hiro
autor
10. dec 2022

Ako pozeram prehodilo sa poradie, otazky som daval odspodu 🙂

moonlight1210
10. dec 2022

😁😁😁

Tiez sa s nim hram aktualne. Ibaze ja som ho tlacila do toho, aby mi povedal, ci sa sam vnima a ako sa vnima.

martul
10. dec 2022

Som rada, že nič závažnejšie ťa netrápi, ako takého sprostosti

hiro
autor
10. dec 2022

@martul 🙂 To je umela inteligencia ktora pojedla vsetku mudrost sveta. Ja viem ze by ju bolo vhodne zatazit otazkami ako odstranit svetovu chudobu a nastolit vecny mier ale mna odmala napriklad zaujimalo nielen ci smrdia ale aj ci cikaju 🙂

martul
10. dec 2022

@hiro to je super, tak sa zaujímaj ďalej.

annm81
10. dec 2022

@hiro Smrdia, cikajú, odvážajú mŕtvych súputníkov na cintorín.. Keď už nič iné, tak teraz by sa polovica hlúpych otázok na rôznych fórach mohla položiť podobnej sieti a naše vnúčatá sa na skratku UTFG budú pozerať ako naše deti na diskety...

moonlight1210
10. dec 2022

@hiro ma sice obrovske len obmedzene, uzavrete zdroje informacii (dat). Nie je pripijena na internet. A taketo predpovede ti neda. Uz som to s nou rozoberala. Ani k politike sa nechce velmi vyjadrivat. V zmysle: mam vlastny nazor.

jumama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hiro
autor
10. dec 2022

@annm81 "cikajú" - zda sa ze nie 🙂

moonlight1210
10. dec 2022

@jumama ja som s nou riesila vypocty vzorcov v matematike. Pri jednom sa zasekla a musela som ju spustit znova.
Inak bolo zaujimave, ako niekedy z mojho pohladu jednoduchsi vypocet dokaze vies trochu komplikovanou cestou (medzikroky), kedze ich ukazuje a komentuje vsetky. Celkom zaujimavy pohlad, ako “mysli”.

Tiez ma pobavila, ako spociatku odpovedala pomaly, zasekavala sa uprostred viet. A ked uz pochopila, co je pre mna tema konverzacie, tempo odpovedi sa prudko zrychlilo. Podiskutovali sme si i tomto, aj mi to potvrdila. Ze ma uz “odhadla”.

Teraz ju zas skusam zmiast. 🙂

Inak tie obrazky su pekne. Ten s modrym gaucom ma taky Dalí-vibe.

hiro
autor
11. dec 2022

@moonlight1210 Veru nie je to uplne zle v tej matematike 🙂