Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

meusicka
22. júl 2010

baby neviete, ked si chcem zase dat take odpocitadlo ako pri prvom tehu z babygaga.com, kde si to teraz mam skopcit, aby mi to ukazovalo, alebo sa to uz na tomto novom konikovi neda?

evitkamalicka
22. júl 2010

@meusicka a vy co ste sa tak rozhodli z babatkom? ved si este davnejsie pisala, ze neskor

meusicka
22. júl 2010

nooo ono sa nejak rozhodlo samo. chceli sme zacat az o take 2-3 mesiace a zhora nam to nejak inac vybavili.
takze asi takto 😀
ja som nebrala ziadne tabletky a sme si mysleli, ze uz mam po plodnych dnoch no nejaky bojovnik to asi stihol

meusicka
22. júl 2010

v pondelok mam ist k Dr. tak dufam, ze vsetko je ok

evitkamalicka
22. júl 2010

@meusicka nevadi, ved mala uz bude mat 2 roky ked sa narodi, tak to bude akurat

meusicka
22. júl 2010

@evitkamalicka stale zabudam pridavat

meusicka
22. júl 2010

@evitkamalicka hej bude mat dva roky aj dva mesiace takze to musime zvladnut 🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

mna este caka v utorok posledny monitor v nemocke a v piatok ideme na to

meusicka
22. júl 2010

ako zvladas tieto horucavy s bruskom?

evitkamalicka
22. júl 2010

@meusicka ja horucavy nemam rada celkovo, takze nic moc, ale nastastie sa ma uz v sobotu ochladit, teraz to nie je az take hrozne, lebo som vela nepribrala

meusicka
22. júl 2010

este stastie, mna aj teraz tak oblieva pot, aj hlava nejak boli. asi pojdem kus do vodorvnej polohy, kym mala spi.
tak sa zatial drzte 😉

evitkamalicka
22. júl 2010

@meusicka pa pa....ja uz mam krpca hore a kuka rozpravky

rybca
22. júl 2010

@meusicka ani nie, rodina ma byt spolu, tazsie by bolo, keby nebol maly a ja by som musela dat vypoved v praci a zacinat odznova, teraz mam cas kym som na rodicovskej a dufam, ze sa mi podari potiahnut este s druhym babom a potom sa uvidi co a ako..🙂
@evitkamalicka a kolko si pribrala pri prvom a kolko si potom schudla a kolko si pribrala teraz? a vytkol ti doktor niekedy, ze mas kila navyse?

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca pri Adamkovi 20kg, v porodke som nechala 12kg a potom schudla na povodnu vahu.....teraz 6kg a doktor mi nikdy nic nevytkol, len mi doporucil vela nepribrat

rybca
22. júl 2010

@evitkamalicka tak to mas dobre, mne sa nepodarilo schudnut na povodnu vahu, ostalo mi brucho stale ako v 6. mesiaci..:(

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca brucho ostalo aj mne, ale po druhom porode sa mienim dat pekne dokopy

rybca
22. júl 2010

@evitkamalicka no ale mne to brucho ostalo aj s vahou..🙂))) po druhom sa dufam dam i ja doporiadku, ked nie, tak pookrajujem..🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca jaaj, tak ja som potom zacala s chudnutim s tym ze som sa zacala stravovat pravidelne 5x denne v mensich mnozstvach a schudla som za 4,5 mesiaca takmer 15kg

rybca
22. júl 2010

@evitkamalicka tak prvych 6. mesiacov po porode som bola rada, ze nieco jem, nestihala som pri malom a odsavani mlieka pravidelne jest...🙂 a ked sme prisli sem, tak to bolo tiez s casom o nervy, ale ja to dam dole..🙂

evitkamalicka
22. júl 2010

@rybca nastastie ja som s tym problem nemala kedze maly bol dobrucky a nekojila som....a teraz uvidime ako bude

rybca
22. júl 2010

@evitkamalicka a este musim bojovat s mojim chlapom, lebo ten ma tak lubi, ze sa musi so vsetkym co papa rozdelit so mnou, niekedy az mu musim tvrdsie povedat, ze nechcem, ale tak jemu sa je, ked nema problem s vahou, moze zjest hocico..🙂

meusicka
23. júl 2010

@rybca ale to je dobre, naozaj ma byt rodina spolu. ja by som asi tiez tak riesila i ked si neviem predstavit, ze by som mala vziat alu daleko od mojich rodicov, ked ju tak zboznuju 🙂

giovannajana
1. aug 2010

@evitkamalicka gratulujem k narodeniu Oliverka 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
1. aug 2010

ahojte,
tak sme doma, neskor napisem viac, idem si troska lahnut, v nemocke som moc nefotila, az jednu fotku co sme uz sli dnes domov, ale tak neskor pridam aspon tu

susy82
1. aug 2010

Evitka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 a veľa zdravíííííčka 🙂 🙂

mirip
1. aug 2010

@evitkamalicka gratulujem a praje vela zdravia obom a tiež všetko najlepšie k dnešným narodeninám 😉

evitkamalicka
2. aug 2010

dobre ranko,
tak aspon ta jedna fotecka

karamelinka
2. aug 2010

jezis evit gratulujeme uz ste na svete teda...maly je carovny!!!!

evit to si len tolko pribrala ze 6kg no ja uz mam 3,5 do kelu ako si to prbila?

dnes som bola na utz tak nase male sa vrtelo a aj nam zamavalo 😀

vejinka
2. aug 2010

@evitkamalicka krasne babatko 😉

katy2
2. aug 2010

ahojte 🙂

@evitkamalicka este raz srdecna gratulacia... maly je rozkosny, nadherny..... 😵 😵 😵 😵
pozeram, ze takmer vsetky pokracujete druhym kolom 🙂
aj ja chcem 😔