži po vlastnom domčeku a ochotne by si na to vzala aj úver, ale Duško navrhuje lacnejšie riešenie - stačí rovnomerne rozložiť členov domácnosti do všetkých miestností. Patrik sa chce presťahovať späť do garsónky. Piatok 17.05(Piate koleso) Kristína prezradí šokovanej Nataly, že dvojičky, ktoré čaká, sú Maslákove. Marcel tajne odletí za Kordiakom a Nataly je v koncoch. Imre je nešťastný, že Alica odchádza z paneláku. Alica ho chlácholí a pokúša sa ho zviesť, no ich tokanie prerušuje Egon, ktorý sa práve vracia z prechádzky so psom. Michal a Jakub si vyčítajú všetky problémy, ktoré si navzájom spôsobili. Jakub sa priznáva Ivane, že vedel o Michalovej nevere, ale mlčal, aby chránil jej city. Ivana balí Michalovi škatuľu s poslednými vecami a Terezke je ľúto, že od nich odchádza aj Miška. Michal sa trápi, že Miške sťažuje život, no Betka mu pripomína svoju ponuku, že sa k nej môžu kedykoľvek nasťahovať. Michal sa zdráha a Betka pochopí, prečo. Veď o pol roka by ju aj tak opustil pre inú ženu. Simona je šťastná, že zohnala prácu, ale radosť jej pokazí malá Viky, ktorá sa preriekne, že ide s nimi na dovolenku. Imre a Gejza sťahujú Alicine a Egonove veci z paneláka a Michal sa dozvedá, že ich byt bude čoskoro voľný. Egon panikári, lebo nevie nájsť škatuľu so vzácnymi starožitnosťami.

lenka3007
1. máj 2013

Kristina prezradi Nataly, ze dvojicky caka s Maslakom...To co je? ved Nataly o tom vie.. Co ma amneziu ten co pise scenar?

slagy
1. máj 2013

Njako som uz stratena v tomto celom? Co je s Michalom? Viem ze sa priznal, ze odchadza,...ale preco sa zdraha ist k betke? Je v tom ina zena? Kto???

monika15
2. máj 2013

@lenka3007 vsak prave ona vie !!

lenka3007
2. máj 2013

@monika15 no ved preto nechapem, ze prečo tam napisali "sokovana Nataly zisti ze dojicky co caka Kristina su Maslakove"

gubcikova
2. máj 2013

@lenka3007 to sa niekto pekne sekol.ked ešte v minulom dieli mu hovorí nočo už máte vybraté mená?čo keby sa volali nataly a kristína

sari24
2. máj 2013

Dnes som išla po nákupnom centre so spolužiakmi a oproti nám Zuzka Tlučková so Zdenou Studenkovou a Braňom Deákom 😀 Milé spestrenie dňa 😀