Slobodní oteckovia si nevedia nájsť ženu.

1. mar 2020

Ahojte. Mám jednu otázku na ktorú nepoznám odpoveď. Slobodný oteckovia prečo nemajú šťastie nájsť si ženu s ktorou bi boly šťastný. 😞

autor
1. mar 2020

@princeznasevera prepáč nechcem ss. Možno bi som chcel poradiť s outfitom.

karolinakr
1. mar 2020

Ako ti poradit s výzorom, ked ani fotku neukážeš

autor
1. mar 2020

@karolinakr Nechcem sa zviditeľňovať.

jaskolka
1. mar 2020

Ešte treba vysvetľovať, že aká je toto diskusia? Ze úplne vymyslene? Urážanie sa za normálne upozornenie, pozícia nešťastnej obete, nechce nijakú súkromnú správu, nechce sa zviditeľniť, hoci v otázkach je, aký out fit a podobne... Celý výmysel.

princeznasevera
1. mar 2020

Chcela som ti iba poradit citim z teba zufalstvo ozaj tu nemienim vypisovat veci ktore som ti chcela navrhnut takze nevidim zmysel sem dalej pridavat prispevky

autor
1. mar 2020

@princeznasevera ja ti verim a aj dakujem. Som zúfalý určite áno.

lucyluv
1. mar 2020

Ja si myslim, ze si im odpovedal drzo, ocividne sa ta to dotklo, zrejme mas problem s egom a to bude aj ta pricina, preco si nevies nikoho najst (teda ak ty si ten slobodny otecko). Treba sa vediet pousmiat nad takymito vecami a nebrat vsetkotak vazne, to zeny miluju, niekedy rypu do chlapa zamerne, len aby zistili, ako zareaguje, teda ja som to vzdy tak robila, taky test osobnosti 🙂

autor
1. mar 2020

@lucyluv ja uz neviem. Ja si viem priznať chyby. Mne len to vadilo ze hneď odsúdili človeka kvôli pravopisu.

miriam11
1. mar 2020

Mysli si o mne co chceš, ale ja osobne si myslím, že inteligenciu naznačuje aj ovládanie pravopisu. A ženy chcú inteligentných mužov. Bodka.

lucyluv
1. mar 2020

Si len moc vztahovacny, citis sa byt odpisany este skor ako ta niekto realne odpisal, akoby si to sam cakal. Fakt staci byt trosku nad vecou. Vidis, napada mi, mozno by ta trosku vzpruzila kniha "4 dohody" od Miguela Ruiza, tam je o tom cela kapitola, ako nemame mat domnienky. Knizka sice zacina sucho, ale potom budes velmi rad, ze si neprestal citat 🙂

larisalarisa
1. mar 2020

Zapracujte na pravopise..... Potom športe.....a veľa. Potom to príde

majkeel
2. mar 2020

@larisalarisa To s tym sporenim ma dostalo a ze vela a potom to pride. :D
No ak on ma sporit, zatial ona bude cakat, tak to dopadne tak, ze on si s tymi peniazmi najde hocikedy mladsiu a cakatelke zatazenej na peniaze zostane akurat si kupit po 40tke psa.
Kazde pohlavie ma svoje slabe miesta. Muz musi byt schopny a vediet zaujat, aby si zalozil vztah a rodinu, to chce cas a zena bojuje vekom s rychlym poklesom zaujmu o nu z vysokeho 20-35r na mensi 35-45 az postupne na nulu 45->70. Kto nepochopi, ze treba urobit kompromis, ten zostane sam.

larisalarisa
2. mar 2020

@majkeel to bol v podstate vtip. Nepríde mi celkom vhodné , aby si tu chlapec hľadal ženu. Veď už fakt, že ordinuje na koňovi je divné.

majkeel
2. mar 2020

@larisalarisa Zase od veci to uplne nie je, kopec bab tu riesi rozvod, rozchod,... Kde sa najlepsie hlada chlap? Na sportovisku, horskej turistike,.... A zena? Na nejakom zenskom fore.
75% zien je tu zadanych, neznamena to, ze 25% niekoho nehlada, alebo niekto nepozna niekoho, kto hlada. Ale tu siel s kozou na trh, lebo ho tu rychlo daju dole. 🙂 Najma ak gramatika je prvy a jediny obraz o dotycnom. Ale ruku na srdce, kolko bab tu ma horsiu gramatiku ako on. ;)
Vo svete internetu a for nie je nic divne. Napisat nazor je 5 min zalezitost. Divne je skatulkovanie. Toto musis, toto nesmies,... Ak nezapadnes do skatulky, si fuj.