Snažilky 22. Pridajte sa!

freyadee
16. jún 2008

Tak mile damy.... nech sa vsetko nevypovedane stane skutocnostou... vitam vas v novej 22-ke a nech je uspesna..... 😉

giovannajana
17. sep 2008

... tak ten môj je zatiaľ jediný, o kom viem, že štrajkuje... 😠 😠 😠

sveva
17. sep 2008

Ahojte.

Gio mám pocit, že sa bojí, že bude mať zlé výsledky.

giovannajana
17. sep 2008

ahoj svevi 🙂 Ako sa majú babuľky?

... ja verím, že sa toho môže báť, ale ak to nie je potvrdené, tak sa môžeme trápiť ešte roky a bábo nebude. Keby sme aspoň vedeli, kde je problém (a to netvrdím, že v ňom). Lenže keď nebudem mať jeho výsledky, tak ani mňa nebude doktorka ďalej vyšetrovať. Tá túžba je strašne silná...

sveva
17. sep 2008

Gio to ti verím, že tá túžba je veľká. Asi mu to treba vysvetliť ako malému dieťaťu, inak to asi nepochopí.

Dievčatá sú zlaté. Včera som trošku so Šárkou bojovala, lebo ju bolelo bruško a celý deň som ju musela nosiť na rukách. Totiž od piatku nekakala, ale dnes ráno naložila tak sa vytešujem, lebo ju kľudná. (klop-klop) Inak je veľmi šikovná, už dokonca dvíha hlavičku. A eliška je tiež podarená. Vystrája, ale pekne si počká, kým položím Šárku aby som sa jej mohla venovať. 😅 A stále ju hladká a pusinkuje. 😀

sveva
17. sep 2008

A tvoja princezná je teraz v škôlke?

giovannajana
17. sep 2008

to je zlaté 🙂 moja začína mať také typicky jedináčikovské ťahy. Mám z toho trochu obavy. Ináč je veľmi spoločenská, ale niekedy jej niečo preletí cez nos a odstrkuje každého. Dnes sa napríklad rozhodla, že do škôlky proste nepôjde a plakala mi celou cestou. V škôlke začala vykrikovať, že ona tam kamarátov nemá a s nikým sa nebude hrať... Musela som ju dať nasilu učiteľke, aby som vôbec stihla ísť do práce.

sveva
17. sep 2008

Gio ona sa zmení, keď príde bábo. Bude chcieť pomáhať. 😉 Eliška dokonca rozopína plienku a podáva mi vlhčené utierky. 😀

giovannajana
17. sep 2008

Eliška je ešte maličká 🙂 Ja mám so sestrou takmer 6 ročný rozdiel a pamätám sa, že som si dlho nemohla zvyknúť. Preto som nechcela mať veľký rozdiel medzi deťmi. No a z plánovaných 3 rokov už teraz by to bolo 5 a to ešte nie som ani tehotná...

sveva
17. sep 2008

Gio možno ťa prekvapí.

Aj Eliška vie trucovať, keď sa jej niečo nepáči. Ani si nevieš predstaviť, koľko krát sa hodila o zem, alebo ma zbila. 😠 Proste aj ona sa potrebuje vzbúriť. Veď nie každý deň je nedeľa. 😎

sveva
17. sep 2008

Musím ísť, tak sa drž a držím palce, nech presvedčíš manžela. 😉 a nech si čím skôr tehu. 😉

giovannajana
17. sep 2008

😀 moja keď mala toľko ako Eliška a začalo obdobie vzdoru, tak mi strácala dych. Tak začala plakať, že sa nemohla nadýchnuť. Raz mi tak odpadla, lebo záchvat dostala akurát, keď som pri nej nebola a buchla sa o stolík. Odvtedy som ju vždy posadila do detskej doprostred koberca a čakala som, kým ju to prejde 😀

meusicka
17. sep 2008

ahojte baby... jeeej ako som rada ze vidim zase snazilky fungovat 😀

cukrusik... blahozelam k tt a drzim presteky aby bolo vsetko v poriadku a nech to dotiahnete do uspesneho konca.

svevi... ahoj, ako sa ma malicka???

gio... to je blbe, ze tvoj muz sa rozhodol strajkovat 😒 ja tym chlapom nerozumiem. to ze my zeny chodime na gyndu a nechame si kukat .... ..tam, to je akoze o.k., a este maju drzost si mysliet, ze je to pre nas mozno aj prijemne, ale ze by sa oni podvolili niecomu menej narocnemu a menej intimnemu, tak to je pre nich problem. moj manzel tiez kluckoval az som z neho nakoniec vymohla slub, ze ak sa do leta nezadari ide na spermio, lebo ja nie som ochotna sa dat vysetrit skor ako nezistia u neho ci je vsetko o.k. som mu vysvetlila, ze vacsinou sa u zeny riesi aj laparka a podobne a vacsinou sa vsetko spaja s bolestou a teda ak ma ma rad a ak naozaj tuzi po dietatku tak sa najprv podujme na spermio, ved ho je rychle a bezbolestne a ked sa zisti, ze pravdepodobne je chyba u mna,tak pojdem a budem riseit dalej veci ja. ale nech nechce aby som sa vystavovala bolestnym vysetreniam skor ako to je nutne. nakoniec pochopil a lsubil, ze pojde. ale u nas to zase poriesila priroda a tak som v maji otehulkovala a toho mojho obislo este aj to spermio. 😝

giovannajana
17. sep 2008

ahoj meusik 🙂 ...ale ti to pribúda 😉

teda mal ten tvoj šťastie. aj ja som dúfala, že sa snáď podarí aj bez toho. S mojím som sa na začiatku rozprávala, či by išiel, keby sa dlhšie nedarilo. Vtedy povedal, že áno ... "hrdina" ... ale teraz, keď už je to priam akútne, tak nechce 😠 ...veď nechcem od neho, aby to dieťa aj vynosil a porodil ...... 😒

meusicka
17. sep 2008

giovka... veru pribuda, ani neviem ako a uz mame polku za sebou. pomaly zacnem nervacit nad porodom a ze ako o zvaldneme 😝 a este nemam ani porodnicu vybratu, si stale hovorim, casu dost. nemam nic ani kupene, ale zatial aj tak este nevieme ci cakame princa alebo princeznu, takze to budem riesit az ked mi povie doki, co to bude. a pritom sa tak tazko odolava tym chutnym detskym vecickam.

skusala si ist na muza s tym, ze ked ty si ochotna podstupit aj bolestive procedury ked budu nutne, tak preco by on nemohol urobit nieco bezbolestne?

meusicka
17. sep 2008

sa mi zda, ze na mojho presne toto zabralo, ked som zdoraznila co vsetko som ja ochotna podstupit a s cim je to spojene. som mu surovo opisala priebeh laparky nech sa drzi za hlavu a potom mi povedal ze teda pojde

giovannajana
17. sep 2008

meusik, dobre robíš, že nenakupuješ vo veľkom. Na hotové bábätko sa kupuje lepšie 😉 Ja som mala pred pôrodom kúpenú jedinú súpravičku do pôrodnice a nakupovali sme až potom. Tiež sme nevedeli, či je to on alebo ona, ale nie len preto... Tie vecičky sú síce veľmi lákavé, ale dieťatko ich veľmi nevynosí. Ani sa nespotí, ani sa takmer nemá ako zašpiniť... a príliš rýchlo z nich vyrastie 😉

meusicka
17. sep 2008

ved to ze a ich velmi neponosi a tiez chcem len to najnutnejsie a az potom budeme nakupovat. zatial sme si vyhliadli len kocik, ale aj ten chceme kupit az v decembri. no ale takmer kazdy den sa flakam po nete a sledujem co take si potom kupim 😀 ale ked mi doki povie povie pohlavie, potom asi kupim aspon cumliky 😵 uz z tym sa budem maximalne vytesovat. 😀

a ionac ako tu v snazilkach? kto je este tehu okrem mirip , egyptanky a cukrusky?? niekdto dalsi??

giovannajana
17. sep 2008

meusik, neviem o nikom (aspoň si nespomínam), ale už nám pomaličky ďalšie rodia 🙂 karameli a vejinka majú Erikom, silwi má miška atď. ale to určite vieš 🙂

meusicka
17. sep 2008

aj silwi uz stihla??? joooj tak tu som nevedela, ale som rada. ja tu chodim stale kontrolovat evitku, ale Adamkovi sa zatial nechce ako vidim 🙂 tak asi pojdem napisat IP silwi a zablahozelat jej k syncekovi 🙂

giovannajana
17. sep 2008

ja si myslím, že Adamko si chce počkať na znamenie váh 🙂 takže tipujem, že príde najskôr 24.9. 😀

meusicka
17. sep 2008

vahy su dobre znamenie 😝 aj ja som vahy 😵

giovannajana
17. sep 2008

... veď práve 😉

meusicka
17. sep 2008

giovka... idem daco este porobit, dnes som nejak leniva a mam este nepopratanu kuchynu 😝 manzel je teraz na sluzobke v Nemecku tak som sama a sa mi velmi nechce, ale ked uz do roboty nechodim, tak nech aspon doma mam popratane 🙂

pekny dnik a pridem vas este pozriet, hadam vas tu bude viac 🙂 papa

giovannajana
17. sep 2008

ok, meusik 😉 papa 😵

martinkamm
17. sep 2008

mirip blahozelame spolu s ely a nech babenko pekne rastie!

a kde je evit uz stiska adamka? 😀 😝

cukruska1920
17. sep 2008

meusik dakujem.....a ty sa ako mas?

meusicka
18. sep 2008

cukruska.... ahoj, mame sa dobre, len dnes trocha stresujem, lebo idem na poradnu a idem sama autom do KE. manzel je zase v Nemecku takze musim ist sama a ja som taky bojko co do soferovania. ale hadam to zvladneme 😝 mozno nam dnes povie koho mame v brusku, ale ked nie, aj tak sa nic nedeje. hlavne nech je vsetko v poriadku a nech je nase malinke zdrave.

martinka... ahoj, ako vam to len ubieha, tvoja malinka ma uz takmer pol rocka 🙂 a to si len nedavno rodila 😝

evitka je este stale 2v1, ale hadam cochvila to bude 🙂 aj ja ju sledujem , ci tu je alebo nie a dnes tu este bola v septembrovkach.

evitkamalicka
18. sep 2008

meusik som tu este, prvy termin 15.9. nevysiel a dalsi mam 27.9., ale uz mam toho plne zuby

giovannajana
18. sep 2008

evi, vydrž 🙂 včera sme sa s meusikou zhodli, že váhy sú dobré znamenie, takže počkaj aspoň do stredy 😉

meusik, držím palce, potom daj vedieť, ako si dopadla

evitkamalicka
18. sep 2008

no ta streda 24.9. by bodla, to ma mamina narodeniny, tak by mala vnucatko ako darcek 😀