Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

chruminka
16. jan 2009

meus nasa ma tiez rada igelitky tesco tasky idu najviac 😀 a aj papierova ikea 😎 ,ale nosit sa v tom neda vzdy vyskoci ale najviac idu krabice...a pred detmi sa schova a potom ich z ukrytu sleduje,ale neodvazi sa vyjst az ked nebezpecenstvo 😀 pominie...potom je frajerka
babule ja som dnes bola u kamosky (skorosvagriny ☹ ) ma 7 tyzdnoveho Matuska ten je taky krasnucky...som si ho popestovala aj pokocikovala...a cely cas sa usmieval a plakal len cca 2-3 min. co sa kamoska cudovala,lebo sa mi pred tyzdnom stazovala,ze je neposlusny ...ked nespi tak place....no ale dnes ze mal ukazkovy den ako este nikdy!...som sa smiala,ze vsak tusil,ze ho dojdem pozriet 😉
babatka su tak nadherne 😵

evitkamalicka
17. jan 2009

meusik my sa mame super len sme poslednych par dni nervoznejsi, mam podozrenie ze sa nam zacinaju dole tlacit zubky....veru leti to strasne rychlo...a ty ako? este si cela?

meusicka
17. jan 2009

chrumi... tie macky su proste podarene zvierata. kopec srandy s nimi clovek ma a i ked potom ked je na ceste mimi, tak na vas kazdy zacne robit bububu 😝

evitka... este sme kinderko, a vraj potiahneme aspon do 40tt. ja uz by som bola rada po, ale to uz asi kazda mamina v tomto stadiu. lenze potom zase si uvedomim ako rychlo ten cas leti a si spomeniem na to, ako sme sa tu rozkecavali v snazilkach, ty, vejinka, horajda, kaboc, silwietta atd a to uz ste vsetky mamicky 😀 a ked este v niektorej teme vidim niekoho znamezo zo snaziliek, ze uz caka, vid, egy, rybca 🙂 tak mi to pride take divne. a si poviem, ved este vydrzime troska, len to brusino uz fajne tazi, a som v poslednom case taka citliva. hned mi je do placu 😝 ale to asi prejde. nasa mala si asi mysli, ze este si da nacas aby som si mohla robit tie masaze hradze, ze mozno zaberu 😀 a aj malinik pijeme, len neviem, ci niektora z bab mala s tymito metodami uspech 😅

a to Adamkovi uz nejak skoro sa hlasia zubky, nie?? moje krstna ma uz 7mesiacov a teraz sa mu len zacinaju tlacit. a co kolienko, uz ho ma v poriadku dufam. inac balite este nasiroko??? uz asi nie, vsak??

ja som sa akurat vcera este dozasobila plienkami velkosti 2. som zvedava aku budeme mat spotrebu. 🙂

annavi
19. jan 2009

ahojte babulky moje..tak ako sa mi mavate??co nove???

evitkamalicka
19. jan 2009

ann servus...ty sa pochval?

annavi
19. jan 2009

jaaaj...no pomalinky pomalinky.............

govinda
19. jan 2009

ahoj annavi 🙂

meusicka
19. jan 2009

ahojte babule 🙂

annavi... no to je dobre, ved vies, ze pomaly dalej zajdes 😉

chruminka
19. jan 2009

ahojte kde ste kto?

vejinka
19. jan 2009

ahojte dievcata meus mas to za par 😉

annavi
20. jan 2009

krasne ranko babulky 😎

scarlette
20. jan 2009

annavi ahoj, ty nemozes spavat? 😀 😎 ale nie vtipkujem 😉

mirip
20. jan 2009

myslím že aj v tejto téme nás snažiliek ostalo velmi málo 😔

scarlette
20. jan 2009

miri svata pravda

mirip
20. jan 2009

ved kto, ty scar, ja, cukruska, jerryjanka, chruminka, freyadee a annavi a to je všetko 😔

anjelinka
20. jan 2009

ahojte babenky.

mirka, zabudla si na mna, na alex, na giovku...

scarlette
20. jan 2009

anjeli len vies povacsinou tu uz snazilky ani nevidiet... ☹
a idem este najst ruzoveho slonika 😉

mirip
20. jan 2009

ešte google a susy82 ak už oni nie sú tehule

evitkamalicka
20. jan 2009

ahoj kocky

scarlette
20. jan 2009

ahoj evitka

evitkamalicka
20. jan 2009

ako sa mate? co mate nove?

egyptanka
20. jan 2009

ahoj evitka, ahoj scar .... ako sa dari?

evitkamalicka
20. jan 2009

egy servus ako sa citis skoro mamina? my sa mame fajn, Adamko rastie ako z vody a zacinaju nam ist dolne zubky obidva naraz, tak sa troska trapime

nellie_
20. jan 2009

ahojte babenky... 😉 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

evitkamalicka
20. jan 2009

nellie ahoj

nellie_
20. jan 2009

aj na mna ste zabudli.... ☹

scarlette
20. jan 2009

egy caves,,ako rasties?
evit ja sa mam relativne super a nove nie je nic..
nellie ahoj 🙂

nellie_
20. jan 2009

ale viem nechodievam do tejto temy tak vam to prepačim... 😀 😀 😀 😀

no my sa trapime nadalej v snazilkovani...v novembri som bola na laparke a teraz sme prvy cyklus co sa snazime po nej...tak som zvedava... 😔 😔

egyptanka
20. jan 2009

evitka, scar nooo pomalicky ale iste rastieme, ked som bola minuly tyzden u doktora tak malicka mala 1,25 kg. Je zdrava ako repa, ja tiez. Ce vikend sme malovali detsku izbu, uz len poskladat postielku a prebalovaci pult. Jedine co este nemame je kocik.

nellie_
20. jan 2009

evitka vau ze adamkovi idu zuby...chuda male tak uz zaziva tie blbe bolesti... 😖