Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
17. nov 2011

@sfera ahoj, my sme platili 30 erua, ked ma inu poistovnu ako vseobecnu, tak si bude platit aj vysetrenie

timmka
17. nov 2011

baby velmi pekne dakujem, dufam ze to dobre dopadne a fazulka a ja budeme v poriadku 😉

timmka
17. nov 2011

@ixi ahoj, mozem sa ta este opytat? ked si isla na vklad, mala si vajecniky zvacsene? alebo v norme? dr. bol rozhodnuty na vklade? dakujem, pytam sa lebo aj ty si mala nabeh na ohss 😉

matelko1
17. nov 2011

ahojte.peknu nedelu prajem.
@timmka drzim palce... 🙂

sfera
17. nov 2011

@linka my potrebujeme odporúčanie na chirurgický odber spermií, samozrejme aj genetiku, tú už máme , len čakáme na výsledky

lilli202
17. nov 2011

@timmka ok.dakujem rano si urobim.kolko má byt aby som bola nevies?

ixi
17. nov 2011

@timmka ahoj naviem ci som mala zvecsene len ked robil mi usg povedal ze tam nieje tekutina tak vklad moze byt chcel aby som si dala len jedno ale som ho ukecala na dve na moju zodpovednost... 😵

timmka
17. nov 2011

@ixi ok,dakujem 😉 😵

baletacka
17. nov 2011

@ ixi dala som si vložiť dve, mala som zmrazené tri embrijka, vraj zostali po rozmrazení dve, tak mi ich vložili, ale sú vraj veľmi kvalitné, blastocysty, takže uvidíme, inač mne od včera večera boli brucho ako pred menštruáciou, takže a dnes večer to znova začína, takže asi tomu veľkú nádej nedávam, ale aspoň som skúsila

jana2505
17. nov 2011

ahojte baby,chcem ist prvy krat k dr.hermanovi a volala som sestricke tak ze mam zavolat dr.v prvy den menstruacie,ako to potom kedy mi povie ze mam prist k nemu?hned na druhy den?ide o to ze manzel chodi do ciech do prace tak len aby sme vedeli ze kedy asi musi prist domov,lebo prvy krat tam musime ist asi spolu nie?dakujem. 😵

matelko1
17. nov 2011

@baletacka brucho ako pred MS aj mna bolelo,....
@jana2505 na 2-3DC ti urobi utz,zoberie krv a objedna ta na dalsi utz medzi 14-16DC,tam pojde s tebou aj tvoj partner,odovzda vzorku,potom 21DC znova utz,krv a 4navsteva je konzultacia...

jana2505
17. nov 2011

@matelko1 dakujem,takze na prvy krat by tam manzel so mnou nemusel byt?

sfera
17. nov 2011

@jana2505 nie nemusí, stačí na 2x a potom k poslednej konzultácií (teda 4x)

sfera
17. nov 2011

a ešte ja som tam bola na 3 DC, 11DC a 17 DC, takže je to asi dosť individuálne

matelko1
17. nov 2011

@jana2505 nie na prvy krat tam nemusi ist tvoj mm,na druhy krat tam pojdete spolu a potom spolu na konzultaciu....
prides tam,pri sestricke vypises dotaznik,potom za vysetr.zaplatis na 4 navsteve myslim je to 50€,uz si nepamatam....

jana2505
17. nov 2011

dakujem vam dievcata,ja som chodila predtym do toho splnu a tam som bola s manzelom aj prvy krat ale vsetko si presne nepametam ale postup bol iny sa mi vidi.

jana2505
17. nov 2011

a este sa chcem opytat ze do kolkej najneskor tam musim byt kedze do KE to mam takych cca90 km.

sfera
17. nov 2011

@matelko1 už je to 100e
@jana2505 on ti presne povie na ktorú máš prísť, keď mu budeš volať v 1 DC

matelko1
17. nov 2011

@jana2505 ano da ti presny cas.je to + -nejake minuty.ano 100€?ja som bola v 2009 a stalo to 50€.tak riadne dvihol ceny.

sfera
17. nov 2011

@matelko1 no je to hrôza a teraz sa chystáme k Hrivňákovi a ten tam má tiež krásny cenník a to sme ešte len v začiatkoch

matelko1
17. nov 2011

@sfera ano aj hrivnak ma pekne ceny,to vsetko sme aj my absolvovali.mm bol u hrivnaka 3x.za vsetko si zapytal...

sofia2008
18. nov 2011

ahojte 🙂 pekny dnik 🙂

ixi
18. nov 2011

ahojte ja som platila 50e +20e za usg lebo mam dvoveru poistovnu a to som bola na jar....tak neviem 😎
@jana2505 dobre si urobila ze si odisla zo splnu hormonalny profil to je ako v splne lenze doktor ti potom k tomu aj daco normalne povie a doporuci ine vysetrenia ak ich treba... 😵

ixi
18. nov 2011

@timmka neboj budes tehula 😵 😵 😵 teda uz si
@baletacka a ty tiez bolesti na menzes a tehu su rovnake 😎

jana2505
18. nov 2011

vdaka za info dievcata,ste super zlate a vsetkym vam silno drzim prsty aby vam to vyslo. 🙂 krasny den vam prajem

linka
18. nov 2011

ahojte
@jana2505 my sme zacinali koncom augusta,na druhej navsteve aj s muzom a na tretej nam uz povedal k de je problem a hned sme aj zaplatili 100eur...uz nie 50,ako kedysi 😉

timmka
18. nov 2011

ahojte baby, citim super, nic mi nie je, co som trosku nestastna, lebo keby ma nieco bolelo tak by som si bola ista, ze sa tam chrustik vrta, nechapem, nic necitim, kedy by som mala mat nejake priznaky, som len 3 den od vkladu 😉

linka
18. nov 2011

@timmka ahoj,neboj sa,ja viem mne sa to lahko hovori,ked nie som v tvojej kozi,pockaj jak budem ja stresovat,ked budem mat vlozene,uz teraz mam bobky 😅 a to sa este nic nedeje...budem ti drzat prsty 😵

sofia2008
18. nov 2011

@timmka 😵 😵 😵 neboj, dobre to dopadne 🙂 a bud rada, ze ti nic nie je 🙂 este mas cas

matelko1
18. nov 2011

ahojte.
@timmka bud rada,ze nic necitis,nie kazda citi nieco,ma bolesti....nestresuj.....mna okrem prs nic nebolelo....