Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

kevama
7. feb 2010

ano do 39 a 364dni sa mi zda

ofs
7. feb 2010

na genetike sme boli, bolo to ok, to sme bol ešte pred dvoma rokmi vo fakultnej, výsledky má hermi, teraz ani neviem aký sme mali sper., ale asi dobrý. nevieš mi povedať lusi, teraz na tie vyšetrenia bude posielať hermi? alebo môj gyndoš? ty si išla kvôli štitke, lebo hermi ta poslal? alebo ako to bolo?

lusinkaj
7. feb 2010

nie hermi ta nebude posielat...to ak chces musis ty sama...poziadat od svojho gyn.ale podla toho co pride z hystologie z toho emb.co vybrali...mne tam nic neukazalo... 😒
ja so stitkou uz dlho chodim,a bola som na hp u svojho gyn.a tam mi vyskocilo ze mam taku zlu stitku ale aj tak v tom case som mala ist k end.taze tak som k tomu prisla..

ofs
7. feb 2010

keď sme mali schválenú žiadosť, my sme mali volať hermimu približne do mesiaca od podania žiadosti. pretože napr. VZP posiela lekárovi žiadosť, nie domov tebe, takže sa musíš informovať. Potom ti až predpíše lieky a čakáš na krámy. držím palce,

ofs
7. feb 2010

lusi na dnes končím, musím uložiť malú, ahoj a buď kľudná tvoje pozitívne myslenie ťa musí držať nad vodou. Dôveruj si, určite všetko dobre dopadne. Ale viem ako ti je, mne ke´d povedali, že som tehotná, veľmi som stresovala, že to dopadne tak ako minulý rok, a aj žial dopadlo.

lusinkaj
7. feb 2010

ofs,no ja mam dobre pozitivne myslenie...ale vies je tam aj strach,ze to dopadne ako minule...ale proste tak sa neda nemozem tak mysliet...musim verit...a snad ten hore to vyslisi a bude dobre... 🙂
tak dobru nocku 😔

matelko1
7. feb 2010

lusi urcite vsetko dobre dopadne tentokrat.

lusinkaj
7. feb 2010

matelko veirm aj ja 🙂 nic ine neostava len verit 🙂

lusinkaj
8. feb 2010

ahojte,lily ty si dnes isla na krv,vsak?daj vediet potom ake mas hcg....
ja idme v stredu k svojmu na krv na kontrolne hcg...lebo zajtra robia poobede 😉

lilly4
8. feb 2010

ahoj lusi ano bola som rano na krv,o 14tej volam...ozaj a ten estrimax a duphaston nevies do kolkeho tyzdna budeme brat? a ten utros uz nemame brat,vsak?
a bude ti robit aj utz tvoj gyn.?

lusinkaj
8. feb 2010

lily no tak super...joj netrpezliva som za teba ake mas hcg,ale spytaj sa na hodnotu lebo dr.sam od seba nevravi...a hlavne ma zaujima kedy ti povie ze mas ist k nemu na utz...mne povedal zhruba 3-4 tyz.
utrogestan uz neberieme...duphaston a estrimax dlho budeme brat...neviem presne teraz ktore ale az do 20tt...
no ja pojdem skoro rano na krv na hcg,a neviem ci mi urobi aj utz,ale hlavne nech mi lieky predpise ....
ale chcela by soma by mi urobil utz.. 🙂

lilly4
8. feb 2010

no som zvedava aj ja..dam hned vediet 😉 mne sa to zda byt dost o pozde 3-4tyz.na utz. baby v inych centrach chodia na utz ovela skor uz take 3tyzdne po et ,a uz bije aj srdiecko, tak ja neviem preco to tak dlho natahovat.toto bude asi najdlhsie cakanie..ale mozno ti tvoj gyn.urobi 😉

lilly4
8. feb 2010

aj ty mas duphaston 2x2tabl. a estrimax 3x1?

lusinkaj
8. feb 2010

vies co hermi sa asi pomylil,lebo pri 1ivf som bola na utz po 2 tyz.aj ostatne co chodia k nemu tak boli...tak neviem asi fakt sa pomylil...ale ja urcite tak dlho cakat nebudem 😉
no ale som zvedava co povie tebe... 😉
ano tak isto beriem lieky...

lusinkaj
8. feb 2010

lily ako???? 🙂

lilly4
8. feb 2010

lusi tak som oficialne tehotna huraaa 😵 😵 ...hcg cez 400..a na utz sa mam objednat za 3 tyzdne,tak tak isto ako ty. jaaaj super sme velmi stastni 🙂 🙂

lusinkaj
8. feb 2010

lily uzasne 🙂 prvy krok mame za sebou,teraz dalej cakat.... 🙂 400??? tak to fakt kazdy ma uplne inak v tele ten hcg... 😉

matelko1
8. feb 2010

ahojte.prajem pekny den.mam chvilku cas,tak si vas idem precitat.
lilly co to citam.super,tesim sa s tebou.konecne sa to tu zacina rozbiehat.
lusi veru uz len cakat a stastne to donosit,kedy ides k hermimu.

lusinkaj
8. feb 2010

matelko ahooj,no veru ale to cakanie je strasneeee 😝 ale musime nejak zvladnut...
k hermimu az o take 3 tyz.ale stredu idem k svojmu gyn.lebo potrebujem lieky tak uvidim ci mi urobi utz..
a ty ako?deticky??? 😉

lilly4
8. feb 2010

ahoj matelko dakujem,no popis daco ako sa mate, ako to zvladas s dvoma detickami? daju ti zabrat? 😉
lusi ved to,stale na daco cakat 😀

lusinkaj
8. feb 2010

lily presne tak,a ty mas lieky?nepojdes k svojmu gyn.predtym ako pojdes za hermim?

lilly4
8. feb 2010

no dnes som vyslala svokru po recept.chcela by som ist ku svojmu,mozno bud.tyzden.

lusinkaj
8. feb 2010

jaj ze ty si neisla sama???a na kontrolne hcg nechces ist?ci vobec stupa hcg...

matelko1
8. feb 2010

deticky super,zatial to zvladame.som sama na ne,lebo manzel chodi do prace.nemal este ani den volna.mama chodi akurat vecer mi pomoct s kupanim.su zlatucki.veru daju zabrat.moj den je takyto to,len prebalujeme,krmime,cikutame a tak dalej.najdem si cas a ked spinkaju,tak si lahnem s nimi aj ja.domacnost je teraz druhorada.

baby,ale ma to tesi.ja som vedela,ze rok 2010 bude plodny 😵 .

bobek098
8. feb 2010

ja som tu nova a chcela by som sa opitat aku ste mali sliynicu pred vkadom embria

matelko1
8. feb 2010

mala som tu doobeda svokru.myslela som,ze mi pomoze,ze jej dam zehlit,no od rana nam nesiel el.prud.zapli ho pred hodinkou,takze nic mi nepomohla,aspon si oddychla u mna 🙂 .
v stredu znova nepojde od rana prud.to je hrozne.zijem ako kedysi.ani rychlov.konvicu zapnut,ani mikrovlnku......hruza.

lusi a ty ides na kontrolne hcg.

lusinkaj
8. feb 2010

matelko super,tak to fakt musi byt uzasny pocit...verim,ze aj ja sa dockam toho...ale fakt dve daju zabrat 😝 😵

bobek,pred vkladom embr.musi byt sliznica maternice vysoka

lilly4
8. feb 2010

no nesla som, mam to cez 100km ku gyn.,tak sa mi nechcelo. hcg verim ze bude stupat,uvidim bud.tyzden

matelko1
8. feb 2010

ahoj bobek.ja som mala sliznicu pred vkladom 12mm...preco sa pytas.ides na vklad.ty mas aku.

matelko1
8. feb 2010

lusi veru dve daju zabrat....a neboj sa dockas sa aj ty toho.si na zaciatku a ja verim,ze to dotiahnete aj s lilly do uspesneho konca.