Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

timmka
18. nov 2011

dakujem babule, no prsia ma bolia, ale to bude tymi liekmi, no uvidime, ked vydrzim do stredy, tak skusim test 😉

matelko1
18. nov 2011

@timmka to vazne chces testovat?

timmka
18. nov 2011

@matelko1 no chcela som, myslim si, ze test by to uz ukazal a budem vediet co a ako, nebudem si robit nadej, bojim sa toho, ze ked nebudem a budem volat o vysledok, tak budem z toho este viac hotova a na TT negativne som zvyknuta, ale ja verim ze bude pozitivny 😀 i ked stresujem a namyslam si 😉

matelko1
18. nov 2011

@timmka ano ale test ti nemusi ukazat // ciarky,vid moj pripad a potom som strasne stresovala,bola som hotova a krv bola pozitivna,ale nakoniec sa to aj v 7tt skoncilo.....pri KET som si uz test nerobila a bola som zmierena s hoc akym vysledkom....a ked som volala hermanovi a povedal mi do telefonu,blahozelam ste tehotna,tak som mu nechcela verit...v tom soku som ho ani nepocuvala dalej...

timmka
19. nov 2011

ahojte , tak ja som z toho teraz jelen, ma bolet brusko ? alebo nie, dens v noci som sa zobudila na strasnu bolest bruska, bolo to kratkodobe 2X, ako keby prisla mrcha, mam strach i ked verim, ze sa to podarilo ale neistota tam je, aj vas bolelo brusko ? dnes som len 4 den od vkladu 😒

matelko1
19. nov 2011

ahojte.
@timmka mna nebolelo okrem prs nic,ale niektore baby mali bolesti bruska ako pred mrchou.....

melisska
19. nov 2011

@ixi blahozelaaaaaaaaaaaam🙂 tesim sa veeeeelmi, vsetko sa splni🙂 ja som to vedela🙂

ixi
20. nov 2011

@melisska dakujammmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵

timmka
20. nov 2011

dobre ranko, ja uz od 6.00 strasim, nemozem spat, nieco strasne

ixi
20. nov 2011

@timmka ahoj moja zvyknes ja tiez tak strasim kazde rano 😎 😀 😀

matelko1
20. nov 2011

ahojte.
@timmka a co prosim ta nemozes spat,myslis stale na to,ze co bude atd,ze......no cakanie to je strasne....

timmka
20. nov 2011

@matelko1 presne tak,to cakanie je strasne a nic necitim 😒 tak neviem 😒

timmka
20. nov 2011

@ixi moja mala si nejake priznaky?

ixi
20. nov 2011

@timmka prestan stresovat nemala som priznaky len ma cici boleli nic ine 😎

timmka
20. nov 2011

@ixi ja viem, vam sa to lahko povie 😒 😒 😒 , mna uz cici prestavaju boliet, boleli ma strasne, teraz ich len citim ☹ , no nic zivot ide dalej i ked to teraz nevyjde, pojdem na ket 😒

sofia2008
20. nov 2011

@timmka joooj neboj a nestresuj 🙂 vsetko dobre dopadne...mna na zaciatku tehu tiez boleli prsia, bolo mi zle a na dva dni mi zrazu vsetky priznaky zmizli, pamatam si, ako som stresovala, ze urcite je babo mrtve a ja potratim atd 😒 chudak moj mm, ten si toho zazil 😀 a potom sa mi to vsetko zasa vratilo..povedz si, ze si urobila vsetko, co sa dalo a bude, ako ma byt...ja som si tak povedala, ked som sla v 8tt na pohotovost, zacala sa zo mna valit krv a vypadla zo mna zrazenina, to bol taky sok, nedela poobede, vstala som z gauca a ..bola som presvedcena, ze som potratila a na pohotovosti mi dr. na utz povedala, ze babatku krasne bije srdiecko, polezala som si 3dni v nemocke a tak som este doma spinila asi take 2 tyzdne a potom to prestalo a mala som ukazkove tehu, nijake tvrdnutia bruska, nic...ked to ma vyjst, tak to vyjde..ak nie, nic sa neda robit..taky je zivot 😒

matelko1
20. nov 2011

@timmka prosim ta nestresuj.ty uz teraz dedukujes,ze pojdes na ket a pritom este ani vysledok nepoznas...ja ti verim,ze cakanie je strasne,ved vsetci sme si tym presli...kedy ides na krv?...pisala si,ze budes testovat,ze....a budes?

timmka
20. nov 2011

@matelko1 ahoj, budem ale az v stredu, v stvrtok, skusim , ja viem, ale ked tak velmi cchem, to je tazke, viem ze kazda jedna tym musela prejst, citala som skoro vsetko o vas co ste pisali, ze tebe test neukazal a krv ano i ked to tak nevyslo ako malo, ale predsa teste nie su az take spolahlive 😉
teraz ma upokojila jedna kocka, to iste mala ako ja , tiez mala ohss a tiez ju vsetko preslo po transfere , ale spustilo sa az na 11 den, tak budem cakat

matelko1
20. nov 2011

@timmka tak vam vsetkym drzim palce aby vam to vyslo,lebo viem aka je velka tužba po babatku,....ale kazdej to raz vyjde,..musi vyjst....ci skor,ci neskor.....
my sme 7rokov cakali na to....uz som ani nedufala a vyslo to.....ale raz jedna vestkyna mojej mame a to ma ani v zivote nevidela,ani nepoznala a vyvestila jej,ze do 13 mes otehotniem a budem mat dvojky chlapcov,ale ma bude este predtym cakat jedna operacia a fakt ma cakal taky mensi zakrok.hysteroskopia.....ja neverim vestbam,ale ked sa na tym zamyslim,tak mala pravdu.aj do toho 13mes co mi vyvestila som fakt otehotnela a este aj chlapcov mam....takze asi tak....

deni73
20. nov 2011

@timmka Nič nemusíš cítiť, neboj sa, ja som toho príkladom, okrem jedného pocitu bolesti v noci som nič iné necítila za celý čas... Hlavu hore, skús sa niečím zamestnať, čítaj knihu, choď na prechádzky, a len pekne čakaj... 🙂 Držím palce.

sofia2008
21. nov 2011

pekny den 🙂
@matelko1 ahoj 🙂 u nas mame zamracene, ale uz vcera som sla s malou von, lebo nebola hmla a asi aj dnes pojdem..predtym sme boli dva dni doma, lebo take nijake bolo pocasie..inak vsetko postarom..mala akurat zaspava a vyhadzuje dudlik z postielky, blabota srandovne slova typu kologolo 😀

matelko1
21. nov 2011

ahojte.
@sofia2008 my chodime za kazdeho pocasia von.aj dnes doobeda sme uz boli a to mame kazdy den hmly.....teraz spia,ja som zapla pracku...poobede pojdeme tiez von,len alex mi tak vystraja,nieje den,ze by nereval/neziapa na plne hrdlo/v kociku nechce byt,za ruklu nechce chodit,len sam a to nejde,lebo chodia auta a....no hruza,maxim ten je taky zlaty pohodacik,pekne za rucicku,v kociku je tisko,len sa usmieva.joj tak mi praskli doobeda nervy,ze som ziapala von,ked ma niekto videl,tak si povie,ze som drbnuta.a to som si povedala,ze ked budem mat deti,tak kricat nebudem a nejde to,ony su dvaja,aj sa pekne vyhraju,aj si zlost robia.....ved co ti budem hovorit,ze...
@timmka tak ako?uz lepsie?.....

timmka
21. nov 2011

@matelko1 ahoj, no cez noc som brusko citila ako na mrchu, sem tam mam taky signal, ale dnes som si vsimla v sprave od hermana, ze som sa pomylila s davkovanim, pred transferom som brala duphaston 3x1 a tak som brala aj po , ale on mi dal nove davkovanie 2x2, tak som mu zavolala ci to bude vadit a ci mam pokracovat, tak on mi povedal, ze nevadi , ale ze mam brat 2x2, pytala som sa ho na bolest v brusku, tak mi povedal, ze je to signal tehotenstva v mojom pripade, pytal sa mi ci nie som nafuknuta a ci mam bolesti, nic take nemam, ze je to vraj vyborne, tak uvidime, bol strasne milucky, trochu ma bolia krize pri nadychnuti, tak ako keby ma tam niekto pichal, ale ta bolest sa da....nie je to take strasne 😉 tak dufam ze bude vsetko ok

timmka
21. nov 2011

@deni73 ale v noci ta bolelo brusko??? lebo mna vacsinu len v noci ked lezim, pocitujem ho 😉

sofia2008
21. nov 2011

@matelko1 ved aj ja som doteraz chodila, len my byvame pod lesom a pri vode, cize ta hmla je dost taka husta aj troska z nech poprchavalo, ale dnes sme uz boli tiez, aj pri babke na chvilku..nevadi, ze si kricala, ved to je normalne, a este pri dvoch chlapcoch..musia vediet, kde su ich hranice 🙂 Emmka uz dva dni protestuje, ked ide papat v stolicke, take nervy schyti, kope s nohami, krici nieeeeeee, no kym zacneme jest, tak to trva teda, tiez na nu troska zvysim hlas, ukazujem no no no, ale nejak nepomaha 😀

sofia2008
21. nov 2011

@timmka ty si urcite tehuuuu 😵 😵 😵

baletacka
21. nov 2011

@ timmka ty si určite tehotná............... super
ja ešte neviem, cítim sa nejako zvláštne, a som veľmi rozcitlivená, možno je to z tých hormónov, sem, tam má boli brucho ako pred menštruáciou a aj prsia mám citlivé, ale pri prvom IV, keď som bola tehotná, som nemala žiadne príznaky, nič má nebolelo, takže teraz neviem.
Timmka budeš testovať? ja asi ešte nie, možno vo vštvrtok, uvidím, ale sa možno uvidíme 28.11., ak pôjdeme na krv.

ma77
21. nov 2011

@matelko1 čitam o tej veštici čo ti veštila tak ma teraz napadlo ja som si davala veštit zo zufalstva lebo na to neverim 😒 a raz mi vyveštila že otehotniem v juni alebo v juli potom ina že budem mat v marci babo to už by som mala byt v 5mesiaci 😀 😀 😀 a teraz pred Ivf mi jedna veštila že na 70% budem tehu a stale nič 😲 😲 😲 tak ja neviem kde su tie predpovede 😀 😀 😀

timmka
21. nov 2011

@baletacka ahoj, ty si kolko po ET? ja neviem ci sa pocita aj ten den vkladu, ale ked ano, tak dnes 6 den, chcem testovat v stvrtok, to by uz malo nieco ukazat, skusim, ja na krv idem tu ku svojemu, zbytocne by som isla do ke, tak mi to povedal herman

timmka
21. nov 2011

@ma77 ahoj, ked sa ta mozem opytat, kedy ides na KET? mozes hned? alebo musi byt pauza, lebo ja uz rozmyslam, zže ked mi to nevyjde, tak by som chcela ist tiez, rozdelit futbalovu 11 na druzstva 😀 a chcem to stihnut do vianoc
ale ja stale verim, ze sa to podarilo i ked to brucho mi dava neistotu 😒