Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

chruminka
30. jan 2009

dakujeme 🙂

chruminka
5. feb 2009

snazilky to tu nejako zanedbavaju ☹

alex
5. feb 2009

ahoj chrumi 🙂

scarlette
5. feb 2009

caute kocandy 😀

chruminka
5. feb 2009

ahojte ste tu dakto?

vejinka
6. feb 2009

meus...ako? uz mas ? 😉

vejinka
6. feb 2009

ja som ale nevychovana...ahojte dievcata 😉

mirip
6. feb 2009

ahoj veji 😉

vejinka
7. feb 2009

ahoj mirip 😉

vejinka
7. feb 2009

mirip..ako sa mi mas? co nove? a tak 😉

chruminka
11. feb 2009

ahojte,neviete dakto niekto nieco o giovane?

mirip
11. feb 2009

ahoj chrumík nie ja neviem, dávno tu nebola a aj freyadee tu nebola ale s nou som hovorila tá je vporiadku

sveva
12. feb 2009

ahojte baby tak ako sa máte?

meusicka
26. feb 2009

ahojte baby nejak som sa nestihala prihlasit, ale teraz v rychlosti podavam hlasenie. 😉

1.2.2009 sa nam o 22.50 narodila nasa dcerka Bianca s mierami 3090g a 50cm. porod som mala velmi dlhy a tazky, iba 30hod, ale potom bola mala na svete na 4 zatlacenia. uz si ale ani nespominam po tolkych hodinach bolesti ani na to kedy sa dostala von, len ako mi ju Dr. ukazala. bol to naozaj maly urevany zazrak a kazdej z vas snazilky prajem aby ste to co najskor zazili aj vy. ta bolest sa predycha a ono to naozaj stoji za to, i ked v tych bolestiach myslite uz na vselico mozne, vratane toho, ze zabijete manzela, ktory vas odhovoril od epiduralky 😝
prve 2 tyzdne som bola u rodicov a nemala som pristup na net, takze som nemohla napisat i ked casu som mala podstatne vac ako teraz. uz sme doma a ja nic nestiiiham 😝 dokonca ani na WCko poriadne nechodim.
mala je dobre babatko, pekne papa a aj spinka dobre, ale to hlavne v noci, cez den sa jej veru velmi nechce spat. stale len kuka ako myska z muky. aj teraz som na nete len preto lebo som jej pustala uspavanku. nastastie jej to este zabera. hmmm a potrpi si na klasiku Canon od Pachelbela. kto by to bol povedal, asi bude nejaka umelkyna.
ked budem mat cas, tak sa vam este ozvem, ale zatial len tolko, majte sa krasne a pozdravujem kazdeho.
a fotecku tiez potom prilozim nejaku, ale zatial mam v PC len taku upne po porode a tam manzel pofotil aj vselico ine okrem Bianci, eee chapete ako to myslim 😅 😉

cukruska1920
26. feb 2009

ahoj meus.. gratulujem k malinkej.... ti poviem ze pekne velka... booozinku ze 30 hodin.... 😝 ale podstatne je ze ste obe v poriadku...tak nech vam pekne rastie do krasy .... 😵 😵

alex
26. feb 2009

meuška z celého srdiečka gratulujem, hlavne aby ste boli zdravučké obe a aj tato! 😵

scarlette
27. feb 2009

meus gratulujem 😵 😵 😵

vejinka
27. feb 2009

meus...waw gratulujeeeeeeeeeeeem
to teda muselo byt tazke ze 30 hodin..ja som odrodila za 10 minut..no ale cisarom 😒

vejinka
27. feb 2009

a my mame dnes pol roka 😉

luko
27. feb 2009

meus...gratulujem 😵 😵 😵

jerryjanka
27. feb 2009

ahoj luko tak si sa pridala do radu snažiliek?

luko
27. feb 2009

jerry ani nie, chodila som tu davno davno, ale pred svadbou sme dali stop, lebo som nechcela sa vydavat tehu a teraz nejako manzel workoholiciiiii, takze sa k tomu nemozem nejak dostat ☹
ale vsetky kocky vyssie pozdravujeeeeeem 😵
drzkam palce aj tebe 😉

jerryjanka
27. feb 2009

no ked vidim snž pri mene 🙂

luko
27. feb 2009

jej...vidis, som si to ani nezmenila...no vsak keby nahodou sa pritrafilo 😀 v podstate to moze ostat 😀

jerryjanka
27. feb 2009

jaj tak super- ved uvidiš - držim palce

scarlette
28. feb 2009

luko, jerry ahojte 😉

vejinka
1. mar 2009

ahojte..jerry nazdar moja...ako sa ti dari??

luko ty si mi nejaka povedoma...nechodila si sem predtym? 😉

luko
2. mar 2009

vejinka, ano, este ked si snazilkovala 😉 a ja som planovala snazilkovat, len potom do tohos vadba, tak prestafka a nejak sa nam predlzila, mas krasneho synceka 😉

vejinka
3. mar 2009

luko dakujem..aj tebe sa podari coskoro 😉

scarlette
3. mar 2009

ahojte kocky,
tak vyslo to aj nam 🙂