Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

mirip
10. dec 2009

ahoj katy, vitaj aj teba tu dávno nebolo vidieť, ja síce snažilka "ešte" nie som 😀 ešte som ani na kontrole po šestonedelí nebola ale hádam cez leto.........lebo ked si pomyslím že ak budeme čakať zase 4roky ako na malú tak už aby sme začali 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

jeeej ahoj kocky

katy drzim palce

mirip ako sa mate? malicka poslucha?

katy2
10. dec 2009

Miri, gratulujem k malinkej 😵 Uz je aka velka... Strasne to uteka.... 🙂
evit, dakujem 🙂

silwietta
10. dec 2009

jej katy, to je super, bude drzat palceky...

a veru formujeme sa tu znova stara partia 😎

meusicka
10. dec 2009

ahojte, tak vidim, ze fakt stara parta a sa nestiham cudovat, ze kolke chcete dalsie babo tak skoro 🙂

no ja este snazit nebudem, ale asi vas budem sledovat nech som v obraze 😝

evitkamalicka
10. dec 2009

meusik verim, ze aj ty sa coskoro pridas

meusicka
10. dec 2009

😀 este sa uvidi. mne sa furt pripomyna ta jazva po nastrihu a tak skoro po dalsej netuzim 🙄

evitkamalicka
10. dec 2009

ale no sak pre babo sa obetujes nie?

meusicka
10. dec 2009

urcite hej, ale este pockame troska.

evitkamalicka
10. dec 2009

jasne casu dost, kazdy si to musi zariadit podla seba

vejinka
11. dec 2009

ahojtte kocendy..silwi neberiem tiadne vitaminy..teda len sumyvy celaskon koli prevencii chripky..inak nic a furt kojim 4 krat cez den a nespocetne vela krat v noci ale tak verim ze kojenie na plodnost nema vplyv aj doktor povedal ze su to len famy...a ze kludne mozem byt tehula len potom ako mi potvrdi tehu tak mam prestat kojit aby malemu sa moc hormonov do mlika nedostalo lebo by vraj zozenstel 😅 tak dufam ze to nebdue dlho trvat a ked dobre znasa sunar tak neni problem...len sa bojim ako to zvladnem prestat kojit 😔

silwietta
11. dec 2009

veji ja kojim v podstate len prilezitostne, tak cca 2-3x za den, niekedy len raz, ale UM pije Misko 3x denne, takze to sa nebojim, uz je navyknuty... ale prestat kojit uplne nejak nechcem, som rada, ze este stale mam mlieko a ked treba tak ho mozem ukludnit, alebo uspat, alebo mu uhasit akutny smad ak nemam po ruke nic sebou...

mirip
11. dec 2009

ahojte hej evit poslúcha posledné dni sa napapá, ju prebalím a spí do nedávna nás trápili koliky tak to bolo stále len o plači minulý týždeň sme boli prepichovať ušká a tri dni bola nervozna potom a sa strhávala aj zo spania ale už sa to ukludnilo a už si aj hrkúta 😀 má na postielke taký mesiačik a ten je v kurze ved to poznáte potiahne sa za šnúruku a ono to hrá kým šnúrka nevyjde spať hore a stále pozerá nan sa šklabí a reční mu a ked prestane hrať tak sa zamračí, natrčí peru a reční teda asi sa s nim vadí prečo prestal, no máme šou z mužom, posledné dni máme televízny proglam pri pohlade do postielky na nu 😵 😵 😵 😵

silwietta
13. dec 2009

veji, tak ako, mas nejake priznaky?

silwietta
14. dec 2009

katy a ty kedy necakas mrchu?

silwietta
15. dec 2009

baby, no halooooo

evitkamalicka
15. dec 2009

haloooooooooooo 😀

katy2
15. dec 2009

Ahojte 🙂
Silwi, okolo 19.12. 😉 Ale velku nadej si nerobim... I ked sme sa presne trafili do ovu 😉 Uvidime... inak by to bol nadherny vianocny darcek 😵
Pozdravujem vsetky 🙂

evitkamalicka
15. dec 2009

katy tak drzim palceky

katy2
15. dec 2009

evit, dakujem 🙂
a ty sa ako citis? 😵

evitkamalicka
15. dec 2009

ja super, ako keby som ani nebola tehu az na obcasne strajkovanie zaludku ked je prazdy, ale zatial negrcam

katy2
15. dec 2009

Tesim sa s tebou. A drzim palce, aby to tak zostalo aj nadalej 🙂 A adamko co robka?

evitkamalicka
15. dec 2009

Adamko sa tu akurat pri mne hra s autickami....vcera mu tatik ukazoval, ze ma hladkat brusko ze tam je sestricka, tak kukal ako puk, on tomu este nerozumie

katy2
15. dec 2009

Neboj, porozumie, ked bude brusko velke a on vacsi 😉 A urcite porozumie, ked mu sestricku donesies z nemocnice 😵

evitkamalicka
15. dec 2009

no snad ano....a vy sa mate ako? co uz fesanda dokaze?

katy2
15. dec 2009

hanicka sa neustale pretaca na brusko, pokusa sa o plazenie, trpezlivo trenuje, ale zatual jej to nejde, akurat oddnes sa uz zacina tocit dookola. Verim, ze do konca roka sa rozplazi.... Strasne to uteka, rastie ako z vody 🙂

evitkamalicka
15. dec 2009

kazde dietatko sa vyvija svojim vlastnym tempom, nas napr.zacal chodit az v 13,5 mesiacoch, ale odvtedy sa nezastavi....a este nesedi?

katy2
15. dec 2009

nie este nesedi, ani ju nedavam, kym si sama nesadne...

silwietta
15. dec 2009

ach jaj, zase som prepasla debatu...

vejinka
15. dec 2009

priznaky? 😀 len tolko ze zerem za dvoch a mam chut na sladke..inak nic...ale ako sa poznam je to vsugerovane a nic z toho 🙄