• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko - maďarský pokec

22. septembra 2016 
...baby...nepoznate mailovu adresu na sudruha Slotu???? :sweat_smile:
...poslala by som odkaz v zneni...z ktoreho by dostal porazku :grinning:

....Milujem madarov :wink: :wink: :wink:
....a to som dokonca stredoslovak ako vysity...a priamo zo strediska Matice Slovenskej :grinning: :grinning: :grinning:

...no co sudruj Slota???.....naordinujete mi "protilatky" proti tejto laskyplnej uxylke???? :sweat_smile: :grinning:
25. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj madari su ludia taki isti ako slovaci a neviem preco slota uraza madarov ved aj on mal madarku zenu mozno ze preto lebo ju nenal rad ? ja som napoli mad _a napoli slov.ale je to to iste aj z romami ze ich stale urazaju apritom su aj medzi bielimi taki ako romi no nie? dobri aj zli :unamused: :dizzy_face:
26. nov 2008 o 08:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!Prajem tejto téme dlhý život.Pochádzam z RS z rodiny otec madar /nevedela som ani ceknúť po madarsky kým som nezačala robiť/ mama slovenka.Neviemsíce pravopis ale čítať viem a dohovorím sa.Dúfam ,že téma nebude nikomu vadiť,lebo kto má výhrady voči istej národnosti nech sem nejde. :sweat_smile:
26. nov 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile: Sziasztok lányok :slight_smile:

kocurik én is az RS járásból való vagyok,én is szlovák iskolákba jártam,irni és olvasni az öcsémtől tanultam mert ő már magyar iskolákba járt.de örülök hogy megtanultam.én és az öcsém sem veszünk el mert mindketten tudunk szlovákul is ráadasul ő most Csehorszagban dolgozik és nincs problémája a nyelvel :slight_smile:

zdravim ostatne kocky-üdvözlöm a töbieket :slight_smile:
26. nov 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
szia Csilla! ja som sa naučila v robote ,mala som čisto madarský kolektív,akurát jedna kolegyňa rozumela ale nehovorila a kedže väčšina rodiny sú madari,tak som sa naučila ale radšej nepíšem lebo ani mne sa nepáči ked niekto spotvorí slovenčinu tak to nerobím ani ja. :wink: aj rodinné sms-ky vypadajú tak,že kmotra píše madarsky ja odpovedám slovensky a čo je hlavné dohodneme sa. :grinning:
26. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! aj ja sa k vam pridavam: MM je tiez slovak - mantak (tak ze my sme uz ako keby europska unia :grinning: :grinning: ) a akurat vcera som sa tak zasmiala, lebo my sa tiez niekedy rozpravame ako keby sme boli z marsu no proste sranda(ale samozrejme len zo srandy).... a vcera ako sa rozpraval s kolegom zrazu pocujem ze " jo " ja hned vybuch smiechu....tak ze sa to uz prenasa aj do roboty, neviem sice ci mu kolega rozumel ale ja som sa zasmiala.....
a este ked mi MM povie ze by bol rad keby som mu upiekla "zserbő" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no sranda a ten prizvuk :grinning:
26. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam , no veru, ževró by som si dala aj ja.... Strýko mi ho vždy piekol, mňaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím,že či slovak či madar chute máme rovnaké. :grinning:
26. nov 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja pochádzam z okresu DS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno,ja to beriemtak všeobecne.nepoznám nikoho nech je čo kolvek aby povedal,že nezje to alebo ono len preto ,lebo je to jedlo inej národnosti. :sweat_smile: to by k nám ani čina nedorazila.ako nadávame na nich občas hlavne ked sa rozpadne nový tovar :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat madari to maju trosku stiplave :grinning: expertka ja som na tom ako ty,zo strediska MS a madara za muza :grinning:
26. nov 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka no ja som mad. ale stiplave nemam rada, ale na druhej strane temperamentna som dost :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: niekedy toje aj na skodu :sweat_smile:
26. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni tak to ja som mala byt asi madarka :grinning: ,lebo temperamentna som az moc,moj manzel len tak tichucko v ustrani :grinning: ale rozumieme si,dokonca pokecam aj s ludmi co nevedia vobec po slovensky,daco uz rozumiem aj ked napisat by som to netrufla
26. nov 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka no to hej :grinning: :grinning: :grinning: my si navzajom aj nadavame zo srandy ja jemu ty mantak jeden chod do nemecka a on mne ty madar jeden chod do madarska takze si robime srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak aj p. Slota madari za Dunaj... :grinning:
26. nov 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula no zserbó je mnamky..niekedy musim upiect a pozvem vas,jo??????? :grinning:

jasne kocurik to je jedno akou recou len nech sa dohodnete :slight_smile:

evy u nas je to tiez tak ze som dost temperamentna a tiez lubim stiplave :grinning: moj muzik nelubi stiplave :sweat_smile:

sziasztok mindenki-vsetci :slight_smile:
26. nov 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slota je preto nahnevany lebo prvu zenu mal od nas 7 km cize madarku :grinning: :grinning: :grinning: a asi sa nepohodli
26. nov 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy szia hogy vagy? :slight_smile: :wink:
26. nov 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ujde to :wink:
26. nov 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ty mi rozumies evy,ze :grinning: kedy ides toho pstruha pripravit?kolko ich mate? :wink:
26. nov 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 ale jeden je taky vacsi,csilla asi v sobotu
26. nov 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak to mate fajne..potom sa pochval ako chutilo :slight_smile: asi ked pojdem do KE tak si kupit dalsie-2 nove diely kniziek RZ,su tam suprove recepty :dizzy_face:
26. nov 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich uz nemam kde davat,mam ich 10 a sekla som s tym :wink:
26. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, OK.... aj ja mám recep, len sa mi stým nechce babrať, ja neviem vaľkať cesto na štvorec :sweat_smile:
26. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslis evy ze si sa sekla? :sweat_smile: ja by som potrebovala nejaku drevenu policku kde si vsetky knizky vylozim,bo takto su v skrini :sweat_smile:

monik ani ja moc nemusim valkane cesto,radsej robim take s kremom :grinning: ale linzerky mame radi :slight_smile: inac neviete baby ako sa da to strojcekove pecivo robit?da sa dokupit k masovemu mlynceku nejaky nadstavec alebo ako?chcela by som tie keksiky urobit... :slight_smile:
26. nov 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla, môj švagor kúpil takú akoby pištoľ, tam dáš cesto ,má to rôzne nadstavce a le ntak tlačíš na piest a dávaš rovno na plech :wink:
26. nov 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. nov 2008 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem monik,pojdem sa spytat do obchodiku urcite mi ukazu ...nejaku pistol by som brala... :grinning:

uz mas naplanovane co budes piect-varit na vianoce alebo este to ma cas?budete doma alebo pojdete na navstevy? :slight_smile:
26. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ze nedostanem u nas v obchode,tak si objednam cez net :wink: dobre to vyzera :slight_smile:
26. nov 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csilla ze uz nekupujem :wink:
26. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok