• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko - maďarský pokec

22. septembra 2016 
majacska te hová valósi vagy?hát azért forditunk akik nem tudnak magyarul :wink:
16. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla én Komárombol vagyok, és most éppen nézem a markízán a talentot, Te kinek drukkolsz? én a gyongyinek, még nem volt.
16. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sziasztok :slight_smile:
majacska én nem nézem a talentot,igy nem drukkolok senkinek :wink:
17. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo reggelt... :grinning:
17. nov 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jó reggelt?sisu már nap van :grinning: hogy vagytok? :slight_smile:
17. nov 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee mozem sa pridat???madarsky sice hovorim ale piiiisat je pre mna hroza,vobec to neviem takze sorry ale aspon sa tu mozno co to naucim
sziasztoooook :slight_smile:
17. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy szia :slight_smile: jasne ze mozes :slight_smile: tiez si z KN? :slight_smile:
17. nov 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano priamo z Kn
aj by som uz potrebovala kecat madarsky lebo odkedy nerobim je to so mnou zle,kazdy okolo mna az na Niku/zdravim nika/ keca po slovensky a ja pomaly zabudam :unamused: ale v podstate na materskej zabudam uplne vsetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj tak tu sa cosi naucis...ved ked si to neprecvicujeme a nieto skym hovorit tym jazykom tak pozabudame :wink:
17. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne nikdy by som si to nebla myslela ale fakt je to tak :unamused: akoze hovorim v pohode len mi castejsie vypadavaju slovicka,juuuj huda mama keby to vedela :grinning:

ty si priam z RS???
17. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som priamo,ale tu nedaleko :wink: mamku mas mad.narodnosti?

dcerku mas zlatucku :slight_smile:
17. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej maminu ano :wink:

sa pytam len preto lebo v RD mam rodinu,bratrancov ktorych som asi 10 rokov nevidela :frowning2:

dakujeme pekne :dizzy_face:
17. nov 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haliho, sziasztok

na látom akadnak olyanok akik akarnak magyarul tanulni, vegyes házasságban élnekk.

no ako vidim najdu sa taký, kt. sa chcu po maď. naučiť, a žijú v zmiešanom sobáši.

to je supi. jo hogy hosszu hetvege van a mai nappal. ki mit csinal? en keszulok a szulesre nezzuk mi hianyzik, pakolunk a szuleszetre, meg koltozunk szombaton, nagy itt a kupi.

ja sa chystam vecicky na porod, do porodnice, pozerame co este chyba, v sobotu sa potom stahujeme. je tu riadny neporiadok :angry:
17. nov 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rodina byva priamo v RS? :slight_smile: ktovie mozno aj poznam?v akom su veku ti bratranci? :wink: aj mne tam byva sesternica s rodinkou a mnoho znamych :wink:
17. nov 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden ma 32 a druhy 30 Patrik a Peter juuuj ci by som ich rada videla
ked som bola mala casto sme tam chodili a hlavne na prazdniny na muran,strasne ma to laka tam opat zavitat, ked mala trochu vyrastie urcite tam pojdeme :sweat_smile:
17. nov 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to treba ,urobite si vyletik :slight_smile: no ktovie,su v nasom veku tak aj je mozne ze pozname... :wink:

ja som mala spoluziacku z KN na strednej..ona vedela tiez po madarsky ktrovie co je snou :wink:
17. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt???aky je svet maly hehe mozno zas ja poznam tvoju spoluziacku :wink: :slight_smile:

no idem lebo mala sa budi a kolac mi v trube prihori :grinning:
17. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no na dnes sme koncili s balenim veci, uz mi ide chrbat od bolesti ani neviem ...leszakadni :grinning: javascript:addEmoticon(':confused:','vBody')
javascript:addEmoticon(':confused:','vBody'):grinning:

zajtra asi pokracujeme s vecami do kuchyne, kolacik dobru domacu, to by som si aj ja dala, wighy :wink:

ale to už asi v novom byte, v takom neporiadku co tu je teraz, same krabice, nic nenajdem, a ani nemam na to naladu,
17. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
sziasztoooook

gabi poslem ti ???este kusok ostal :grinning:
18. nov 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj to by bolo aj dobre, ale aj tak mam vela sladkeho, doteraz som pribrala 13 kg.nie je to vela, ale pre mna uz hej, a este mam mesiac a pol, no teraz povedala gyn. ze prvy termin mam 4ho januara, jaj nech uz to mam zasebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok lányok :dizzy_face: co nove, :slight_smile:
19. nov 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helóka csajokl!

Hogy smint? Csillus, szióka!

Wighy, svet je malý, aj ja pochádzam od KN, hoci už som dlhšie v BA... Ale vždy sa rada vraciam domov...:slight_smile:
19. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok.....ja som z vychodu, najde sa este niekto ? :frowning2:
19. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som bola na madarsko slovenskej svadbe v komarne a bolo uplne super, kamaratka zo ziliny si brala "madara" z komarna, musim povedat, ze to bola super svadba, zenichovi hostia sa snazili hovorit po slovensky a mi sme sa ucili madarsky, v lete sa chystame do madarska na dovolenku, tak ak tu hodite do placu nejake slovicka aby som sa poducila budem velmi rada :wink:
19. nov 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerena mizujs?hogy vagy? :slight_smile:
suzikám hani hogy vagy? :slight_smile: jonatanka neboj nieake slovicka sa naucis :wink:
19. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sziasztok :slight_smile:

gondoltam kicsit felfrisitem a témát és irok vmit mert már rég nem irt senki :slight_smile:

gabi és a többi csajok merre vagytok?hogy vagytok, :slight_smile: :dizzy_face:
25. nov 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby...naucte ma nieco "ext madarske" :grinning: :wink:
...mangel je z 1/2 "madar"...ale nevie ani ceknut....tak si ho aspon ja doberam "seretlek" :grinning: :grinning: :grinning:

...frazu typu..."ker mi dere tvar"...je uz otrepana :sweat_smile:
25. nov 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gerena ja ale neviem madarský ani mäkké f. ale rada by som sa niečo naučiť. v robote by sa mi po MD zišlo. :wink:
25. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi a č ota kLajoš Gulamiházi :grinning:
25. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, založme klub budúcomaďarskohovoriacich mamičiek :grinning: :grinning: :grinning: . ja som bola ako decko v ozdravovni a tam boli dve maďarky a iba ja som sa s nmi kamarátila a normálne som sa trochu naučila maďarsky. no ale potom som zabudla :confounded:
25. nov 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok