Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
24. okt 2012

@cerkutka ano mne vysiel aj ET,ale bohuzial v 7tt som potratila,tiez som cakala dvojky a hned som sla dalsi cyklus a vysiel aj KET....a test neviem zalezi na tebe ci si ho chces urobit.....alebo pockaj na krv......

cerkutka
24. okt 2012

joooj baby dnes je den mojej menstruacie ocakavano-neocakavanej......a tak sa aj citim, boli ma podbrusko, som nervozna...no neviem neviem....vobec sa necitim tehotno, aspon sa tieto pocity diametralne odlisuju od toho ako som si predstavovala ze sa tehotna zena ma citit. Po precitani prispevkov z modreho konika hore dole som si povedala ze sa nebudem testovat a ze pojdem rovno na krv. inak ma dovtedy asi drbne, dnes mi uz preskakuje z toho ako sa sledujem🙂

lilli202
24. okt 2012

@cerkutka no co moja??????robila si si???

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 nie...nerobila:(( ani nebudem, idem rovno na krv...nechcem sa zbytocne stresovat, ale nemam dobry pocit...vcera som cely cas cakala ze sa mi spusti mrcha, no tak ti ma bolelo cely clovek ze az....cisto PMS :(( neprisla....a tak dnes cakam znova..ked nepride tak sa zajtra objednam rano na krv, aj ked mam datumovo v nedelu - ale kto mi urobi krv v nedelu??🙂 a zas nechcem uz cez vikend sa napchavat hormonmi ked mozno nemusim....

timmka
25. okt 2012

@cerkutka len klud, brusko ma boliet 😉 a este dlho bude cca do 12tt mna bolelo 😉

cerkutka
25. okt 2012

@timmka dneska uz tak neboli ale hlavu mam na prasknutie pre zmenu lol🙂 mna len metie to ze prsia ma vobec ale vobec nebolia.....a kazdeho kto otehotnel boleli...

lilli202
25. okt 2012

@cerkutka mozno keby si si urobila ani by ty neukazal...takto pojdes rovno na krv a dobre...jaj ty dobre uzz nemás dobry pocit.vyslo to a to pocitujjjjj

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 no ti poviem tak ma dnes nasral lekar, nechce ma zobrat na vysetrenie krvi na zajtra, ze vraj to prilis skoro....tha ma skoro drblo......ty kokos...akoze 12DC je skoro?????

lilli202
25. okt 2012

@cerkutka preco by to bolo skoro...nerozumiem.a teraz na kedy ta zobral??a k obvod. gyn. nechces ist??

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 no..povedal ze az buduci pondelok alebo utorok, tak ma drbne...

vivera
25. okt 2012

@cerkutka Dr ťa nevezme, lebo niečo prerábajú.

cerkutka
25. okt 2012

@vivera ale ja som nevolala do Centra ale svojmu gyndosovi.

lilli202
25. okt 2012

@cerkutka ajjj aj ja ze hermimu si volala....tak uz musis vydrzat moja.alebo rano si urob test ked si taka netrpezliva uz

vivera
25. okt 2012

@cerkutka ja som myslela, že si volala Hermanovi. Ja som vždy čakala až na krv. Nemala som odvahu robiť si test.

cerkutka
25. okt 2012

@vivera presne...ani ja...a ako si dopadla vzdy? ja inak neviem ci baby dostavju alebo nedostavaju menzes pocas cakania, som z toho taka zmatena lebo niekto pise ze dostal niekto ze nie....tak neviem co mam cakat...

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 haha🙂) ty si zlataaaa....ty si viac zvedava ako ja🙂)

timmka
25. okt 2012

@cerkutka moja mna tiez neboleli a cakam dvojky, zacali az neskor, ked som ich poriadne stlacila, tak trochu, ale ozaj len trochu, tak klud a co test??? skus testnut, som nedockava 😀

lilli202
25. okt 2012

@cerkutka hej hej som a ty ma tak tahas.............

vivera
25. okt 2012

@cerkutka mne to zatiaľ nevyšlo. Vždy som dostala menzes až keď som vysadila lieky. Ale u každej to je iné. Teraz stimulujem na 3.IVF a povedala som si, že sa nebudem vôbec pozorovať. Dôfam, že to zvládnem.

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 haha🙂)) bojiiiiim

cerkutka
25. okt 2012

@timmka vy ste ake zlate vsetky nedockave a ja mam taky strach...jooooj...

cerkutka
25. okt 2012

@vivera to mi je luto a drzim palce...ved toho a bojim ze sice som menzes nedostala ale to koly tomu ze beriem lieky nie preto ze som tehu...

lilli202
25. okt 2012

Cerkutka to nieje preto ze beries lieky ale ze si tehotna ....ver mi

cerkutka
25. okt 2012

@lilli202 ty si taka zlata🙂)

cerkutka
26. okt 2012

@vivera este som sa ta chcela opytat ci ta bolelo brusko pocas toho - teda ze menzes chcel vonku ale nemohol,lebo mna boli aj brusko ale posledne dva dni trpim nespavostou a boli ma hlava...tak rozmyslam cito nie je aj ty ze by sa skodliviny chclei vyplavit von ale nemozu...kazdopadne urobim asi dnes test a vsetkym dohadom bude koniec🙂))

cerkutka
26. okt 2012

tak baby som nevydrzala a testla som sa.............bohuzial....nic:(( nie som tehu:((

vivera
26. okt 2012

@cerkutka Ahoj, je mi veľmi ľúto, že ti test nevyšiel. Viem ako sa cítiš. Hlavu horu, musíš bojovať ďalej. A ešte stále to nemáš potvrdené z krvi.

cerkutka
26. okt 2012

@vivera hej hej..uz som v pohode...vykurila som dve cigaretky a ukludnila sa🙂) teraz nazbierat sily na dalsi pokus🙂 sice ja ju zbierat nemusim som fakt v pohode....akosi som si aj myslela ze to nevyjde ked som tie PMS take silne mala v den ocakavanej menstruacie, uz vtedy som sa s tym vnutorne zmierila...test by ma asi iba prekvapil keby visiel pozittivny 😉

vivera
26. okt 2012

@cerkutka toto bol tvoj prvý pokus? Mňa prvý neúspech totálne zložil, ešte aj Hermanovi som revala do telefónu.

cerkutka
26. okt 2012

@vivera ano, bol....:( kazdopadne ja si hovorim ze naco sa zozierat smutkom aj tak si tym nepomozem.....zbytocne si akurat tak ublizim a nielen sebe ale aj svojmu okoliu hlavne manzelovi - ten mi po dneskajsom teste vola v kuse ci som OK....takze tak...hlavu hore ide sa dalej🙂 mam mrazaciky takze ked sa bude dat tak pojdem hned na dalsi najblizsi pokus...