Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

evitkamalicka
10. nov 2008

gratulujem hori 😵

giovannajana
11. nov 2008

hop 😉

evitkamalicka
11. nov 2008

ahojte...akurat sme dosli z prechadzky

giovannajana
11. nov 2008

ahoj evi 🙂 Ako je u vás? U nás sa už ochladzuje

evitkamalicka
11. nov 2008

aj u nas je uz chladnejsie, ale krasne svietilo slniecko

giovannajana
11. nov 2008

hmmm, aj ja by som šla na takú prechádzku 😵

giovannajana
11. nov 2008

ináč Adamko poslúcha?

evitkamalicka
11. nov 2008

gio ved mozes ist s Alenkou

evitkamalicka
11. nov 2008

aspon zatial kym nie je druhe

evitkamalicka
11. nov 2008

Adamko poslucha, este spi v kociku

giovannajana
11. nov 2008

kým mi sa dostaneme zo škôlky, už sa stmieva ☹ Tak si to vychutnávame aspoň pomalou chôdzou 😉 Ale v nedeľu sme boli v lese 🙂

meusicka
11. nov 2008

ahojte zienky 🙂

vy aspon uz mate dovod ist na prechadzku. ja keby som si vysla von, tak u nas na dedine a este kde ma nikto nepozna, tak vas tak ocumia, ze si mozete rovno robit tu vodu so zapalkami 😝 a este k tomu tehotna a nevedie kto to je 😝 😝

horajde blahozelam a prajem hlavne vela zdravicka. inac sa mi paci, ako sa dopracovali k zuzanke 😀 cez Barborku a Dominiku 😉

giovannajana
11. nov 2008

ahoj meusik 🙂 Tvoja malá bude mať meniny na narodeniny mojej 🙂

meusicka
11. nov 2008

giovka... ak to bude babulka 🙂 dufam, ze mi nezacneme este streckovat s menami, lebo by som nevedela, ake vybrat na ktorom by sme sa zase obaja zhodli 😝

giovannajana
11. nov 2008

myslíš, že sa z nej ešte vykľube jeden prštek ? 😀 😀 😀 Meno ste (aspoň podľa mňa) vybrali pekné 😉 Reaguje naň? Moja reagovala na svoje meno a to sme nevedeli, čo to bude. Keď som zavolala Jarko, tak nič a keď Alenka, kopla ma 😀

meusicka
11. nov 2008

gio... to som este neskusala, ci reaguje, ale vlastne ci este narastie pipik alebo nie, iste to bude aj tak az po porode 😀 boze, uz sa nan zacat psychicky pripravovat 😝

giovannajana
11. nov 2008

neboj, jedno je isté ..... narodí sa 🙂 Teraz som už hrdinka po 4,5 roku 😀 ale ani mne nebolo všetko jedno 😉

meusicka
11. nov 2008

gio... ja by som najradsej vsetko pretrpela v nejakom deliriu 😝 bojim sa aj toho zastrihu ☹

alex
12. nov 2008

Ahojte dievčatá, pusúvam nás hore 😉

dara9402
12. nov 2008

aj ja🙂))))))))))))

giovannajana
13. nov 2008

😉

dasena
13. nov 2008

Ahojte kocky ani by ste neverili ako ma teraz nasrala spoluziacka zo strednej cez net.Ked ju chytim za vlasy asi jej aj ublizim 😠
Ako spoluziaci mame svoju stranku a tam si piseme vselico,V jednom kuse vypisuje ako sa ma a co jej drobec v brusku a kolko krat ju kopol a tak dalej,uz som to dalej nemohla citat,urcite aj vas mile snazilky by trapilo ked sa snazite ako diva o babo a napisete jej cez mail ze to nieje tam vhodne take veci vypisovat aj koli mne ale aj koli spoluziacke ktora prisla o babo asi v piatom mesiaci.No uznajte nenahnevali by ste sa ked vam ta krava este povie ze ste jej napisali taku HLUPOST? 😠 krava jedna

alex
13. nov 2008

Ahoj dasena, teba som sto rokov nečítala 🙂

No na jednej strane ju chápem, že sa teší z bábätka, ale na druhej strane by mohla brať trošku ohľad, keď nie na teba, tak aspoň na tú spolužiačku.

dasena
13. nov 2008

ved ja som jej napisala ze jej to prajem a je to pravda ale ved predsa existuje taketo forum kde sa moze vytesovat od rana do vecera,neviem asi som sebecka ale uz je to na mna dost,keby to vypisovala viacerim osobam ale vzdy to patri len jednej:Co povies na meno Adamko mne sa paci a vies ako kope?tak do haja ked jej to chcem napisat sadnem za mailovu adresu a pisem jej aj o tom ako plodila to dieta.Prepac Alexik ale tak ma nahnevala ze ma ide rozpucit.Vies ono je to v tom ze ona nikdy nebola stredobodom pozornosti,ucila sa fajn ale ako taka siva myska.Mam pocit ze si to teraz vynahradza ☹

dasena
13. nov 2008

No vidis alex necitas ma sto rokov ale ako to hned roztocim 😀

alex
13. nov 2008

nuž, tak ľudia sú všelijaký. Ona si nevie, aké to je každý mesiac čakať a sklamať sa, preto sa neviem vžiť do tvojej kože.
Kašli na ňu, čo sa budeš zbytočne rozčulovať 😉

giovannajana
14. nov 2008

😵 😝

karamelinka
14. nov 2008

ahojte kocky ako sa mate????

alex
14. nov 2008

ahojte 🙂

Karamelinka u nás všetko po starom, ale ty máš určite veselo 🙂 Eriček poslúcha?

karamelinka
14. nov 2008

alex no my mame veru veselo uz je lepsie ale do teraz bol ako certik..uz je dobry tak sa tesime...a viac si to mozme uzivat