Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lamilka
18. sep 2012

@xeni81 mne uz dnes co je 10.den kazal pichnut pregnyl, a stvrtok ideme na IUI, to nie je akosi skoro???a sa mi vytvorilo jedno vajicko, to sa mi zda tiez malo , nie? ty si kolko prosim ta, mala?

slniecko001
18. sep 2012

@lamilka pregnyl sa pichá večer o 22.00, ďalší deň nič a ďalší deň zákrok, je to ok.

lamilka
18. sep 2012

@slniecko001 joj a mne povedal ze o stvrtej mi maju pichnut.tak dufam, ze nebude problem, ale tak on mi tak kazal.

xeni81
18. sep 2012

@lamilka mne kázal pichnúť pregnyl poobede v sobotu, ten deň sme sa chystali na svadbu, spýtali sme sa ho že či môžme ísť, vravel že v kľudne, len aby som nezabudla predtým pichnúť. ja som mala dve väčšie vajíčka.

lamilka
18. sep 2012

@xeni81 a ty ako si sa rohodla dalej? idete na dalsiu IUI alebo uz na IVF?

xeni81
18. sep 2012

@lamilka ešte stále neviem, bojí sa od IVF, a v IUI už neverím, takže teraz mám veľký zmätok v hlave, a dr. neviem volať lebo mobil mám v servise, a na mail mi nereaguje

matelko1
18. sep 2012

@slniecko001 ano mozes hned dalsi cyklus.ja som tak bola a bola tak aj kamoska a uspesne vysiel KET aj v mojom,aj v kamoskinom pripade a obidve mame dvojky a chlapcov.takze ziadnu pauzu si nedavaj,chod do toho,...ale ved ty vlastne ides v piatok na krv,musis verit,ze to vyslo...ja som bola v CAR na krv a vysledok bol poobede o 14-tej som mu volala.ak to nemas daleko,tak chod do centra.

bambula27
19. sep 2012

Zeny, prosim poradte....ked si uz od pondelka picham Diphereline, mozem brat antibiotika? ALebo radsej nie? Som chora uz tyzden a nejak sa to nezlepsuje. Myslela som, ze to prejde. Nos, hrdlo...26.9. mam kontrolny USG, uvidime, kedy zacnem s Gonalom, podla mna to ide rychlo a co nevidet bude den zakroku. Nechcela by som nico pokaslat.

linka
19. sep 2012

@bambula27 ahoj a neskusala si volat dr.,aby ti podaril? no na nejaky 5DC zacnes gonalom,ked mas dlhy protokol 😉

slniecko001
19. sep 2012

@matelko1 tiež som uvažovala, že pôjdem do CAR, len mám jeden problém, že v piatok potrebujem odcestovať. Neviem, či mám ísť vo štvrtok, to bude 9. deň od prenosu, či to nebude skoro alebo radšej až v pondelok. ☹ V piatok by som mala mať 28 DC.

bambula27
19. sep 2012

@linka volala som mu. Ale ma nahneval dnes trosku, lebo som sa ho pytala najskor ci mozem pichat dalej, ked som chora, tak zacal kecat do telef., ze on nevie cez mobil zhodnotit moj zdrav.stav, ze ani taky clovek asi neexistuje, ani do vesteckej skoly nechodil a bla-bla-bla....Tak som ho zastavila a hovorim, ze chcem len vediet, ci mozem pichat dalej, nemam ani zapal pluc ani chripku, proste viroza. Tak povedal ANO mozte. Na antibiotika som uz nemala chut sa pytat. 😠 A teda na 5DC zacnem Gonalom? Mam dlhy protokol. A myslis, ze vdaka DIphereline dostanem mrchu pekne, alebo mi to bude trvat tak ako doteraz 80dni??? ☹ Pomahaju k tomu tie injekcie?

lilli202
19. sep 2012

@linka ahoj.vies co ani som to neriesila.zavolám mu pondelok ze co je uz.ale v poist. my povedali ze ony to neschvalili a koniec.

cerkutka
19. sep 2012

@bambula27 ahoj🙂 inak to je haluz ze si hned zacala so stimulaciou, mne dal dnes pichnut jednu injekciu a povedal ze mam cakat do menstruacie a potom sa ohlasit...tak neviem🙂 som uz z tych jeho postupov jelen prisamboha...

cerkutka
19. sep 2012

NO baby dnes som bola na vysetrenie, povedal ze som po ovulacii (teda ze vidi zlte teliesko) a ze si mam ist kupit jednu injekciu - Diphereline a cakat na krvacanie, inak s tou inejkciou to je aka haluz, nikde ju nemali, musela som cakat pokial ju objednaju. dnes som sa obehala ako blazon, pretoze pokial mi dosla tak samozrejme uz Herman nemal otvorene, tak som bezala za svojou obvodnou ktora mi to odmietla pichnut lebo ze vraj je to cisto gynekologicka vec...a ma poslala za svojim gynekologom, mala som z pekla stastie ze tam este bol....ty kokos...🙂) tolko stresu na zaciatku...🙂)

cerkutka
19. sep 2012

a este ma dost nasralo ze mi vobec nic nepovedal, pytala som sa ho a stale mi opakoval vsetko vam poviem vsetko vam poviem....a ...nepovedal nic...takze vlastne ani neviem co som si poriadne pichla.. dofrasa:(

xeni81
19. sep 2012

@lamilka dnes som mu volala, že čo navrhuje ži či ešte raz skúsiť IUI alebo IVF, povedal že je to na mne ako sa rozhodnom, ale on doporučuje dvakrát IUI, takže zajtra idem k nemu ukázať sa a pre recept

linka
19. sep 2012

@bambula27 ja som normalne dostala mrchu na 29DC ako stale dostavam,potom som mu volala,ze mam mrchu a objednal ma na druhy den na sono...aj na mna raz tak vyletel,az som sa potom rozplakala,lebo mi prislo luto,ze clovek sa slusne bavi a niekto na neho vyleti,ale uz si to tak neberiem,hlavne je,aby to vyslo 😉 ja na tvojom mieste by som normalne pichala...

linka
19. sep 2012

@lilli202 nemam slov 😖
@cerkutka a ty mas aky protokol? alebo co dalej? lebo mne to pride,ked si pichla iba jednorazovo diphereline,tak teraz nastane utlm vajecnikov,akoze budes v umelom prechode na nejake 3 mesiace,niekde som to citala,ale mozno sa mylim,kedy mas ist k nemu?

cerkutka
19. sep 2012

baby, je normalne ze mi dnes - t.j. 19 DC dal pichnut ten Diphereline a mam cakat na menstruaciu?? je to bezny postup? hladam na nete a nic o tom neviem najst. Ako dlho sa caka na menstruaciu? ci pride ako stale?

cerkutka
19. sep 2012

@linka neviem, vobec nechapem ...blba ja, som sa nespytala, preco by to takto urobil?? ja som myslela ze je to normalny postup...do riti!!! teraz som sa riadne vystrasila....dofrasa:(

cerkutka
19. sep 2012

@linka no praveze povedal ze mam prist ked mi zacne krvacanie bezohladu na to ako dlho to bude trvat, vobec som nevenovala tejto vete pozornost ty kokos..

linka
19. sep 2012

@cerkutka mas pravidelny cyklus?alebo kedy mas ist k nemu?

aha uz citam a vobec ziadne vysvetlenie nic? lebo co som chodila posledne dni k nemu,tak si chodili pichat tu jednu injekciu k sestricke a ze sa mali kontrolovat,myslim stav ako sa citia...

cerkutka
19. sep 2012

@linka no, ved hej, akoze stav si aj ja kontrolujem k sestricke som neprisla naspat preto ze som sa k tej injekcii nedostala nacas tak som si ju dala pichnut mojou gynekologickou sestrickou. len neviem ci je toto bezny postup alebo nie....ty si to takto nemala?

cerkutka
19. sep 2012

fuu teraz som uz fakt zacala stresovat..ja nechcem ist do ziadneho prechodu:(

linka
19. sep 2012

@cerkutka a nemas nahodou endometriozu? ja som diphereline pichala kazdy den...od 22DC

cerkutka
19. sep 2012

@linka nemam, praveze nemam nic...vsetko mam ok, jediny problem co mame je ze nemozeme otehotniet to je vsetko...

cerkutka
19. sep 2012

@linka a ja som dostala tu injekciu nie do brucha ale do svalu..do zadku...

linka
19. sep 2012

@cerkutka hej aj tym babam v centre do svalu pichla sestricka,co ti vlastne povedal,aky mas protokol?

bambula27
19. sep 2012

@linka moja, lenze ja mavam cykly tak 70-80 dnove ☹ to budem tak dlho cakat???? 😕 nieeeee ☹ Ale on tak rozprava, aj dnes do telefonu, akokeby som zakrok mala mat coskoro...Ja uz mu fakt prestavam rozumiet. Alebo nerozumiem dlhemu protokolu??? 😖

cerkutka
19. sep 2012

no nasla som ze pri dlhom protokole sa to robi:
DLHÝ PROTOKOL S AGONISTAMI GNRH:

Dipherelin SR 3 mg, Decapeptyl Depot alebo Zoladex depot 3,6 mg – tieto depotné injekcie sa aplikujú jednorázovo 18.–21. deň menštruačného cyklu predchádzajúceho vlastný liečebný cyklus.

to by sedelo lebo ja mam 19 DC takze to je asi spravne, ty kokos...dufam ze hej..som tu riadne zostresovala