Slovenská pošta - uloženie balíka

vvrga1
17. feb 2022

Ahojte.
Dnes som čakala 3 balíky. Prišiel kuriér a dal mi 2..Aj som sa pýtala, že kde je tretí, povedal, že neni.. Teraz pozerám ten link čo stále posielajú na sledovanie a tam mi píše, že balík uložený na pošte na žiadosť adresáta.. Čo to má prosím znamenať? Jedna sa o dosť dráhu vec a ešte k tomu aj darček 😭
Ďakujem

panelacikova
17. feb 2022

@vvrga1 že si máš ísť preň na poštu...

kiwi3
17. feb 2022

asi ti to dorucovali vcera a nebola si doma

simca06022011
17. feb 2022

kedy ho ulozili na poste? dnes? moze byt ze bol poslany ako balik na postu? Treba ist na postu pon a mozes sa ptom tam opytat... nepanikar :D

ladycat2021
17. feb 2022

@vvrga1 musis ist pre balik na postu .. nerob paniku .. mne sa to stava casto ked nieco objednavam a hoci dam balik na adresu, tak ani nezavolaju a hodia mi do schranky listok, ze to je ulozene na poste ..

sheilinka01
17. feb 2022

Záleží ako bol poslaný. Ak ako balík na postu, tak ten sa nedoručuje, len príde na postu a oznámia, že je tam uložený.

vvrga1
autor
17. feb 2022

Poslaný bol na adresu preto nechápem co sa mohlo stať.. A aj v smske mam ze dnes vam kuriér doručí 3 balíky a pak len 2 mi dal..

panelacikova
17. feb 2022

@vvrga1 zrejme to odosielateľ poplietol alebo vzal peniaze za odoslanie na adresu a odoslal na poštu.... stáva sa :(