Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

vejinka
29. sep 2010

@cukruska1920 sak ma predbehni 😝 😅

rybca
1. okt 2010

@evitkamalicka Adamko sa nechcel prisat? Ani mne sa Matko nechcel a sestricky v nemocnici na mna kukali ako na zazrak, ze take neexistuje, tak som "rada", ze nie som jedina

meusicka
7. okt 2010

ahoj baby, tak ako?
@vejinka no ako? uz si sa rozpadla? 😀 😵

evitkamalicka
7. okt 2010

@meusicka ano uz sa rozpadla, Vilko ma 4200g a 53cm a narodil sa 5.10.

meusicka
7. okt 2010

@evitkamalicka jeeej evit, tal to som rada, ze jej blahozelam. krasny chlapcek, velky bol 🙂 dufam, ze to zvladla dobre

evitkamalicka
7. okt 2010

@meusicka rodila prirodzene

evitkamalicka
7. okt 2010

@meusicka vsak pozri jej album, ma tam foto

meusicka
11. okt 2010

ahoj, nikde nikto? 😝
hmmm ja mam dnes ovulku 😒 a snazit sa este nesmieme. bola som aj na rontgene kvoli tomu mojmu kaslu takze aj tak by som sa neodvazila snazit tento mesiac.

evitkamalicka
19. okt 2010

ahoj kocky,
cukruske sa dnes narodil Simonko, 3690g a 50cm

egyptanka
20. okt 2010

Jeeeee cukruska gratulujemeeee 🙂

susy82
20. okt 2010

jeeeeeej gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme cukruska

meusicka
23. okt 2010

blahozela cukruske, riadny chlapisko, dufam, ze ju velmi nenatrapil. pozdravujem ich 😀

karamelinka
8. nov 2010

jupiii gratulujemmmmmmm a vela zdravicka 😵

karamelinka
15. nov 2010

to co to tu nik nebol?

vejinka
15. nov 2010

@karamelinka jeeej tebe sa to uz krati 😉

mirip
15. nov 2010

@vejinka vitaj

vejinka
16. nov 2010

@mirip ahooj ako sa dari? 😉

mirip
16. nov 2010

@vejinka ahoj celkom to ide zatial nefuním ani sa negúľam a ešte stíham behať za malou, trochu som sklamaná ale to prejde časom, a ty?

vejinka
17. nov 2010

@mirip z coho si sklamana?

karamelinka
17. nov 2010

veji hej ved uz sa neviem dockat lebo ja teda uz zacinam funiet...ozi baby co ste pouzivalina brucho myslim aky krem?

karamelinka
17. nov 2010

ozaj veji a ty ako zvladas dve deti? a maly erik co neziarli?

mirip
17. nov 2010

@karamelinka ja nič žiadny krém, strie odišli same preč a teraz sa objavujú pomaly znova ale čo som po malej zanedbala bolo nosenie sťahovacích nohavičiek hlavne kvoli bruchu ale teraz po dalšom už budem nosiť pocctivo kedže tretie ee tak enchcem mať brucho ovsinuté ako stará korčula po prechode 😅

vejinka
17. nov 2010

@karamelinka ale ziarli je to o hubu...ale sak sa aj ty zachvilku dockas 😀 inaj je to velmi narocneeeeee

meusicka
19. nov 2010

ahojte baby, vidim ze sem njak nechodievate casto, ale aspon stiham vsetko precitat 😀
ja akurat cakam mrchu a som zvedava ci pride. som uz 2 cykly po kyrete a teraz mam uz asi 4 dni nejak nevolnosti 😝 a to som este planovala ist na kontrolu k Dr. lebo od kyretu ma moj gyndos nevidel

mirip
19. nov 2010

@meusicka že by tehulka opať? 🙂

akatka
19. nov 2010

Ahojte kocky, obcas som medzi vas zavitala, tak sa chcem len pochvalit, ze konecne sme sa dockali... 3IUI stimulovane Merionalom uspesneee, ale je to jedno ako to vyslo... 29.11. ideme na kontrolu, tak dufam, ze sa drzime zubami nechtami 😵

paaa

alex
19. nov 2010

@akatkat Gratulujem a držím silno palce, aby si mala bezproblémové tehotenstvo, ľahký pôrod a krásne vytúžené slniečko pri sebe! 😵

mirip
19. nov 2010

@alex vitaj aj teba tu zhliadnuť je raritka, dávno pradávno si tu nebola 🙂
@akatka gratulujem

alex
19. nov 2010

@mirip ahojky, však ja sem nakúkam stále a občas napíšem. Inak gratulujem k druhej babuľke, aj ja chcem dievčatkoooo 🙂 Ale naše zlatíčko mi robí veľkú radosť, milujem ho veľmi 😵

mirip
19. nov 2010

@alex dakujem , no vidíš ty chceš dievčatko a ja som dúfala že bude párik a nič budú dve šušule, ale sklapne polovička z rodiny ked budeme mať dievčatko lebo stále mi každí hovoí že vypadám inak aj brucho mám iné také špicaté a že ked aj chute iné tak to bude chalan 😀