Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

freyadee
autor
13. aug 2008

ahojte babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy................. zas som tuuuuu... ako sa dari????????????? ostali nam tu aj nejake netehulky este, alebo som uz sama?

evitkamalicka
13. aug 2008

gio, frey ahojky 🙂

giovannajana
13. aug 2008

ahoj frey, neboj, ešte nás je dosť 😉

meusicka
13. aug 2008

ahoj silwi.... ako sa mas? ja som vcera pre istotu volala na socialku, nie aby nehali moj papier niekde v spodnom supliku. tak vraj uz platili a aj rozhodnutie uz daval do posty. tak som zvedava, lebo zatial ani peniaze ani posta. uvidime. ja sa uz spat do prace nejak nechystam. a ako vidim ty uz tiez asi budes na materskej vsak??? ako sa ma malicke???

freyadee
autor
13. aug 2008

evitka ako vidim, pekne rastiete a uz to nemas daleko do konca 🙂
gio... este ze ste ma v tom nenechali samu 😀

evitkamalicka
13. aug 2008

frey veru uz nemam, ale uz by to mohlo byt za mnou

freyadee
autor
13. aug 2008

no to ti verim, teraz mi svagrina porodila a si poriadne vydychla..... ale menila by som s vami velmi rada..... aj vela inych....

giovannajana
13. aug 2008

evi, ani sa nenazdáš a bude mať 4 roky 😀 😀 😀 Tak to strašne rýchlo uteká...

frey, čo máš nové?

cukruska1920
13. aug 2008

Ahojte 😀

giovannajana
13. aug 2008

cukruuu, čauki 🙂

silwietta
13. aug 2008

meus celkom dobre... hej uz som na materskej, oficialne od pondelka....

cukruska1920
13. aug 2008

jeeej..ahoj gio.....ako sa mas? a kde mas foto?.......som ta dllllho nevidela

silwietta
13. aug 2008

ako sa vam vsetkym dari babule?

silwietta
13. aug 2008

meus ty ostanes az do konca tehu doma?

giovannajana
13. aug 2008

cukru, už mám 🙂

cukruska1920
13. aug 2008

gio.....vidim 😉 a co ako sa ti dari? pochval sa

giovannajana
13. aug 2008

cukru, mám snažilkovskú pauzu ☹ Mali sme nejaké problémy, tak som si povedala, že to už nejdem siliť. Bude...bude, nebude...nebude.

cukruska1920
13. aug 2008

gio.....aj mi ....mesiac....ale teraz sme zasa zacali len dnes som dostala mrchu co sa velmi tesim lebo sobotu ideme na dovolenku a bala som sa ze ma to chyti tam...jaj taka som rada...len keby mi tak nebolo zle 😒

meusicka
13. aug 2008

ahojte ostatne snazilky, tehulky, som nejak neprepla stranku tak som myslela ze posledny prispevok bol od silwi 😝

silwi.... ano uz asi ostanem doma. u nas je stale nieco na striedacku. najprv nevolnosti, potom krce, teraz bolest v krizoch. a okrem toho som bola minule v robote zaniest papier na socialku a som sa rozpravala so sefkou. tak ona sama mi povedala, nech radsej ostanem, oni si uz poradia. nech sa nehram na hrdinku a radsej nech sa o seba staram. ona sama vie, ake mame v robote stresy a tak mi povedala ze to mi ucite nemoze chybat. hold mala pravdu 🙂 len je to troska obmedzujuce s tou PN a vychadzkami.

giovannajana
13. aug 2008

...tak to máš super. Máš sa aspoň na čo tešiť. My sme tento rok ako vždy nikde neboli a ani sa nechystáme... Pokúšam sa manžela presvedčiť, aby sme aspoň na konci augusta išli s malou do RS ku švagrinej.

cukruska1920
13. aug 2008

ahoj meus....paaani ty mas uz 17tt? ale to ide rychlo..... 😀

giovannajana
13. aug 2008

meusik a nedajú sa ti vybaviť vychádzky? Keď povieš doktorke, snáď by sa to dalo.

meusicka
13. aug 2008

cukrusik... mne to hovor, inac 17tt sme zacali akurat dnes

cukruska1920
13. aug 2008

gio....mi mame oneskorenu svadobnu cestu....skoro po roku 😀

meus...a uz vies co budete mat..ci este je skoro?

silwietta
13. aug 2008

meus no veru radsej byt doma ako sa stresovat v robote... a ak mas vychadzky tak je to super... ja som nemala a ani mi nechceli dat... ved aj tak som mala hlavne lezat...

meusicka
13. aug 2008

giovka.... uz mame vychadzky nastastie i ked niekedy som mimo i tak. ako napr vcera, sme sli s manzelom na obed. vymyslel aby som nemusela varit, lebo to mi potom este byva zle 😝

cukrus.... este nic nevieme, ale v piatok ideme na triple testy a dufam ze nam urobi aj sono. posledne som mala pred viac ako mesiacom a tak som uz velmi zvedava 🙂 ale sa aj bojame troska kvoli tym testom 😔

silwietta
13. aug 2008

meus nad triple testami sa nestresuj... mna vystresovali nenormalne, isla som na amnio aj na speci ultrazvuk, vynervovana som bola velmi a vsetko je ok... jeden kamarat lekar sa strasne rozculoval ze preco to este vobec robia, kedze je to tak strasne nepresne...

cukruska1920
13. aug 2008

meus....to su ake tie triple testy?

meusicka
13. aug 2008

cukrus... su na vrodene vady, downa a razstepy.

silwi... a tebe robili meranie NT? mne ho doki vynechal 😒 teraz neviem ci je to dobre alebo nie 😕
inac ja tak lezat nemusim, ale ked som mala tie krce tak som veru povinne lezala, vychadzka sem , vychadzka tam. nastastie mi Magne B6 pomaha, klop, klop 🙂

cukruska1920
13. aug 2008

meus...ale downa maju vacsinou len starsie zeny..ci to neni pravdidlo? 😨 tak drzim palce aby to dobre dopadlo