Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

miss_shy
25. jún 2008

mnaaam slivkovy kolaacik by som si dala

rybca
25. jún 2008

alex - som na tom podobne

alex
25. jún 2008

hmmm... slivkový koláč, mňaaaam, to je dobrota.

rybca
25. jún 2008

alex - aj ten nivovy rozok..🙂 v Poluse byva taky stanok kde predavaju taketo pecene dobroty ako od babicky..🙂))

alex
25. jún 2008

do Polusu nechodím.
Ja mám rada slaninový rožok, čo robia u nás v Hypernove. To je tiež bašta, ale potom len pneumošky pribúdajú na bruchu 😀

rybca
25. jún 2008

alex - ten poznam, ten je tiez super..🙂)))

miss_shy
25. jún 2008

baby ja mam niekedy taky pocit ze babo este nechcem, ale ked pridem medzi vas je to uuplne ine.

alex
25. jún 2008

miss tak to mám aj ja občas. Najmä vtedy, keď vidím nejaké dieťatko plačkať, alebo keď si spomeniem na to, že to nie je len pekné bábo, ale aj kopec starostí okolo. Ale to vždy rýchlo prejde.

miss_shy
25. jún 2008

alex tak som celkom rada ze nie som jedina. ale tiez ma to vzdy prejde.

rybca
25. jún 2008

miss - to ma asi kazda, ktorej sa nedari a ma cas rozmyslat nad takymi vecami, keby sme otehotneli podla nasich predstav, tak nas to ani nenapadne.

alex
25. jún 2008

rybca presne si mi zobrala slová z úst. To isté si myslím aj ja, je to preto lebo mám čas nad tým premýšlať.

miss_shy
25. jún 2008

mate pravdu baby, booze kde su tie casy ked sa zena obtrela muzovi o trenky a bola "v tom " 😀

alex
25. jún 2008

miss, aj teraz sú také baby, len my nie sme tie šťastné 😀

miss_shy
25. jún 2008

alex aspon sa naucime byt trpezlive 😀

rybca
25. jún 2008

miss - no neviem ci ma prave toto nauci byt trpezlivou..🙂))

miss_shy
25. jún 2008

no ja odolavam testovaniu, to je u mna velky pokrok 😀

rybca
25. jún 2008

miss - tak ja som neodolala a v sobotu som kupila test, aby som ho mohla 27. pouzit, no teraz aj tak asi zapadne prachom

miss_shy
25. jún 2008

ja mam doma tri 😀 len ta odvaha mi chyba, ale asi prida mrchata, mam taku napnutu pokozku na tvari, a take vlasy ze 😝 (to mavam vzdy ked ma prist)

rybca
25. jún 2008

ja len, keby sa mi uz rozbehla, nech viem naisto na com som, teplota klesla, spinenie prestalo a krcok este celkom nezmakol, zahrava si so mnou vlastne telo, ako ma clovek bojovat s vonkajsim svetom ked nan utoci aj ten vnutorny?

miss_shy
25. jún 2008

ja uz tiez neviem na com som, teplota 37, krcok dost vysoko a tvrdy, ale zase ma tie pocity ako pred ms no neviem.

miss_shy
25. jún 2008

no ak dostanem plodne by mali byt na dovolenke. ale neberiem ani ovu testy ani nic, necham to tak.

egyptanka
25. jún 2008

babule, som spat ... pozeram, ze ste sa bavili o tom ci mat alebo nemat babo, mam take iste pocity.

rybca
25. jún 2008

miss - ja myslim, ze na dovolenke by si sa nemusela stresovat meranit a sledovanim..🙂

egyptanka
25. jún 2008

miss, kasli na to, ved budes na dovolenke, treba si oddychnut a nie sa stresovat.
Kam ides na dovcu?

miss_shy
25. jún 2008

baby ved ja som sa tak rozhodla, ziadne stresy, ziadne testy, ziadne meranie, proste nic. len si to riadne uzijem 😀

egy do chorvatska.

egyptanka
25. jún 2008

miss, aj ja chceeeeeem ist, zober ma naspat... ja som sa v sobotu odtial vratila a kam konkretne?

alex
25. jún 2008

no ja som po super obdíku 🙂

egyptanka
25. jún 2008

alex, ja este pred nim, len mi bude smutno, lebo nejdem z drahym ☹

egyptanka
25. jún 2008

s drahym ... hanbim sa 😔

alex
25. jún 2008

egy a kde konkrétne ste boli vy?

jaké preklepy ja dnes dávam, normálne zíram 😅