Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
12. okt 2009

sofi ahoj...aspon niekto sa tu ukazal 😀
juuj,tak dufajme ze to pocasie nebude u nas ale v tatrach 😒

katarina822
13. okt 2009

ahojte baby dlho som tu nebola idem si vas precit a hlavne drzim vam palce kazdej nej sa vam splni to po com najviac tuzite. 😉

lana28
13. okt 2009

ahojte...

lusinkaj
13. okt 2009

ahojte,katka ako sa mas? 🙂
lana,ahoj...
baby co robakte?

katica1
13. okt 2009

cute babky...tak mrcha dosla v nedelu...a silna....musela som predychavat...co uz.... 🙄 🙄 dufam,ze vy mate pozitivnejsie spravy..... 😒 😒

lusinkaj
13. okt 2009

kati ahoj...je nam to luto...neboj,das sa do kopy a pojdem na 2ivf a to bude uspesne...cerstve embryjka a budes tehulka... 🙂

matelko1
13. okt 2009

ahojte.
kati tak to mi je luto.hlavne sa nevzdavaj.uvidis vyjde to raz.

my sa mame fajn.priberame.na skok som prisla kuknut do prace,tak neda mi nekuknut sa na vas.

matelko1
13. okt 2009

lusi tak ti budem drzat palce.tak v novembri ano?super.

lusinkaj
13. okt 2009

matelko ahojky,super...babatka ako?uz kopkaju ci este skoro? 🙂

katica1
13. okt 2009

dik baby...no co uz....teraz davam mesiac pauzu...a tak mu zavolam....a zase...... 😝 😝 co nam ostava..... 🤐 🤐

matelko1
13. okt 2009

ano lusi kopkaju,ale zatial len tak jemne.je to take steklenie...ide to rychlo.ved uz som v 22 tt.

matelko1
13. okt 2009

katica veru.treba bojovat a ist dalej.budem drzat palce.

lusinkaj
13. okt 2009

matelko super 😵 aj ja chcem take uz 🙂
no ak bude vsteko ok tak november stimulka...

beadz
14. okt 2009

ahojte zenusky, co vam zamrzli pocitace ? idem precitat co mate nove.

beadz
14. okt 2009

katica, je mi to luto, ale neboj, raz sa to urcite podari. ved co by to bola za spravodlivost ?
matelko, ale ti to "odsypa" 🙂 . mne to prislo hrozne dlho kym som bola v polovici a teraz sa mi zda ze len pred par dnami si pisala ze si tehu 😉 . uzivaj si toto obdobie najviac ako vies a davaj na vas pozor. mate uz mena ?
lusi, ty ako ?

beadz
14. okt 2009

inak, uz minule som sa chcela opytat ze som tu milion rokov nevidela ger, csillu ani evku. co je s vami baby ? uz sa nekamaratite s nami ? precooooooo ?

katica1
14. okt 2009

bea dik...no co nam ostava....ale preco to nevychadza...???:::::. 🙄 🙄

lusinkaj
14. okt 2009

ahojte babky 🙂
bea,mam sa dobre...ale nemam nic nove,vsetko po starom...lieky beriem nadalej a cakam na krv 🙂

gerena
14. okt 2009

ahojte 🙂 bea kamaratime len nestihame 😠 .........ja nemam nic nove...a vy ako? kedy hupnete do dalsej etapy? 😀 a mimochodom aj vy by ste ma mohli zo simonkom nastivit 🙂 hlavne ked to pocasie dostane rozum 😉

gerena
14. okt 2009

ojjj ja som take trdlo....aj ostatne baby pozdravujem.ako sa mate? 🙂 sorrryyyyyyyyyyyyyy ☹

lusinkaj
14. okt 2009

gerenka aj ja ta zdravim.....a prepacim ti... 🙂 😀

beadz
14. okt 2009

katica, vsetko pride ked to ma prist. ja si aspon takto hovorim. asi este nie je vhodna doba. ale ona isto pride. neboj.
lusi, uz nech to je v norme. na nervy furt s nejakymi komplikaciami.
ger, v pondelok okolo desiatej sme tam ako na losadi. si tam ?

lusinkaj
14. okt 2009

bea presne tak,strasne stale nieco....ale verim,ze teraz uz bude ok

beadz
14. okt 2009

no, utekam obriadit maleho, o chvilu zacne futbal, tak nech mame pokoj. a dnes mame 9ty vyrocnik sobasa, tak mame par flias vinka 😉

lusinkaj
14. okt 2009

bea tak vsteko dobre...nech ste spolu este velaaa rokov... 🙂 ze par flias? 😀 pekny vecer

gerena
14. okt 2009

ano bea 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prijemnu zabavu k manzelikovi a vino
lusi dakujem ti 😉

ika26
15. okt 2009

ahojte, chodila som na túto tému veľmi často, keď sme s mm začali chodiť k dr.Hermanovi, ale našťastie nám pomohol, tak teraz mám nemej času pri naší dvoch holkách, ale vidím, že gerenka je tu stále, nevidím však Evku a Csillu, a dicinku a neviem koho ešte, matelko tešíš sa na dvojky? viem, že si zo Spišskej aj ja a dokonca poznám aj osobne sonikah 🙂 tak keď máte baby niejaké otázky tak kľudne, už mám toho času trošku viac tak môžeme pokecať 😉

lusinkaj
15. okt 2009

ahojte baby 🙂
ika ahoj...mi sme sa asi este nstretli 😉

ika26
15. okt 2009

ahoj lusinkaj, nie nestretli sme sa, chodíš k dr. hermanovi? pozerám, že si snažilka, ako dlho sa snažíte otehotnieť?a koľko máš rokov? ak nechceš nemusíš odpovedať, ja len, že debata niejak začať musí 🙂

lusinkaj
15. okt 2009

ika,tak ja tiez chodim k dr.hermanovi...snazime sa kratko,ale len preto,ze vieme ze sa nam prir.nepodari,iba ak zazrak 🙂 no ja som mlada,ale kedze vieme ze mame problem tak nieje co cakat...
momen.mam velmi zvysenu hodnotu stitnej zlazy tak nemozem ist na stimulku musim cakat a brat lieky
potom mam velmi nepr.menzes ale velmi... 😒