Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lana28
9. okt 2009

zuzu, ja som tiez brala duphaston roky, ms bola pravidelna ako hodinky, no ked som ho vysadila ....tak nic......tak ti drzim palce pre merani BT....

lusinkaj
9. okt 2009

dobre ranko 🙂
kati je mi to fakt velmi luto... ☹ ale drz sa... 🙂

matelko1
9. okt 2009

ahojte.
prajem pekny den 🙂

matelko1
9. okt 2009

katica.je mi to luto,ale hlavu hore......raz sa to podari.a na krv si nebola?

emulienka99
9. okt 2009

Ahojte vychodňarky 😉 . Nezostal Vám náhodou gonal, súrne potrebujem.

betka30
9. okt 2009

ahojte

lusinkaj
9. okt 2009

ahojte,bola som na nakup...ale vidim o nic som neprisla... 🙂 nikde nikto
emulienka,ja nemam... 🙂

lana28
9. okt 2009

emi, ja tiez nemam.....
inac teraz som prisla z prace, rano idem zas 😅

lusinkaj
10. okt 2009

ahojte,prajem vam pekny vikend 🙂

malinka21
10. okt 2009

Ahoje, ja som nová snažilka u nášho Hermiho. Som pred prvou IVF, beriem Puregon 600 175 IUI, vaječníky reagujú super, no po 8.dávke mám endometrium len 4mm. Herman neni spokojny, včera mi zobral krv, má podozrenie že mám málo estrogénu, po dvoch hodinách boli výsledky, povedal mi len, že mám brať Puregon tak ako doteraz a v pondelok ma chce vidieť. Ani mi nepovedal, ako tie výsledky dopadli.Verím, ale že vie čo robí. Máte s tým niektorá skúsenosť? Teškám sa, že existujú take fóra 🙂 Ozvite sa, Dakujem

lusinkaj
10. okt 2009

ahoj malinka 🙂 no dalsie hermanova snazilka 😉 super...ja som pred 2ivf a budem pichat Puregon 600...ale bohuzial stym som sa ja nestretla...co mas ty neviem...aky mate problem?

malinka21
10. okt 2009

Ahoj lusinkaj, mám anoovulačný cyklus, hormonálnu nerovnováhu, testostrónu veľa,keď som bez liekov,tak mi to mešká aj dva mesiace, polycystické vaječníky a drahy mangelik troška horšie spermijky... Nič hrozne,sú na tom aj horšie, nedarí sa nám len rok a pol, no aj tak nechceme nechať nič na náhodu. Odporúčal nám to aj môj gynekológ, pred tým som brala Duphaston a Clostyrbergit, no nič sa nedialo. Od mája neberiem žiadne lieky, Dr. Herman mi to neodporúčal, prešla som vyšetreniami a čakala na ďalšiu M, no drahý ochorel, mal zápal štítnej žľazy a keď bol už ako tak zdravý tak mi to zas meškalo 5 týždňov. No a teraz som na stimulke, a čakám nech mi to tam rastie aspoň na 8 mm, 🙂 Držím Ti palce 😉

lusinkaj
10. okt 2009

aha malinka,tak som v obraze 🙂 tak drzim prsty...s menzesom ja mam to iste,velmi,velmi nepravidelne...nepomohli mi na to nic...
fiha?zapal stitnej zlazy?co to je?ako sa prejavuje?lebo ja mam zvysenu stitnu...

malinka21
10. okt 2009

No, drahý to mal trocha komplikovanejšie. Začalo sa to teplotami, brat ATB, no po dvoch týždňoch mu teplota neklesla. Sedimentáciu mal 14O a skončil na infekčnom, tam mu zistili že má stafylokoka v krvi a ten sa mu usadil v štítnej. Prejavovalo sa to úbytkom hmotnosti, nechutenstvom, nespavosťou, únavou a bolesťami hlavy. Bral lieky a už je to v celkom v poriadku 🙂

lusinkaj
10. okt 2009

aha...juuj tak to muselo byt neprijemne,ale ak je uz ok tak to je zaklad 😉

lusinkaj
11. okt 2009

dobre ranko

betka30
11. okt 2009

dobré ránko všetkým

lusinkaj
11. okt 2009

betka ahoj

lana28
11. okt 2009

ahojte zeny 😉

lusinkaj
11. okt 2009

lana ahoj 🙂 ip

lana28
11. okt 2009

ok 🙂

lusinkaj
11. okt 2009

lana nie si tu chcem sa nieco spytat? 🙂

lana28
11. okt 2009

tu som,lusi

lusinkaj
11. okt 2009

diki,ip 🙂

matelko1
11. okt 2009

ahojte.ja len tak na skok som vas prisla kuknut.som u mamky,o chvilu idem domov.
mame sa fajn.
lusi ty kedy sa chystas na ivf.myslim,ze uz mas aj ziadost scvalenu,ze?ake mas vysledky zo stitnej zlazy.

lusinkaj
11. okt 2009

matelko,mam ziadost schcalenu,aj Puregon mam doma....ale ta stitna mi robi nervy,este nieje tak v poriadku aby som mojla ist na ivf 😒 este musim brat lieky a sa uvidi....ale verim,ze stimulka v novembri bude

lusinkaj
12. okt 2009

ahojte,kde ste vsetky ved sme boli na tretej strane 🙂

lusinkaj
12. okt 2009

dnes tu nikto nepride? 😕 😒

sofia2008
12. okt 2009

halo halo ja som tu 😕

sofia2008
12. okt 2009

pozdravujem vas vsetky a prajem pekny vecer 🙂
idem akurat varit drahemu veceru...zajtra a v stredu nas caka "zaujimave" pocasie 😠