Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

dara9402
16. dec 2008

no tak nech uz je 29 budete mat uzastny zaciatok noveho roku 🙂 len na seba davaj veeelky pozor a vsetko predvianocne upratovanie a varenie nechaj na muzika

scarlette
16. dec 2008

varit a piect budeme spolu a take velke upratovanie uz bolo, muz ma od soboty volno az do 7meho januara takze upratovat - vysavat, umyvat podlahu a umyt wc a kupelnu to bude jeho praca... musim povedat ze ma velmi velmi setri, od stvrtku som 2x umyla riad, iba zopar tanierov

scarlette
16. dec 2008

inak dari hod par virusov 😅

dara9402
16. dec 2008

jasne hned 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

paaaci sa a dobru chut 😀

dara9402
16. dec 2008

zlaty muzik ze sa o teba tak stara 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alex
16. dec 2008

scar držím moc prsty, nech to výjde!

ja som sa práve vrátila od zubárky 😀

scarlette
16. dec 2008

darus dakujem papkam a dufam ze si aj alex dala z tejto davky 😀
a muzik sa stara rad ale tiez prichadza z prace teraz odpaleny, robia iba do piatku a este dokoncuje nejaky projekt...tak ho moc nezatazujem lebo jedine z coho nemam kyselinu velku je chlebik z maslom a pri tomto jedle toho teda vela nenaspinim...

alex co preventivka? ja som bola pred 2tyzdnami a davali mi aj kamen dole... som povedala ze radsej budem chodit kazdy mesiac na gyndu ako si davat robit toto 😅 tak sa len zubar zasmial

chruminka
24. dec 2008

snazilkam prajem krasne a pokojne vianoce , zdravy a uspesny novy rok 2009 nech buduci rok o takomto case mame vsetky najkrajsie vianoce 😵

giovannajana
24. dec 2008

Zvončeky už zvonia
a ihličie vonia,
svetlo sviečok mihotavé,
Vianoce k nám prišli práve.

Preto sviatky krásne majte,
v pohode ich prežívajte. 😉

alex
24. dec 2008

Veselé Vianoce prichádzam priať, aby človek človeka vždy mal rád,
aby sa navzájom milovali a všade lásku rozdávali.
Krásne Vianoce všetkým snažilkám, maminkám a detičkám prajem!
A v novom roku nech nám to už výjde 😉

mirip
24. dec 2008

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, pokoj, radosť, dobrú voľu a nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku, nech Vám stojí popri boku. Krásne Vianoce 😉

vejinka
25. dec 2008

ahojte kocky..100rokov som tu nebola..ako sa mi mate??? 😉

vejinka
25. dec 2008

pozeram ze dara ide uz do finale...nooo darka drzim silno palceky aby vsetko dobre dopadlo...a nasledne potom vela zdravicka a mliecka pre drobciatko...to uz ani pravda nieje ze nas maly bol maly..ako rychlo to letiiii

meus aj tebe prajem to iste... 😉

egy aj na teba myslim neboj...samozrejme plati to aj pre teba 😉

ostatnym kockam ...prajem aby rok 2009 bol pre vas ovela uspesnejsi ako rok 2008 a samozrejme vela novych babetiek prajem dievcata 😉

vejinka
25. dec 2008

scar pekne oddychuj a papaj zdravo nech drobcek rastie...a to co som písala vyssie plati aj pre teba

a to najhlavnejsie kocky ziaaaaaaaadne stresy a nervicky maaaary christmas!!!! 😉

vejinka
25. dec 2008

dievcata na ktore som zabudla prepacte mi ..ale vsetkym tehulkam aj netehulkam prajem len to naj 😉

vejinka
29. dec 2008

kde ste vsetky?

alex
29. dec 2008

veji tu som 🙂

ika1974
29. dec 2008

ahojte dievcata,som tu nova a uplne nahodou,ale za to s rovnakymi problemami ako Vy vsetky.Co znamena ta 22

alex
29. dec 2008

ika, tak to je už 22. snažilkovská téma v poradí. Ja som začínala v 11. a tá bola vo februári 2007, no dlho som tu 😅

ika1974
29. dec 2008

Dakujem za odpoved,alex.Od februara si tu a snazis sa otehotniet?Ja som uz 10 rokov vydata a stale nic

alex
29. dec 2008

no snažíme sa už asi 4 roky, ale intenzívne skoro dva roky a rok aj štvrť už aj s lekárom riešime.
No to je dosť. A viete kde je problém?

ika1974
29. dec 2008

Problem je vo mne.Mam za sebou 3 IVF a nic.Lutujem len ze 2x som bola v Iscare,tam to bolo uplne na prd.Treti krat som bola v heliose,to je nieco uplne ine.

alex
29. dec 2008

fuuuha, tak to je mi ľúto. A teraz plánujete ešte IVF?

ika1974
29. dec 2008

vies co teraz chodim k jednej homeopaticke a ta mi dost pomaha aj po psychickej stranke.A ta mi povedala ze ak mi ona nepomoze otehotniet prirodzenou cestou tak ma aspon pripravi na umele.Ale stale tvrdi ze to bude v poriadku.No co mam robit uz jej len verim.Ma vysledky a dobre

evitkamalicka
29. dec 2008

ahoj babulky...ako sa mate? ako sviatkujete?

alex
29. dec 2008

ika držím palce. A veľký problém máte?

Evit celkom fajn, aj keď už dnes som bola v práci. A čo vy?

evitkamalicka
29. dec 2008

alexik my super, muzik ma celozavodnu od 17.12.-5.1. takze si to uzivame

alex
29. dec 2008

juj tak vám je super. A čo priniesol Adamkovi Ježiško?

ika1974
29. dec 2008

alex prepac musim koncit ale urcite sa tu ukazem,lebo ako tak pozeram ste tu vsetko spriaznene duse.paa

evitkamalicka
29. dec 2008

Adamko dostal dost veci na oblecenie, psika hovoriaceho a hovoriacu knizku od Fisher Price, auticka, hraciu deku